Автор Тема: Аспекти за първи и втори брак.  (Прочетена 102106 пъти)

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #285 -: Ноември 27, 2014, 09:53:21 pm »
За анаретните нали казват, че имат свободен избор, не са фиксирани нещата?

Марс за любовниците ли да го гледам? ;) Няма да ми стигнат сходящите аспекти. :D Да, вярно, как да гледам този Марс?

Ами У7 и неговите апликиращи?

Първият ми сходящ е квадрат Слънце/Уран. Мъжът - АЦ Водолей. Живее си през АС-то, през Слънцето много малко. ЮВ е на АЦ.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1444
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #286 -: Януари 05, 2015, 09:03:18 pm »
Това е наталния чарт на сестра ми , всеки ден се чуди ще има ли някога брак. До сега не е имала никаква интимна връзка е на 25 години.За сега нещата не изглеждат добре при нея.
Сложил съм й ведическата карта като си мисля ,че дава повече информация.
« Последна редакция: Януари 05, 2015, 09:05:10 pm от greg07 »

Happy58

  • Гост
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #287 -: Януари 05, 2015, 10:18:20 pm »
А тези, които не разбират от тези карти, защо ни изключнаш? :)

Сестра ти мисли за работа и пари, ти искаш да ѝ докараш някакви си емоции .....  :58: ;)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1444
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #288 -: Януари 05, 2015, 11:11:02 pm »
Вярно е :) тя е супер добър лидер и много успешна ще стане според мен, но нещо в емоциите и е много зле. Май проблема идва от майка , която е супер властна. Хепи според теб ще има ли брак? на мен по класи4еската астрология дава проблеми.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #289 -: Януари 05, 2015, 11:20:00 pm »
Е, виж колко бандити й стоят срещу Луната. Как да няма противоречиви и неадекватни емоции? А Юпитер е при Луната - хуууубаво да раздува.
За такъв човек нещата се усложняват повече, ако се съобразява с моделите на семейството, на обществото и на съседите. Нека прави, каквото я удовлетворява. Ако това изключва брак или връзка - ок, те не са задължителни.
Но има амбивалентни състояния и нелогични за околните емоции.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1444
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #290 -: Януари 05, 2015, 11:35:24 pm »
100% вярно , тя има просто невероятна емоционална нужда да бъде подкрепяна и разбирана. Тя е лидер , но има нужда от модел да следва иначе се чувства изгубена и това и прецаква живота много.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1444
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #291 -: Януари 05, 2015, 11:41:13 pm »
Е, виж колко бандити й стоят срещу Луната. Как да няма противоречиви и неадекватни емоции? А Юпитер е при Луната - хуууубаво да раздува.
За такъв човек нещата се усложняват повече, ако се съобразява с моделите на семейството, на обществото и на съседите. Нека прави, каквото я удовлетворява. Ако това изключва брак или връзка - ок, те не са задължителни.
Но има амбивалентни състояния и нелогични за околните емоции.

Тя самата страда от много от това, че не привлича вниманието на мъжете , има тежки депресии , а иска връзка , но не може милата, много страда наистина. Има вътрешен блокаж в нея.  :'(

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #292 -: Януари 06, 2015, 07:57:45 am »
Това е наталния чарт на сестра ми , всеки ден се чуди ще има ли някога брак. До сега не е имала никаква интимна връзка е на 25 години.За сега нещата не изглеждат добре при нея.
Сложил съм й ведическата карта като си мисля ,че дава повече информация.
Ако пуснеш един нормален натал ще разгледам.
На много чувствителните са им малко тегавите аспекти от Сатурн и нямат Плутон в 4Д!   :d030:
Не мога да тълкувам тази карта,но кажи на сестра ти да се подготви психически,че моге никога,никой да не я подкрепи емоционално и нуждата и да остане незадоволена.  :d030:
А може да си остане също така девствена,без семейство-не на всеки се случва любовта.  :012: Да се стяга и да се учи на независимост. 
Извинявам се за спама,но парчета от тортата на Щастието няма за всички и това трябва да се приеме и да се живее в "зоните",където е дадено развитие и удовлетворение.
« Последна редакция: Януари 06, 2015, 08:09:53 am от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1444
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #293 -: Януари 06, 2015, 10:37:22 am »
Ето го нормалния чарт , не индийския. Дракон не бъди , черногледа , никой, не е останал девствен , няма такива хора днешно време. Нали целта е да й се помогне със съвет.  Не искам да я коря , а да й помогна по някакъв начин, за това е целта на астрологията.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #294 -: Януари 06, 2015, 11:01:01 am »
Драко, никак не съм съгласна. Моята нагласа към живота е, че той е приятно занимание с малки изключения. Те се случват само, за да можем после повече да се наслаждаваме на приятностите му. Обичайното и естествено състояние на човека е да е щастлив. Но при всеки това се постига по различен начин. Щастието не е торта и няма какво да делим. Не разбирам и не желая да приема това толкова закърняло сред източноевропейците схващане, че живеят, за да са наказани. И че не може всичко да им е добре, че все има някакъв трагизъм.
Външния локус на контрол е оправдание - за да се напрягаш по-малко, да искаш по-малко и да се задоволяваш с по-малко...защото "не сме тук да ни е хубаво".
Напротив - тук сме, за да ни е супер. Понякога, за да ти е хубаво трябва да се поизпотиш - иначе нещата са безвкусни. Но след 40 години промиване на мозъци хората мислят, че ако не ти е гот по дифолт - ще търпиш и няма да си мръднеш пръста. Понеже. ..как беше? Щастието не е за всеки.

Честита 2015-та и на вас.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1444
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #295 -: Януари 06, 2015, 11:06:24 am »
и аз си мисля , че живота не е толкова траги4ен , все пак милиярди хора живеят на този свят, с идеята всеки ден да се учим. Доколкото знам , човек с много любов и сила и най-страшната карма може да промени и да получи щастие :)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #296 -: Януари 06, 2015, 05:43:23 pm »

Грег, споко, на мен ми се дава, но нямам. На сестрати, ако не й излиза брак, може пък да е обратното и да има. Човешка направа...  :012:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #297 -: Януари 07, 2015, 07:41:43 am »
Грег,4 тронови планети:Сатурн!,Плутон,Марс,Луна.У1/У7 секстил-защо да има проблем с брака? ;)
Все повтарям-когато Плутон и Сатурн аспектират дори в добър аспект планета,нещата около нея се случват бавно и тягостно!Ако мъжката среда,в която се намира не оттоваря на визия У7,Марс Скр или У5 широкоскроеният Водолей без предразсъдъци ще има приятел когато срещне по някакъв повод такъв. Венера Водолей(не е важно какво работи),но да си намери Водолейско занимание в група-там ще го срещне.Но водолейският тип е емоционално студен И НЕ Е РИБИ,както и интересите не са му да дондурка инфантилни персони.Така че сестра ти с този тронов Сатурн в 4Д я чака едно адекватно емоционално узряване първо,защото в противен случай ще се омъжи за някой "безчувствен" Сатурн,който ще я вледенясва.Пък и Скр може да е много леден У7 Марс Скр,защото си контролира емоциите до съвършенство,ако реши. ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1444
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #298 -: Януари 07, 2015, 10:58:25 am »
Сестра ми много ти благодари , много астролози са и правили хороскоп,но така то4но никой не ги е поставял нещата :) мерси много още веднъж.  :08:

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #299 -: Февруари 03, 2015, 06:55:07 pm »
Винаги съм смятала, че ще имам повече от един брак - Асц./Десц в мутабелни знаци; управителите им - в широка опозиция, Уран тригон/секстил Асц/Десц (свобода и лекота  във  връзките).
Но и аз самата не зная как така живея вече 20 години щастливо с  човек, с който нито синастрията, нито композита са цветущи.
Втори  брак, ако имам такъв си го представям задължително с по-възрастен човек от мен  - К9 Козирог  :)
Друг е въпросът, че все ме изкушават Стрелци(по-възрастни, разбира се ) със Слънца и Марсове в съвпад с моя Десц. :)