Автор Тема: Аспекти за първи и втори брак.  (Прочетена 102272 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #255 -: Ноември 18, 2014, 09:31:33 pm »
Аз съм всяка жена и нямам желание за брак и никога не съм имала, и не защото съм инат или взискателна, просто до този момент не ме е заинтригувало такъв тип съжителство, връзка.Опитвала съм даже да си помечтая, пофантазирам, да си  сепредставя в тази посока като всяка жена, даже и тогава не се получава-въображението ми бяга в друг филм. :72:

Дракониада, когато си купиш обувки, за които дълго време си мечтала, какви са аспектите затова ? :)

    Аз също нямам желание за брак,защото не желая да повторя това,което съм виждала в чуждите бракове.Не желая да ми е тясно,съобразително и ограничено  ;) .Но съм ЗА законен брак с подходящия широкоскроен,неинфантилен господин,на който жената не му е нужда за да му създава единствено домашен уют.....
  Не съм имала пари,за да си купя "мечтаните неща"-те наистина са много скъпи и не се взимат с пари от заплатата,кредит или лизинг  ;) . Не мечтая за дребни неща като ботуши,обикновено виждам нещо,решавам че "не искам да съм без него" и го взимам.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7911
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #256 -: Ноември 18, 2014, 09:31:47 pm »
Енигма, как в хорарната астрология се казва "да" или "не"? Как античните астролози някога с точност са определяли смърт, нападения и т.н.? Айде, моля ви стига с тая услужлива астро-психология, при която няма категоричност.
Животът е като коридор. Ок, да речем много широк коридор. Можеш да вървиш в средата, отляво, отдясно. Ако искаш - пълзи. Обаче не можеш да вървиш от двете страни едновременно. Нито пък извън очертанията на коридора. Това ми е виждането за свободната воля и категоричностите.

много съм съгласна, обаче сравняваш несъответни неща

времената са такива, че ако искаш - може да наемеш сурогатна майка, и пак да имаш биологично твои деца
е - как по хороскопа ще го познаеш?
иначе и аз съм против астропсихологията

но твоят въпрос за брака - достатъчно е да кажеш един човек ще има ли стабилно партньорство, любов, какви са му връзките с противоположния пол - лесно ли ги създава, не ли

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #257 -: Ноември 18, 2014, 09:34:37 pm »
    Аз също нямам желание за брак,защото не желая да повторя това,което съм виждала в чуждите бракове.Не желая да ми е тясно,съобразително и ограничено  ;) .Но съм ЗА законен брак с подходящия широкоскроен,неинфантилен господин,на който жената не му е нужда за да му създава единствено домашен уют.....
  Не съм имала пари,за да си купя "мечтаните неща"-те наистина са много скъпи и не се взимат с пари от заплатата,кредит или лизинг  ;) . Не мечтая за дребни неща като ботуши,обикновено виждам нещо,решавам че "не искам да съм без него" и го взимам.

Значи няма такъв аспект, според теб, за "мечтаните неща" ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #258 -: Ноември 18, 2014, 09:35:36 pm »

Ако е спортистка добре, ама тогава той трябва да е какъв, за да му отстъпи тя марса?

Я този марс как разбуни женските духове, по-точно страсти
Ако е спортистка или с изявен Марс той трябва да я превъзхожда,за да му отстъпи лидерството като го признае за по-добър. Само да не си помислите,че няма да му скъса нервите да го предизвиква преди това. И тежко му,ако падне.  ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7911
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #259 -: Ноември 18, 2014, 09:37:02 pm »
При жена-марс/слънце афликтирани си е конфликтност с мъжкото в нея, респ. мъжетев живота й ,при това  още от детството и отношенията с таткото.

нямам си представа, енигма, колко е в конфликт с мъжкото в нея
Цитат
She became an author, director and pilot, winning the Powder Puff Derby race in 1970 with her own leer jet. She was named Pilot of the Year by the Association of Executive Pilots. In her book "Odyssey," 1983, she described her attempts to be the first woman to fly a single-engine plane from New York to Moscow

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #260 -: Ноември 18, 2014, 09:41:00 pm »
При някой любовта може да се случва лесно, но да води до много авантюри или просто до повече връзки, но не и до съжителство/брак. Та затова се хванах да гледам карти по античните методи.
Не съм видяла достатъчно карти, за да мога да правя обобщения, но ми прави впечатление, че при хора без брак или е ранен 4 дом или има силен акцент в различна сфера. В първия случай вероятно е имало желание за брак, но не и шанс. Във втория - енергията и желанията са насочени към друго.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #261 -: Ноември 18, 2014, 09:41:47 pm »
Значи няма такъв аспект, според теб, за "мечтаните неща" ?  :)
Аз май съм доста тесногръда,щом не ми е минавало през акъла да мисля за куспиди  и мечти,различни от К10 и  К5 Скорпион.Съжалявам.Моите мечти са по тези два дома.Чак ме хвърли в размисъл.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7911
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #262 -: Ноември 18, 2014, 09:44:22 pm »
Чак ме хвърли в размисъл.

не го преживявай толкова :)


добре, едната, да потърсим обратно
май нямаме тема "безбрачие"?

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #263 -: Ноември 18, 2014, 10:00:02 pm »
Енигма, как в хорарната астрология се казва "да" или "не"? Как античните астролози някога с точност са определяли смърт, нападения и т.н.? Айде, моля ви стига с тая услужлива астро-психология, при която няма категоричност.
Животът е като коридор. Ок, да речем много широк коридор. Можеш да вървиш в средата, отляво, отдясно. Ако искаш - пълзи. Обаче не можеш да вървиш от двете страни едновременно. Нито пък извън очертанията на коридора. Това ми е виждането за свободната воля и категоричностите.
Моето пък е друго, лошо няма-виждането
Още не съм пълзяла, затова не съм и съвсем успяла по човешките стандарти, имам повечко свободна воля аз лично, съжалявам. Не се позовах на психология, а на астрология. ;) Някой ме е нарочил с нещо,което ме ласкае :-*

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #264 -: Ноември 18, 2014, 10:03:30 pm »
Аз обичам да говоря как виждам света. Това ме прави философ. Ти обичаш да говориш какво имаш, какво имат другите. Това ме прави мълчалив философ.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #265 -: Ноември 18, 2014, 10:05:28 pm »
Забавно е да сме различни, не мислиш ли? ;)
Всеки от нас има и различен житейски опит извън астрологията, чрез него я проверява, това също има значение.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7911
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #266 -: Ноември 18, 2014, 10:05:46 pm »
Аз обичам да говоря как виждам света. Това ме прави философ. Ти обичаш да говориш какво имаш, какво имат другите. Това ме прави мълчалив философ.

направи тема и си кажи болката, да сложа някоя карта докато мога

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #267 -: Ноември 18, 2014, 10:07:27 pm »
При някой любовта може да се случва лесно, но да води до много авантюри или просто до повече връзки, но не и до съжителство/брак. Та затова се хванах да гледам карти по античните методи.
Не съм видяла достатъчно карти, за да мога да правя обобщения, но ми прави впечатление, че при хора без брак или е ранен 4 дом или има силен акцент в различна сфера. В първия случай вероятно е имало желание за брак, но не и шанс. Във втория - енергията и желанията са насочени към друго.

The_One, това по картите, които аз поставих ли ?

Цитат
В първия случай вероятно е имало желание за брак, но не и шанс. Във втория - енергията и желанията са насочени към друго.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #268 -: Ноември 18, 2014, 10:13:53 pm »
Е, та моята болка нали я нищихме вече.
Защо съм нещастна в любовта, ще имам ли хубаво семейство, кУга?! Това са ми болките и астрологично си ги ровичкам.
Пък по философския въпрос - аз обичам да си говоря по принцип и назидателно. Логично, хората решават, че говоря на тях. Ама не ми е болка, свикнала съм.

Дайте да се върнем на брака. Някой може ли да каже как стои въпроса по индийската астрология?

Рени, не само по тях. По картите, които разглеждаме от вчера насам това ми се набива на очи. Не знам защо, но като гледам за брак все хвърлям едно око и на 4 дом. В крайна сметка - без уют и стабилност в дома...какъв брак? Обаче има и страшно шантави бракове, в които хората се чувстват добре без спокойствие и уют. Тоест, 4 дом може и да не е толкова важен.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #269 -: Ноември 18, 2014, 10:28:43 pm »
The_One, при теб оста АСЦ/ДСЦ е в знаците Козирог/Рак с акцентирани теми по същите, ето виждаш ли ти виждаш 4-ти дом и там търсиш обяснението на това, което търсиш и те вълнува в периода също. Ето това имах предвид, да се прочете човека към какво е настроен и сега, тук , в момента го тресе, иска, дърпа.

Виж :

Натал                                                                              Транзити                           Мунданна звездна обстановка
 
ИЦ в Овен                                                                                                                                                                                                                             
Марс в Стрелец, 12-ти дом
съвпад АСЦ
Съвпад Уран,Сатурн,тригон Юпитер                                                                           Марс квадрат Уран
секстил Слънце                                                                                                           Марс секстил Слънце (беше)
 квадрат нодална ос                                                                                                     Марс квадрат нодална ос

Луна У7 в Овен
Сатурн У7 в Козирог                                                                                                        Марс сходящ секстил Плутон, взаимна рецепция
Венера в Овен квадрат Нептун                                                                                     Нептун квадрат Венера


Ти сама си попълни транзитите към натала.:)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“