Автор Тема: Аспекти за първи и втори брак.  (Прочетена 102325 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #240 -: Ноември 18, 2014, 08:17:27 pm »
Ето, едната, провери си сама теорията (не чийтвай :) ) - по твоите правила, и кажи тая жена колко брака има

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #241 -: Ноември 18, 2014, 08:40:10 pm »
Г1 е Марс, Г7 е Венера.
В тази карта Марс е управител на 11 дом, а Венера - на 5 и 12.  Управител на 1 дом е Луната, на седми дом  - Сатурн.

Марс не е добре поставен нито по дом, нито по знак. Няма аспект с У7, но е в един знак с него. А и им предстои съвпад. Сатурн също не е силен в Близнаци и прави квадрат към Г7. Луната е неаспектирана, но все пак е в Рак.

Според мен жената има един брак.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #242 -: Ноември 18, 2014, 08:50:05 pm »
чакай, а слънцето?

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #243 -: Ноември 18, 2014, 08:57:23 pm »
Придържах се към правилата, които постнах. Но добре - ако разгледаме Слънцето, то също потвърждава, че брак има. До излизане от знака прави аспекти с Г7 и с диспозитора на Г1 и У7. Тоест, браковете може да са два. Но продължавам да мисля, че бракът е един. Нито Близнаци, нито Дева са чак толкова "дашни" знаци като за два брака...
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #244 -: Ноември 18, 2014, 09:07:01 pm »
Цитат
Family : Relationship : Number of Marriages (Three)

данна

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #245 -: Ноември 18, 2014, 09:12:10 pm »
В тази карта видях повечко любовни афери, но не предположих, че може да има три брака.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #246 -: Ноември 18, 2014, 09:17:37 pm »

 Ако момичето си беше намерило някой изявен Плутон-щеше да се омъжи законно.  :'( Кой знае какви мухъли е имало около нея.  :'( :'(

  Рени казва,че "е желателно да се разгледа човека -какво желае, къде се чувства добре, с кой... и ей такива, все с буквата "К" аспекти ." Всяка жена иска да се омъжи,но ако е инат, взискателна и твърдо не желае да прави компромиси и не го срещне ще се отдаде на работата си.  ;)

   

Аз съм всяка жена и нямам желание за брак и никога не съм имала, и не защото съм инат или взискателна, просто до този момент не ме е заинтригувало такъв тип съжителство, връзка.Опитвала съм даже да си помечтая, пофантазирам, да си  сепредставя в тази посока като всяка жена, даже и тогава не се получава-въображението ми бяга в друг филм. :72:

Дракониада, когато си купиш обувки, за които дълго време си мечтала, какви са аспектите затова ? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #247 -: Ноември 18, 2014, 09:18:02 pm »
В тази карта видях повечко любовни афери, но не предположих, че може да има три брака.

да, не се виждат
сега чакам някой, дето ги вижда, да дойде да обясни  :012:

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #248 -: Ноември 18, 2014, 09:19:04 pm »
вероятно е така, особено с тая професия

но понеже много хора си мислят, че празен 7-ми е нещо си, че аспектите със слънце са нещо си, че венера в овен е нещо си, че апликиращите са нещо си...

аз лично познавам жена - омъжена еднократно, според мен достатъчно щастливо, с марс в 7-ми

та както казах и преди - може да се определи колко е склонен някой по аспекти и местонахождение на слънце, марс (това за женска карта, нали така), у5,у7, знаци по осите
повече не може да сме сигурни
Папи, аз не съм много хора дето си мислят, аз съм си ;)...така пишат авторите
чакай сега-тука познаваме как е, а аз мислех, че поствате многобрачни хора...
марс в 7 ЩЕ се стреми към партньор, нищо че ееди как си там...ама ще се бори с него марсово-да се налага воля, да си прави каквото и когато, ест. според как е ситуиран, това ще емодифицирано
При жена-марс/слънце афликтирани си е конфликтност с мъжкото в нея, респ. мъжетев живота й ,при това  още от детството и отношенията с таткото.
Ако е спортистка добре, ама тогава той трябва да е какъв, за да му отстъпи тя марса?

Я този марс как разбуни женските духове, по-точно страсти

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #249 -: Ноември 18, 2014, 09:19:21 pm »
Папи, изненада ме, признавам. Но  до тук ми прави впечатление, че когато има категорично указание, че брак няма да има - то не може да се сбърка. Обикновено е потвърдено и от положението на У4 и/или планетите в четвърти дом.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #250 -: Ноември 18, 2014, 09:19:54 pm »
Дракониада, когато си купиш обувки, за които дълго време си мечтала, какви са аспектите затова ? :)

към к11, разбира се
опс, не питали мен  :)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #251 -: Ноември 18, 2014, 09:20:23 pm »
Папи, изненада ме, признавам. Но  до тук ми прави впечатление, че когато има категорично указание, че брак няма да има - то не може да се сбърка. Обикновено е потвърдено и от положението на У4 и/или планетите в четвърти дом.
Абе, хора, няма такива категоричности,че брак няма да има

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #252 -: Ноември 18, 2014, 09:20:58 pm »
И тук се потвърди едно правило от индийската - силен у7 - в собствен знак или в екзалтация, при това и в раши, и в навамша. По позицията на Венера и Марс предположих повече любовни афери, но ми се стори, че малко от тях са преминавали в нещо по-сериозно. Пък виж, цели три брака.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #253 -: Ноември 18, 2014, 09:21:42 pm »
Папи, изненада ме, признавам. Но  до тук ми прави впечатление, че когато има категорично указание, че брак няма да има - то не може да се сбърка. Обикновено е потвърдено и от положението на У4 и/или планетите в четвърти дом.

моля те, дай ми точни инструкции кога е категорично указанието
и после ми дай 5-10 мин, ако не ми мине котка през нета, да ти покажа

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #254 -: Ноември 18, 2014, 09:24:25 pm »
Енигма, как в хорарната астрология се казва "да" или "не"? Как античните астролози някога с точност са определяли смърт, нападения и т.н.? Айде, моля ви стига с тая услужлива астро-психология, при която няма категоричност.
Животът е като коридор. Ок, да речем много широк коридор. Можеш да вървиш в средата, отляво, отдясно. Ако искаш - пълзи. Обаче не можеш да вървиш от двете страни едновременно. Нито пък извън очертанията на коридора. Това ми е виждането за свободната воля и категоричностите.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.