Автор Тема: Предсказване на смърт  (Прочетена 65835 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #165 -: Април 26, 2015, 07:45:46 pm »
А устните й какъв цвят имаха? Имаше ли промяна в техния цвят?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #166 -: Април 26, 2015, 08:47:39 pm »
А устните й какъв цвят имаха? Имаше ли промяна в техния цвят?

Не,устните нямаха промяна. Но ми направи впечатление,че 10 минути след смъртта ръцете вече бяха ледени, а главата все още топла.Странно, мислех,че тялото изстива по-бавно..

zwezda

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #167 -: Април 26, 2015, 09:10:49 pm »
Здравейте, нова съм тук, обещава да е полезно и интересно! Искам да питам когато се правят дирекции или транзити има ли значение наталната карта в каква система е построена - равнодомна, плацидус или....?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #168 -: Април 26, 2015, 09:48:38 pm »
Има тема за дребосъци

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #169 -: Април 26, 2015, 10:13:41 pm »
Торони, майка ми почина от рак. Месеци преди смъртта имаше индикации. Но тя имаше и друга болест, не сме предполагали, че е болна и от рак. Отдавахме влошаването й на другата болест.
Но видимо отслабна, нямаше сила, жизненост, а накрая никаква. Кожата на лицето й имаше крайно нездрав вид. И устните й станаха тъмни, а не розови, както на здрав човек.
Една от лекарките, която бях помолила да дойде до дома ни и да я прегледа, още при вида на цвета на устните преценила, че е болна от рак. Но тя дойде на добри начала, не е практикуващ в момента лекар.
Така се и оказа.
Всеки рак явно е различен. Но кръвоизливите при майка ми бяха по-дълго време - дни, с прекъсвания, в които беше в болница. След това отново започнаха. Кръвта в началото беше една, а в края съвсем друга, не бих го нарекла кръв.
И с други хора преминали през това съм разговаряла, и техен опит е такъв с кръвоизливите от рак. Може би да има и като при вашия случай.

Нека почива в мир.
А на вас кураж!  :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #170 -: Юли 10, 2015, 02:58:30 pm »
Има ли индикации в наталната карта на Джон Ленън, че ще бъде убит и то още млад? Дали не е заради опозицията между У4 и У8 в картата?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13558
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #171 -: Юли 10, 2015, 05:48:42 pm »
Има ли индикации в наталната карта на Джон Ленън, че ще бъде убит и то още млад? Дали не е заради опозицията между У4 и У8 в картата?
Според мен тази опозиция не показва смъртта му, защото са намесени 5-ти и 11-ти дом, творческата му работа с групата, която прекратява, за да гради кариера сам- Сатурн У10 съвпад с Юпитер в 1д. Обаче му излизат наркотиците, към които е бил прострастен, докато е ходел по турнета с групата- Нептун у12 в 6д. Склонност към алергия и наркотици показва също Лилит в 12д, както е в неговата карта.
И стигаме до арабските точки- точката"Болести и убийства" (АСЦ+САТ-МАР) при него е  на 0гр 17' стрелец, в 8д съвпад с К8


Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #172 -: Юли 10, 2015, 07:15:01 pm »
Благодаря ти много, akruks!!!
Винаги съм мислел, че в неговия 8 дом трябва да има малефици и напрегнати аспекти, а когато му открих картата, се учудих, че всъщност 8 дом е празен.
Никога няма да ми хрумне да гледам арабските точки.

А мислите ли, че това убийство например е било предопределено още преди да дойде на Земята?

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #173 -: Юли 10, 2015, 07:49:43 pm »
На Д.Ленън к8 дом е в краен анаретен градус на скорпион .

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #174 -: Юли 10, 2015, 08:25:49 pm »
На Д.Ленън к8 дом е в краен анаретен градус на скорпион .
А това какво показва? Не съм запознат толкова с материята.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13558
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #175 -: Юли 10, 2015, 09:29:57 pm »
А това какво показва? Не съм запознат толкова с материята.
Опозиция е на плеядите, но за мен парса за убийствата при него е показателен, съвпад с К8 откъм 8д.
Обаче предния ден преди убийството е имал Новолуние в 8д на 16гр стрелец- секстил с неговото Слънце, по време на убийството тр Луна У4 в козирог квадратира  Марс У8
« Последна редакция: Юли 12, 2015, 02:30:08 pm от akruks »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13558
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #176 -: Юли 10, 2015, 10:11:36 pm »
В този раздел само на починали хора ли се публикуват картите?
на жив не е редно да се предсказва кога ще умре

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #177 -: Юли 10, 2015, 10:35:53 pm »
А това какво показва? Не съм запознат толкова с материята.
                                                                                                             Веско и аз не съм запознат ;D обаче куспида на 8д/обстоятелствата около смъртта / в анаретен/смъртоносен /градус и то в скорпион звучи :-\ ,м/у другото у8д Плутон се намира в 10 производен дом от 8-убит понеже е известен,от човек който иска с това да стане известен :017:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #178 -: Юли 10, 2015, 10:39:46 pm »
Опозиция е на плеядите, но за мен парса за убийствата при него е показателен, съвпад с К8 откъм 8д.
Обаче предния ден преди убийството е имал Новолуние в 8д на 16гр стрелец- секстил с неговото Слънце, по време на убийството тр Луна У в козирог квадратира  Марс У8

                                                                                                             Веско и аз не съм запознат ;D обаче куспида на 8д/обстоятелствата около смъртта / в анаретен/смъртоносен /градус и то в скорпион звучи :-\ ,м/у другото у8д Плутон се намира в 10 производен дом от 8-убит понеже е известен,от човек който иска с това да стане известен :017:
Благодаря много и на двамата!
Не се бях замислял преди за анаретните градуси. А човекът, който го е убил, въобще не е бил наред, щом една книга и желанието да стане известен са могли да го подтикнат към убийство.  :-X

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #179 -: Юли 10, 2015, 10:58:55 pm »
Точките е важно къде са, но реално се гледат диспозиторите им. В случая Юпитер.