Автор Тема: Аспекти за първи и втори брак.  (Прочетена 102208 пъти)

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #315 -: Февруари 04, 2015, 09:22:34 am »
Не ти се дава по натал да имаш втори брак. А мъжът ти дева ли е или скорпион, АСЦ или и акцент в някой от тези два знака има ли?

Подчертан Скорпион, но има и много от Дева в характера- маниак на тема ред и чистота например. При него по-екстремно се изявява опозицията Луна-Марс/Уран във финансовата сфера - редуват се периоди на върхове и спадове. Сам си е началник - не може да търпи шефове на главата си.
Ето негова карта плюс композита,  с който живеем необяснимо за мен вече  20 години :) :lol_hitting:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #316 -: Февруари 04, 2015, 09:49:21 am »
За да има втори брак, трябва да има първи, приключил (не обсъждаме двуженци). Бракът приключва или с развод, или със смърт. Значи, търсим или аспекти за развод, или за вдовство, а после и за втори, трети… n-ти брак.

В такива случаи /повече от един брак/ съм наблюдавала или силно поставен у7, но наличие на кофти аспектирана планета в 7 дом, или обратното - у7 с негативни аспекти, но силно поставена планета в 7 дом и с хармонични аспекти. Лунни възли по оста 1/7 дом също дават отклонение от общоприетото - или безбрачие, или многобрачие, или бракът не се легализира.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #317 -: Февруари 04, 2015, 09:51:16 am »
Подчертан Скорпион, но има и много от Дева в характера- маниак на тема ред и чистота например. При него по-екстремно се изявява опозицията Луна-Марс/Уран във финансовата сфера - редуват се периоди на върхове и спадове. Сам си е началник - не може да търпи шефове на главата си.
Ето негова карта плюс композита,  с който живеем необяснимо за мен вече  20 години :) :lol_hitting:

по-добре синастрия пусни - композитите не са на мода :)

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #318 -: Февруари 04, 2015, 10:08:25 am »
При съжителство не е ли по точен композита?
Ето синастрията - вътрешната карта е моята.
Напълнил ми е 6 ти дом основно, Лилита му е в/у Луната ми , а неговата Луна е в/у моя Хирон.
Аз със моя Уран му подчертавам наталната опозиция Луна/Уран, а той с Плутона си - моя натален квадрат Слънце/Венера -Плутон.
За добрите взаимоотношения са  необходими компромиси и от двете страни, които и двамата с удоволствие правим

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #319 -: Февруари 04, 2015, 10:34:22 am »
Качвам карта на жена с 2 брака, два развода и 2 деца ( по 1 и от двата брака).

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #320 -: Февруари 04, 2015, 10:36:01 am »
Втората карта отново е на жена с 2 брака, 2 развода и 2 деца...

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #321 -: Февруари 04, 2015, 10:38:56 am »
Третата карта пак е на жена с 2 брака, но няма развод. И 2-та пъти остава вдовица. Има 3 деца само от първия си брак. Картата не е ректифицирана.

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #322 -: Февруари 04, 2015, 10:52:43 am »
Третата карта е на една възрастна жена, която познавам, но по-съм склонна да мисля, че Луната и е в Скорпион. Ужасно манипулативна, интригантства и кълне хората. Хората избягват да и споделят лични събития-един вид енергиен вампир е.
« Последна редакция: Февруари 04, 2015, 10:54:15 am от Just_a_Dream »

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #323 -: Февруари 04, 2015, 11:02:49 am »
Качвам карта на жена с 2 брака, два развода и 2 деца ( по 1 и от двата брака).

Че взаимоотношения и партньори са важни за нея личи от широки 1/7 дом,още повече У7 Слънце съвпад СЛВ.От друга страна Сатурн съвпад  У7 Слънце показва трудности и тягостност във взаимоотношенията, но пък от друга страна стабилност и сигурност   .У10-Юпитер на Десц - узаконени връзки. Уран У1 в 7 ми дом опоз Венера У9 - това е според мен един от виновниците за разводите

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #324 -: Февруари 04, 2015, 11:08:59 am »
Класически показател за двубрачие е интерсептиран знак в 7-ми дом, какъвто виждаме и в двете карти.

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #325 -: Февруари 04, 2015, 11:11:54 am »
Втората карта отново е на жена с 2 брака, 2 развода и 2 деца...



Връзките тук вероятно са по любов -У7 Марс и У5 Уран са в съвпад ,но съвпада е в Скорпион, чиито управител е Плутон в 1 дом - човека е труден за партньорство, защото е ориентиран предимно към себе си и собствените нужди -  с две думи гледа да  придърпва одеалцето към себе си

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #326 -: Февруари 04, 2015, 11:23:52 am »
По картата на втората жена една от последните и връзки беше с хероино зависим наркоман-привлича проблемни партньори. За първата карта важи същото-привличане на проблемни партньори.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #327 -: Февруари 04, 2015, 11:27:22 am »
Не е много гот да се слагат карти с лични данни на други хора. С пейнта се трият за две минути.
Иначе мерси за картите, доста са буквални. И все Уран е замесен.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #328 -: Февруари 04, 2015, 11:31:51 am »
Пиша от телефона и няма как да трия каквото и да било. Данните са си данни-не показват лица, нито дават адреси. Данни, които важат за сигурно поне още 5 човека ако не и повече...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #329 -: Февруари 04, 2015, 02:00:54 pm »
Подчертан Скорпион, но има и много от Дева в характера- маниак на тема ред и чистота например.
Попитах, понеже твоето Слънце има само един сходящ аспект- с Плутон в дева и ето, че този метод, който показва наличието и броя на браковете в случая работи, и тъй като аспектът е квадрат вероятно връзката ви е по- хард,  не е скучна при всички положения  :)