Автор Тема: Транзити на Плутон  (Прочетена 150523 пъти)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #405 -: Август 06, 2016, 11:10:55 pm »
При квадратура не знам как е. Вероятно е по-напрегнато от опозицията. В какви сфери се проявява при тебе?  :)
Предвид, че Плутон минава през 5 дом, квадратурата му към Венера, управляваща 3/10 дом, се отразява на близките ми взаимоотношения. Доста е трусово  ::)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

odin

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 127
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #406 -: Август 06, 2016, 11:27:19 pm »
Предвид, че Плутон минава през 5 дом, квадратурата му към Венера, управляваща 3/10 дом, се отразява на близките ми взаимоотношения. Доста е трусово  ::)

Дано всичко да  премине и да няма големи сътресения  :) В момента би трябвало да е последното преминаване и всичко ще приключи.  :)

Между другото на един приятел Плутон му тригонира венерата.
И при него се реализира, като запознанства с готини мацки, кратки връзки и накрая той прекратява отношенията без много много да го интересува. В момента при него е последното преминаване на плутон тригон венера и ми е интересно дали пак ще има подобна случка.  :) :) :)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #407 -: Август 07, 2016, 11:15:47 am »
Да
В сектил с Луна в 11 дом и сектил с нептун в 3 дом.

Транзитен Плутон в 4 дом в квадрат с натален Плутон в 1 дом...
Какво се случва тогава?

забременяване -нежелателно  за теб,за жената обратното

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1444
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #408 -: Август 07, 2016, 02:02:34 pm »
Самно да кажа за форума , като факт за Плутонови транзити , Декември 2015 беше последния транзит тригон на Плутон към натална Луна , наталната Луна в 4 ти дом , управител 2 ри дом , Плутон управител 6 в 5 ти натален. Купих си апартамента в София. Парите за него дойдоха от спестявания от работата ми в чужбина , изстрадани до последната стотинка , без помощ от никой си го платих. Транзита даде , но след големи мъки и изпитания.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #409 -: Август 07, 2016, 05:31:59 pm »
забременяване -нежелателно  за теб,за жената обратното
Ха, че когато Плутон беше стрелец от 4д  е квадратирал наталния в 1д на мъжа ми- според теб е оплодил нежелателно някоя зад гърба ми ли?  :012: шЪ го утепам!  :D

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #410 -: Август 07, 2016, 06:54:14 pm »
Ха, че когато Плутон беше стрелец от 4д  е квадратирал наталния в 1д на мъжа ми- според теб е оплодил нежелателно някоя зад гърба ми ли?  :012: шЪ го утепам!  :D

еее и моя плутон в транзит през 4  дом в каре към нат.в 1д ,никой не съм оплодила,пропуснах,въпреки секстила луна/плутон нат.,ма това си е поколенческf  каре,без да отчитеме домово

при него тр.плутон през дом на луната в каре към нат.в 1 дом,по нат.тригон плутон/ луна-у12 и у10,луната нат.също в 4,все лунни теми,пък и дисп.на тр.плутон е сатурн,а той тр. е съвпад с венера,у 1,5 и у8 съвкуп,ако ме разбираш ;)
« Последна редакция: Август 07, 2016, 06:57:25 pm от strelicka »

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #411 -: Август 07, 2016, 06:56:32 pm »
Ха, че когато Плутон беше стрелец от 4д  е квадратирал наталния в 1д на мъжа ми- според теб е оплодил нежелателно някоя зад гърба ми ли?  :012: шЪ го утепам!  :D
първо тепай,после питай шъ си признае всичко :72:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #412 -: Август 07, 2016, 08:03:59 pm »
при него тр.плутон през дом на луната в каре към нат.в 1 дом,по нат.тригон плутон/ луна-у12 и у10,луната нат.също в 4,все лунни теми,пък и дисп.на тр.плутон е сатурн,а той тр. е съвпад с венера,у 1,5 и у8 съвкуп,ако ме разбираш ;)
нищо не разбрах, за кого говориш?

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #413 -: Август 07, 2016, 08:34:15 pm »
за картата на   mateosf

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #414 -: Август 08, 2016, 01:24:32 am »
за картата на   mateosf
понеже си цитирала мой коментар, в който говорех за мъжа ми

mateosf

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #415 -: Август 22, 2016, 08:39:04 pm »
Не знам дали тук е мястото, но от определено време насам ми се иска да се върна в родния град... Има ли такива шансове?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #416 -: Август 22, 2016, 08:58:56 pm »
А в професията чувстваш ли се достатъчно удовлетворен и като цяло от досегашното си положение в социума? Мисля, че от там е тръгнал "сигналът", а желанието за смяна на местожителство /завръщане/ може да е само следствие. Искаш ли да започнеш самостоятелна/независима практика? Марс и Сатурн върху нат. Венера/Нептун също може да нагнетяват положението, особено откъм социални контакти, нови запознанства, да се усеща някаква тегавост, липса на спонтанност и лекота в общуването.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

mateosf

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #417 -: Август 22, 2016, 09:13:41 pm »
А в професията чувстваш ли се достатъчно удовлетворен и като цяло от досегашното си положение в социума? Мисля, че от там е тръгнал "сигналът", а желанието за смяна на местожителство /завръщане/ може да е само следствие. Искаш ли да започнеш самостоятелна/независима практика? Марс и Сатурн върху нат. Венера/Нептун също може да нагнетяват положението, особено откъм социални контакти, нови запознанства, да се усеща някаква тегавост, липса на спонтанност и лекота в общуването.
Ужасно си права... за работата! От там идват нещата, отделно социалните ми контакти са супер занижени... Самостоятелна практика... нямам ресурс за това. Странна дупка, особено днес в повече. Надявам се тези дни да ми се изясни всичко, но в работата, а вече ми е потвърдено, трябва да сменя сегашната от 01.10. Имам време за реакция и да се появи нещо, което да промени мисленето ми за връщане към роднито място. Нептун го гледам ще ме мъчи до началото на 2018, надявам се влиянието му да намалее. Сатурн и Марс лека полека ще ми оставят венерата намира...
« Последна редакция: Август 22, 2016, 09:16:17 pm от mateosf »

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1444
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #418 -: Септември 01, 2016, 06:50:14 pm »
Не знам дали тук е мястото, но от определено време насам ми се иска да се върна в родния град... Има ли такива шансове?

Матео не виждам скорошна промяна на населеното място ... Сатурн управител 4-ти трябва да се издразни от нещо ... или поне някакъв транзит през 4-ти дом , а това най-рано ще се случи когато Юпитер премине през дома. При мен даде покупка на жилище в България и много грижа за майката .. тогава акцента ще е към родния дом , но за сега не виждал промяна.
« Последна редакция: Септември 01, 2016, 07:08:14 pm от greg07 »

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #419 -: Септември 05, 2016, 08:31:57 am »
При мен даде покупка на жилище в България и много грижа за майката ..

Грег ,как е майка ти