Автор Тема: Human design  (Прочетена 42681 пъти)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Human design
« Отговор #90 -: Август 23, 2014, 11:49:11 am »
Ето я

bojo_5

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 46
Re: Human design
« Отговор #91 -: Август 23, 2014, 11:49:43 am »
Wow, няма нещо, което да не ми активира тази астрологична карта.  ;D

При вас личи ли, че с теб сме близки фрактални линии :)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Human design
« Отговор #92 -: Август 23, 2014, 11:50:14 am »
Wow, няма нещо, което да не ми активира тази астрологична карта.  ;D

И на мен добре ми се е налепил, няма пропуск  :012:

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Human design
« Отговор #93 -: Август 23, 2014, 11:51:33 am »
Здравейте в тази тем, Божо :) Разапалихте ви любопитството. Ако не струва много усилия и време, моля за няколко думи. Ще дам ов. Ето ми картинката:
http://www.jovianarchive.com/Get_Your_Chart

В замяна, може астрологично да върна/9ем/ жеста.
Благодаря.
« Последна редакция: Август 23, 2014, 11:53:13 am от enigma »

bojo_5

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 46
Re: Human design
« Отговор #94 -: Август 23, 2014, 11:54:49 am »
А какво значи налепил?

Ставам за малко

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7910
Re: Human design
« Отговор #95 -: Август 23, 2014, 11:58:54 am »
А какво значи налепил?

Ставам за малко

По твоята карта отивам да пиша в натални карти

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Human design
« Отговор #96 -: Август 23, 2014, 12:03:12 pm »
А какво значи налепил?

Всички твои планети са във връзка с моите

bojo_5

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 46
Re: Human design
« Отговор #97 -: Август 23, 2014, 01:02:54 pm »
Божо,

ако е възможно да кажеш две думи и за моята "картинка" - на първата страница някъде по средата е. Сигурно вече ти е писнало от такива молби, но моля, ако имаш желание и време. Принципно рядко искам някой да обърне внимание на нещо по картата ми, но това е интересно, а аз изобщо не мога да го вдяна поне за момента. Благодаря предварително  :012:.

Тук и сега си ти :) Отделяш голямо внимание на поведението си.
Много е важно да разбереш следното. Възможно е, когато няма кой да те обича и ти самата да не обичаш себе си. Това да пречи на личния, професионалния и всеки живот. И тук е много важно да се разбере - не е нужно да те обича някой, за да обичаш себе си.
Та ти си дълбоко в потока на живота и увличаш хората да следват твоя ритъм. Ритъмът е важен за теб. А и имаш въздействащ и увличащ хората глас.
Най-важното е да се разбере, че приемането ще те движи напред. Не можеш да насилваш съдбата и промените. Те сами ще дойдат, а желанието да се промениш бързо ще ти докара само депресия.

П.П. Понеже си вещичка да ти кажа, че един приятел скоро ще прави първия по смисъла си курс в България: "Въведение в чистата магия"

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7910
Re: Human design
« Отговор #98 -: Август 23, 2014, 01:24:24 pm »
Кой е този приятел?

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Human design
« Отговор #99 -: Август 23, 2014, 01:44:00 pm »
Тук и сега си ти :)

Не знам дали успявам, но се опитвам да живея в СЕГА-то принципно.


Отделяш голямо внимание на поведението си.

Това не. Хич не ми дреме и си падам малко първосигнална, но се стремя да не наранявам много някого ако не ми харесва. Пустият му Нептун на МС и рибешкото Слънце все за другите да мислят...

Много е важно да разбереш следното. Възможно е, когато няма кой да те обича и ти самата да не обичаш себе си. Това да пречи на личния, професионалния и всеки живот. И тук е много важно да се разбере - не е нужно да те обича някой, за да обичаш себе си.

Мммм да има едно такова нещо дето се крие дълбоко вътре в мен и осъзнавам, че е мега неправилно, ама на - опитвам се да го отстраня на принципа, че като му се наситя като изживяване и то само ще си отиде  :012:.


Та ти си дълбоко в потока на живота и увличаш хората да следват твоя ритъм. Ритъмът е важен за теб. А и имаш въздействащ и увличащ хората глас.

Ммм даа, не мога да го нарека ритъм, а плаване по водите на времето. Живея извън него и ми е крайно трудно и неприятно да се съобразявам с часовници и точни времеви интервали  :57:. За гласа не знам, на мен лично ми звучи като на старо, пресипнало куче, ама щом казваш, че е въздействащ няма да споря с тебе я  :043: :043: :043:... Иначе са ми казвали, че като започна да разказвам нещо и съм разказвала увлекателно като приказка.

Най-важното е да се разбере, че приемането ще те движи напред. Не можеш да насилваш съдбата и промените. Те сами ще дойдат, а желанието да се промениш бързо ще ти докара само депресия.

И това го има. Като искам нещо, го искам ВЕДНАГА  :57:. Пустото му Слънце в 1 дом си има овнешките характеристики, нищо че е в риби. И да, понякога опитвам да насилвам и все бързам за промените. С годините си тренирах търпението и мога да кажа, че вече е задоволително поне за мен, пък за околните, ми че кво ми дреме  :D :D :D :D :D :D :D... Желанието не ми докарва депресии. От депресия съм страдала веднъж през живота си, преди около 9 години за кратко. Не ми харесва усещането. Но виж, че се ядосвам като не мога нещо да го направя веднага го има като факт.

П.П. Понеже си вещичка да ти кажа, че един приятел скоро ще прави първия по смисъла си курс в България: "Въведение в чистата магия"

Аз не се занимавам с магии. Изчела съм доста литература, но в този живот си имам вътрешна спирачка да не го правя, явно съм прекалила в някой от миналите. Използвам някои прийоми понякога за себе си, предимно с профилактична цел.



Благодаря ти много за инфото. Определено има доста попадения и ще се окаже, че е доста интересна наука. Някой ден може и да се захвана с нея ако почувствам вътрешен порив да го направя. Благодаря още веднъж!
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Human design
« Отговор #100 -: Август 23, 2014, 11:59:06 pm »
Следя с интерес темата и постепенно се оформи следният въпрос (предполагам, че Божо ще знае) — според ХД, типът личност се дефинира от датата и часа на раждане, така ли да разбирам? Тоест, съществува ли някакъв изоморфизъм между натална и ХД карта. Или принципът е друг, нумерологичен например?

ХД звучи интересно, но оставам леко резервиран, знам ли. Имам усещане за много странен меланж: 64 врати — и дзин; 36 канала и изобщо картинката — дървото на живота; планетите не ги видях споменати никъде, но явно повече или по-малко се основава и на астрология; малко психологически типове ала Майерс-Бригс… Най съм резервиран към "design" частта и доста свободните приказки за неутрино, което влияело на ДНК-то, квантовото ала-бала и прочее от сорта — всичко това ми мирише на bullshit, направен за продажба.

bojo_5

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 46
Re: Human design
« Отговор #101 -: Август 24, 2014, 02:49:33 am »
Същността на планетите също се отчита при анализите.

Неутриното обяснява как планетите ни влияят. Ако се занимаваш с астрология, ти е ясно, че небесните тела влияят. Ако си се занимавал с някоя истинска духовна наука, това е още по-ясно.

Остани си резервиран :) Има и такива дизайни и това е полезно за тях :)

П.П. Типовете във Хюман Дизайн нямат нищо общо с психология, характери, темперамент и т.н.
« Последна редакция: Август 24, 2014, 03:02:44 am от bojo_5 »

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Human design
« Отговор #102 -: Август 24, 2014, 09:38:10 am »
Да оставим за момент неутриното, квантите и кварките настрана, защото там едва ли ще постигнем съгласие — от научна гледна точка такива твърдения са нелепи.

Ще перифразирам въпроса си: как се изчислява ХД картата на ръка? Въоръжил съм се с лист, молив, линийка и пергел, надявам се, че е достатъчно.

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Human design
« Отговор #103 -: Август 24, 2014, 10:12:06 am »


Неутриното обяснява как планетите ни влияят.

По-скоро торсионните полета влияят  :d030:.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

bojo_5

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 46
Re: Human design
« Отговор #104 -: Август 24, 2014, 11:21:09 am »
По-скоро торсионните полета влияят  :d030:.

Да де, влияе посокаата в космоса. Руските астролози биха казали, че влияе посоката на земята в точката, където се намираш ти.

Истината е, че влияе положението в космоса и това, което се намира там. Реално ни влияят и огромно количество звезди.

А пък възлите не са материални обекти, но те ни свързват с цялата останала Вселена.
« Последна редакция: Август 24, 2014, 11:22:47 am от bojo_5 »