Автор Тема: Малко синастрия ...с Мирабела :)  (Прочетена 16941 пъти)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Малко синастрия ...с Мирабела :)
« Отговор #45 -: Април 03, 2014, 11:39:45 pm »
Видях хубавата тема и веднага бързам да сложа синастрията с новия обект. Луната може и да е телешка в опозиция със Сатурн. Не знам часа му на раждане и съм сложила 00.00 часа, само за да мога да се насинастря :)

Има нещо в него, което не ми харесва, ама още не знам какво. Аз съм с червеното отвън, с овчата Луна.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Малко синастрия ...с Мирабела :)
« Отговор #46 -: Април 03, 2014, 11:56:00 pm »
The_One,младежа със Слънце Овен ли е ?!?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Малко синастрия ...с Мирабела :)
« Отговор #47 -: Април 03, 2014, 11:58:21 pm »
Да...аз ако не улуча Говен - кой? ;D
Цъкни на самото име на файла и картата ще се отвори по-голяма, за да се виждат планетите.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Малко синастрия ...с Мирабела :)
« Отговор #48 -: Април 04, 2014, 12:30:11 am »
Да...аз ако не улуча Говен - кой? ;D
Цъкни на самото име на файла и картата ще се отвори по-голяма, за да се виждат планетите.

Ха,ха -няма да те разочарова  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Малко синастрия ...с Мирабела :)
« Отговор #49 -: Април 04, 2014, 09:56:00 am »
Благодаря Акрукс, ще предам  :)

Има нещо в него, което не ми харесва, ама още не знам какво.

Това дали не е от квадратите на Сатурн към Слънцата

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Малко синастрия ...с Мирабела :)
« Отговор #50 -: Април 08, 2014, 07:58:04 pm »
Мерси за включванията по синастрията.

Да, Satin - това с квадратите на Сатурн донякъде обяснява нещата. Макар че аз си имам перманентна непоносимост към телешки Луни и Венери. А всъщност това е странно, защото по дирекции и Луната, и Венерата ми са в Телец. Пък и този знак попада в петия ми дом. Почти съм сигурна, че Луната му е в Телец.
Може би Марса му в моя 4 дом е това, което ме кара да не го харесвам. Един вид - усещам неговата агресия в най-уязвимото си и съкровено място.

Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Малко синастрия ...с Мирабела :)
« Отговор #51 -: Април 08, 2014, 08:57:08 pm »
Какво толкова лошо ти е направила приятелката, че я синастриш с този...
Двама момци със Слънце близнаци и Луна в рак знам- на приятелка бивше гадже- алкохолик и на приятелка сина- наркоман.
За мъже с такива светила пише, че предпочитат да не са основното гадже- по този начин се чувстват сигурни, че не са гонени, емоционално нестабилни и зависими те имат нужда от жена тип майка-закрилница, но една слънчева везна няма да търпи някой да я мотае и хвърля на върбата, а неговия Марс в рак точно това ще прави. Накратко- не е нейния човек, да се ориентира към някой скорпион, телец или слънчев рак.
пп Мирабелла, сори, че се включих в темата ти, без да съм поискала разрешение- ако е проблем, ще изтрия коментара си.
Не се наостряй, но в голяма степен зависи от развитието на човека. Грант Леви е мъж със слънце в близнаци и луна в рак....

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Малко синастрия ...с Мирабела :)
« Отговор #52 -: Април 09, 2014, 12:44:23 pm »
Не се наостряй, но в голяма степен зависи от развитието на човека. Грант Леви е мъж със слънце в близнаци и луна в рак....
Грант Леви е с АСЦ лъв, може да блести в областта на Астрологията и с каквото друго се е занимавал, но може ли да послужи за пример на идеалния съпруг, че го намеси във връзка с мой коментар, в който съм споделила реален жизнен опит, а не странични наблюдения, изказани според представи си....
Между другото харесвам книгата на Грант Леви, която е една от настолните ми книги  ;)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Малко синастрия ...с Мирабела :)
« Отговор #53 -: Април 09, 2014, 01:14:42 pm »
Моята любов е с Слънце в Близнаци и Луна в Рак, сигурна съм, че ще носи онази която обича на ръце, стига тя да е достойна за това. Не е употребявал никакви наркотици никога, не пуши, пие от рядко, ама качествено ;D . Като превключи на черния близнак, може да е голям гадняр, но с памук душата може да му извадиш.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Малко синастрия ...с Мирабела :)
« Отговор #54 -: Април 09, 2014, 02:39:38 pm »
За мъже с Луна в Рак имам наблюдения, че са лесно манипулируеми, стига да знаеш как, и често привличат “неподходящи“ жени (понякога и те живеят с такова усещане) и попадат във връзки, в които се чувстват използвани или наранени. Лоялни и грижовни като приятели, но непостоянни.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Малко синастрия ...с Мирабела :)
« Отговор #55 -: Април 09, 2014, 02:53:50 pm »
Моята любов е с Слънце в Близнаци и Луна в Рак, сигурна съм, че ще носи онази която обича на ръце, стига тя да е достойна за това.
ЩЕ
когато я понесе на ръце пред гражданското тогава го хвали  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Малко синастрия ...с Мирабела :)
« Отговор #56 -: Април 09, 2014, 03:12:42 pm »
Моят е с Луна съвпад Венера в Рак на К6. Много е претенциозен по отношение на визията на жените. Трябва да са светли, слаби и с красиви черти. Като се влюби го държи много време явно, или пък цял живот!  :012: Всеотдаен и верен според жената с която е :012:
А слънцето му в кой знак е?

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Малко синастрия ...с Мирабела :)
« Отговор #57 -: Април 09, 2014, 03:31:50 pm »
Слънчев Близнак с Луна в Рак ми звучи като наистина ужасна комбинация за мъж. Слънчевите Близнаци попринцип са претенции, кокони и са склонни към някакви истерии и мании, с Луна в Рак съвсем са я втасали. Да не говорим, че за чисто мъжки неща, не им стиска. Ако жената ще е принца, а Близнакът - принцесата - предполагам добре ще се справят.  :012: :012: :012: :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Малко синастрия ...с Мирабела :)
« Отговор #58 -: Април 09, 2014, 03:36:04 pm »
Ако жената ще е принца, а Близнакът - принцесата - предполагам добре ще се справят.  :012: :012: :012: :012:

Аз ще съм принцът на белия кон  ;D  :97:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Малко синастрия ...с Мирабела :)
« Отговор #59 -: Април 09, 2014, 03:47:27 pm »
Е, ти пък как им тегли чертата... ако имат добре поставени Марс и Сатурн примерно (така по-мъжествени) или пъс Слънцето е в по-сериозен дом!

Имам познати със Слънце в Близнаци в 10 дом, както и такива със Слънце в 8 дом, сериозният, така да го наречем дом само подсилва капризите и маниите им. Но и честно казано, не мисля, че е функция на дома да прави планетите в него по-сериозни или да дава каквото и да е било качество - дома може да покаже дали това, което планетата вече представлява е лесно видимо или не е. Но и в двата случая го има. Другата функция на дома е вече да насочи към определена сфера енергията на планетата.  :) Но същността не се променя.
Сетих се за един Близнак със слънце в 11 дом, стелиум в Лъв - на него можеше плитки да му наплетем, защото беше капризен като малко детенце. И Луната беше в Лъв - та всичко това, много драматично се изразяваше навън - целият каприз и претенция.

Вероятно наистина само Слънце съвпад Сатурн може да ги оправи, но това ще е защото Сатурн ще има функцията да потиска експресията на Слънцето. А и с такива индивиди ще имаме огромна възрастова разлика - така че да, определено съм ги отписала.  :012: :012: :012: :012:


Аз ще съм принцът на белия кон  ;D  :97:

Ако принцесата е красива и умна, Лили, може и да си заслужава.  :012: :012: :012: Но трябва да има и красив глас, да ти попява всеки ден.  :012: :012: