Автор Тема: Аспекти за първи и втори брак.  (Прочетена 102209 пъти)

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #390 -: Май 09, 2015, 12:19:28 am »
Тук само за мажорни сходящи аспекти ли става въпрос? И броят ли се аспектите с възлите или само с планети ?
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #391 -: Май 09, 2015, 12:28:05 am »
Тук само за мажорни сходящи аспекти ли става въпрос? И броят ли се аспектите с възлите или само с планети ?

Само сходящи.
В западната нямам спомен дали възлите дават информация за бракът, ако имат връзка със сигнификатора.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #392 -: Май 09, 2015, 12:45:04 am »
Само сходящи.
В западната нямам спомен дали възлите дават информация за бракът, ако имат връзка със сигнификатора.

А в източната ?  :012:
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #393 -: Май 09, 2015, 12:51:31 am »
А в източната ?  :012:

В източната - съпругът може да е чужденец, от различна социална прослойка, ако Раху аспектира сигнификатора.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #394 -: Май 09, 2015, 12:53:41 am »
В източната - съпругът може да е чужденец, от различна социална прослойка, ако Раху аспектира сигнификатора.

То това е ясно  :012:, въпросът е дали се брои аспектът.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #395 -: Май 09, 2015, 01:02:36 am »
То това е ясно  :012:, въпросът е дали се брои аспектът.

Там броят на браковете се броят по съвсем различен начин.

Проучва се потенциалът на първият преди да се заговори изобщо за вероятност за втори, трети, н-ти.
Аспектите евентуално могат да дадат информация за бракът / и за партньора/.

В западната, доколкото знам не се брои аспектът с възлите.

Entice

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 119
  • Аз живея, а не злобея !
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #396 -: Юни 02, 2015, 12:01:24 am »
Здравейте отново,

явно ще започна да гледам малко по-дълбоко към астрологията, все немога да се утеша от това че не намирам постоянен партньор.

В моята карта в 9 дом са Нептун в съвпад ли се води този conjuction с Венера. което до колкото чета освен че дава късен брак тези две планети, дома в който се намират - 9 дава брака да е втори.

До колкото четох управителите на 9ти дом са Юпитер и Нептун /странно защо са два/ , после прочетох че управителя е Юпитер.

Погледнах Юпитер ми е в 7ми дом ? Това може ли да означава че ще се омъжа отново за бившия ми съпруг, който нали се гледа з апърви брак в 7ми дом ? Хм , на ръката са ми две линии, би трябвало да е нов.

Пак ще върна темата назад и ще прочета , че има написано, но просто исках да си задам моите въпроси, дали това са индикации за възможен втори брак ? 

Имам секстил Нептун и Плутон - което до колкото четох може да е свързано с хора от миналото, освен с паранормалните ми способности, и  секстил Венера и Плутон - добър секс и готини преживявания ?

Незнам как да ги гледам тези карти, ако може малко помощ ?

Другата тема която ми дойде на ум е да погледна дали ще имам още едно детенце / първото ми е момченце/. И сега гледам в 5ти дом - има една единствена планетка - Юпитер, и до колкото прочетох в този сайт 

http://www.astrologyweekly.com/forum/showthread.php?t=28962

... Юпитер давал добър аспект за детенце. И воала - детенце - момченце. Явно няма да имам друго, колкото и да ми се иска.

Иначе интересен цитат /според моите интереси  :012:/ е този от сайта :

 2. The 5th house. Planets in 5th? Good: Jupiter, Venus, Moon, Mercury. Not so good: Saturn, Mars, Sun. Is the 5th a fertile sign? Is the ruler in an effective house (see point 1 above)? How about tight aspects the ruler may be making? (e.g conjunct Jupiter - great!).

И гледам че има някакъв секстил на Юпитер точно със 7ми дом, което не показва ли че дечко ще е от първия брак ? То всъщност е от първия де.

Искам да ви кажа че за първи път тълкувам астрологична карта и то от зор да разбера дали все пак да имам надежда за втори човек в живота си ... Така че може да са ми смахнати тълкуванията, но като за първи път  :engel016:
« Последна редакция: Юни 02, 2015, 01:34:06 am от Entice »

Entice

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 119
  • Аз живея, а не злобея !
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #397 -: Юни 02, 2015, 01:44:08 am »
Продължавам с допълненията.

Видях в ЗЕТ 9 че има някакви арабски точки, които странно по какъв начин показват че ще имам дете момче. Прочетох и за тях и пише че те са съвкупност от 3 планети - Слънцето, Луната и друга планета, които показват съдбовните неща, кармичните.
Та точно там ме учуди че нямам точка на дъщерята ...

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #398 -: Юни 02, 2015, 01:55:32 am »
Имаш точки за всичко— и за синове, и за дъщери, та даже и за краставици и за леща. Просто не ти ги показва програмата. Важен е диспозиторът на точката.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #399 -: Юни 02, 2015, 02:28:39 am »
В моята карта в 9 дом са Нептун в съвпад ли се води този conjuction с Венера. което до колкото чета освен че дава късен брак тези две планети, дома в който се намират - 9 дава брака да е втори.
До колкото четох управителите на 9ти дом са Юпитер и Нептун /странно защо са два/ , после прочетох че управителя е Юпитер.
Погледнах Юпитер ми е в 7ми дом ? Това може ли да означава че ще се омъжа отново за бившия ми съпруг, който нали се гледа з апърви брак в 7ми дом ? Хм , на ръката са ми две линии, би трябвало да е нов.

Ръшман за втори брак гледа 11д, при теб Юпитер съУ1 е в съвпад със Сатурн У11 в 7д, така че може да имаш втори брак, за второ дете се гледа 7д, като производен 3-ти от 5-ти дом, т.е. брат/сестра на първото дете, при теб Луната У5 е заточена и в квадрат с Юпитер съУ1, Меркурий У7 също е в квадрат с Юпитер, но техните диспозитори са в хармонична връзка, което обяснява факта, че имаш дете, което е шанс да имаш и второ- диспозитор на Луната У5 и на Меркурий У7 е Сатурн (в мъжки знак), който е в съвпад с Юпитер съУ1 в 7д.
7д не показва само първи съпруг, а партньорствата като цяло, приятели, съдружниците, откритите врагове; Юпитер в 7д е показател за много партньорски връзки, във взаимна рецепция е с Венера У2, съУ7 в 9д., което показва, че финансово си зависима от партньор, колеги или клиенти.
 У1 в 9д съвпад с Венера в стрелец-  профсеията ти вероятно е деветодомна, свързана с чужденци или самата ти пребиваваш в чужбина.

Частицата "не" се пише отделно от глагола- не знам, не мога и т.н.

Entice

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 119
  • Аз живея, а не злобея !
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #400 -: Юни 02, 2015, 02:47:05 am »
Мда, ще ми трябва около ден за да разбера какво написа, Акрукс  :012:

Значи все пак съм на прав път в тълкуването. Хрумна ми иначе, че за второ , трето и четвърто дете се гледа през един дом, но беше прекалено смело за да го напиша. Успокоих се малко за брака, да се надяваме че ще стане все пак.

Иначе знам как се пишат въпросните глаголи, но так съм свикнала и не си давам зор за толлкова малка грешка да се вталявам. По интересни са случаите, които пишат цели романи без главна буква и точка, а за запетайки да не говорим.  :012:

Иначе видях че по ведическата астрология се гледа 11 дом за втори брак, но аз съм направила карта по европейската, та си гледах по нея. Все пак утре ще разгледам материали от Рашман  :)

Entice

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 119
  • Аз живея, а не злобея !
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #401 -: Юни 02, 2015, 03:33:57 am »
Забравих да напиша че наистина работата ми е свьрзана с чужденци. Немога да понасям българите, сьщо и желая брак с чужденец или бьлгарин в чужбина. Някак не ме кефят баш бьлгарите.

Благодаря за тьлкуването, утре ще поразгледам повече.

Happy58

  • Гост
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #402 -: Юни 02, 2015, 08:45:01 am »
Забравих да напиша че наистина работата ми е свьрзана с чужденци. Немога да понасям българите, сьщо и желая брак с чужденец или бьлгарин в чужбина. Някак не ме кефят баш бьлгарите.

Благодаря за тьлкуването, утре ще поразгледам повече.

Entice, човека (чужденец) и бебока ще дойдат изненадващо - в момента, когато най-малко очакваш. Колкото повече се вкарваш в търсенето на отговори, толкова повече забавяш процеса. Ще е хубаво за момента да приемеш, че ти се случва това, което трябва, и да го приемаш с отворена душа- Когато навършиш 40г, вече ще имаш възможност сама да си "накъсметяваш" случващото се. Дотогава си подвластна на съдбата.

Пожелавам ти късмет! Тази и другата година са перфектни за нещо подобно да се случи - просто си давай любовта на детенцето, което имаш, ако искаш и на други дечица и остави съдбата да ти донесе това, което трябва.

Анализа е по нумерологична, не астрологична карта.

Entice

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 119
  • Аз живея, а не злобея !
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #403 -: Юни 02, 2015, 10:55:00 am »
Мда, напоследък много го чувам това нещо да оставя нещата в ръцете на съдбата и да спра да си гледам. Само че е трудно, особено в момент, когато се появи някой в живота ми и изчезне внезапно , след като аз се влюбя до уши. И за това си гледам, щото ми писна сърцето ми да бива разбито с всяко сериозно влюбване, което се случва на 2-3 години. Напоследък всички ми го казват. Явно трябва да оставя нещата.
Но астрологията ме привлича така или иначе, така че може малко тромаво да почвам, но бавно ще си я уча.
Благодаря Happy58  :58:


P.S. Хиромантията също е изключителна наука.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3353
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #404 -: Юни 02, 2015, 11:10:39 am »

P.S. Хиромантията също е изключителна наука.

Коя черта гледаш за брак? Тази под кутрето?
Frankly, my dear, I don't give a damn.