Автор Тема: Предсказване на смърт  (Прочетена 64456 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #60 -: Юни 22, 2014, 04:26:59 pm »
А ако управителят на К8 е лична планета ,а не външна ,тогава транзитът на същия какви тенденции ще носи ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #61 -: Юни 22, 2014, 04:38:02 pm »
Тр. на Уран и Плутон по наблюдения установявам, че само те "сритват по з****" както вика Вещичка и те карат да се размърдаш. Но само транзита им няма да донесе смърт. Зареждат с енергия, ако не я използваш концентрацията и може да доведе до болести, катастрофи, инциденти.
Май по-често смъртта настъпва при леки аспекти от Юпитер и Сатурн, отколкото от напрегнати.

edit wind: без нецензурни
« Последна редакция: Юни 24, 2014, 06:46:03 pm от wind »

Happy58

  • Гост
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #62 -: Юни 22, 2014, 04:42:13 pm »
Да,но в случая с Джоли е външна и точно това ми стана интересно.
Лична планета У8 ,ако има тежки аспекти е логично човек да бъде по-внимателен когато У8 прави съвпади с планетите,с които има напрегнати натални отношения.

Дракониада, 8 дом не е само свърт, не драматизирай. Преди 4 години някъде (ама аз вече го писах това), Уран (мой у8) стъпи върху Сатурн (У7), а в натала те са в опозиция. Малко преди това прави и опозиция към себе си, към Плутон (У5), към Венера - в наталатрите са в съвпад. Всичко това в 9 дом, близо до МС. И какво? Някъде в този период просто се върнах пак на работа, но на по-висока длъжност и нищо друго особено в периода. На по-късен етап ми вкара някакви мисли за смяна на работа, ама толкова - последствията вече по-късно, при други транзити.

Не е задължително У8 или Плутон да причиняват смърт.

Happy58

  • Гост
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #63 -: Юни 22, 2014, 04:45:05 pm »
Мой съученик почина когато Плутон му направи съвпад на Слънцето.

това не е достатъчно - трябва да има и нещо друго. И аз съм имала съвпад със Слънцето, ама още тормозя хората около мен и във форума. :)

Happy58

  • Гост
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #64 -: Юни 22, 2014, 04:53:09 pm »
:-* Твоят Плутон У5 ли беше?

да, и дисп на ЮЛВ, Слънцето е долу на ИЦ

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #65 -: Юни 22, 2014, 04:59:50 pm »
Мой съученик почина когато Плутон му направи съвпад на Слънцето.
то ако от този съвпад се умирало, всички стрелци да са се гътнали последното десетилетие, а сега козирозите от първа декада на знака  :)
мой комшия се разболя от рак, когато тр Плутон навлезе в 6д и направи опозиция с Марс в 12д и почина, когато тр Плутон в 6д наближи квадрат с натален Плутон в 4д,  тр Сатурн У8 от края на 3д е бил в квадрат с Марс в 12д, тр Уран У8 от края на 9д в квадрат с Марс в 12д

Happy58

  • Гост
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #66 -: Юни 22, 2014, 05:13:56 pm »
то ако от този съвпад се умирало, всички стрелци да са се гътнали последното десетилетие, а сега козирозите от първа декада на знака :)
мой комшия се разболя от рак, когато тр Плутон навлезе в 6д и направи опозиция с Марс в 12д и почина, когато тр Плутон в 6д наближи квадрат с натален Плутон в 4д,  тр Сатурн У8 от края на 3д е бил в квадрат с Марс в 12д, тр Уран У8 от края на 9д в квадрат с Марс в 12д

 :clap: :clap:

ето това е професионален отговор (е, не точно в този шеговит израз :) ) - дано и аз един ден да стигна до това ниво, че да отговарям с такива доводи.

Деси

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 16
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #67 -: Юни 22, 2014, 06:01:07 pm »
Разгледайте хороскопите на Елизабет Шорт (Черната Далия) и Шарън Тейн (съпругата на Роман Полански) и ще видите, че кой знае какви индикации за смърт, особено за нсилствена смърт няма да намерите. Сещам се и за детето на Линда Гудман, което изчезнало безследно и тя стигнала до просешка тояга да го търси и твърдяла до последно, че не е имало в хороскопа си данни за такова нещо.

От друга страна, някак си, ако видите наистина проблемен хороскоп, лошото наистина се сбъдва.

Но може да видите един съвсем безобиден хороскоп и човекът да умре или да му се случи нещо ужасно, и да няма категорични индикации за това.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #68 -: Юни 22, 2014, 06:06:32 pm »
Но може да видите един съвсем безобиден хороскоп и човекът да умре или да му се случи нещо ужасно, и да няма категорични индикации за това.

Същото съм проследявала и със световноизвестните - на пръв поглед семпъл хороскоп, а стигат доста по-далеч от средностатистическия индивид, който може да има по няколко специални планетни конфигурации.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #69 -: Юни 22, 2014, 06:36:55 pm »
Картата на Далията ще е по-трудно да анализираме, защото няма достоверни данни за нея в астрокома. Обаче за Шерън Тейт дават най-висок рейтинг на достоверност на часа на раждане http://www.astro.com/astro-databank/Tate,_Sharon . Управителят на 8-мия дом Сатурн е в аспекти, къде точни, къде по-широки, с двете светила (Луната е управител на АС, водещото светило Слънцето е в 8-ми знак от знака на АС). Това, разбира се, не е достатъчно, но надали е на добро. Ако часът на раждане наистина е точен, Парс фортуна попада (в самия край) на 8-мия знак от АС, Луната (у1) е в 8-ми знак от Парс фортуна. И това не е на добро, предполагам.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #70 -: Юни 22, 2014, 07:11:16 pm »
Мой съученик почина когато Плутон му направи съвпад на Слънцето(от левкимия).
не  е задължително да те отнесе лично,но по сигнификациите на Слънцето при мен:
Плутон транзитен на К4 съвпад У12 нат.Слънце и каре към У8 Марс - почина баща ми,
 а съпругът ми пак по Слънце,преживя животозастрашаващ инцидент,няколко дена преди това,остана му сериозен белег на главата

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #71 -: Юни 22, 2014, 08:08:58 pm »
Точно това ме озадачи снощи-разглеждах хороскопи,в които няма категорични индикации за смъртта и тя е факт,а от друга страна съм наблюдавала транзити,в които има индикации и тя се е случвала пак.
Прогресиите проследи ли и по-конкретно прогресивната ос  2-ри/ 8-ми дом

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #72 -: Юни 22, 2014, 08:46:02 pm »
хайде теорията в практика  :)
какво ще предскажете по този натал

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #73 -: Юни 22, 2014, 09:10:03 pm »
Рептилке /Дракониада/, ако искаш да караме подред. Снощи говорихме за Жоро Илиев. С какво те впечатли неговата смърт? Изглеждал е недосегаем и безсмъртен ли?  Имал е харизмата на лошото момче, което не го ловят куршуми, правосъдие.
Аз поразрових в нета-има 11-годишна присъда за групово изнасилванае. По принци е от 5г. до 15 г, ,обикновено правосъдието дава 5 г.  11 години на мутра....? Вероятно това го еспасило от друго...Не мисля, че е лежал ефективно, не пишеше.
Първо видях ключовата венера в близнаци с Т-квадратите. Венера-какво и как обичаш като емоция и естетика, дори морал. И като-материално измерение. Венера в ментален знак, ако човек не е осъзнат-каквото и да значи това...-емоциите служат на разума, обмислят се, не се преживяват. Венера квадрат сатурн не е обичана и долюбена в детството. Не ми е странно защо е това при него. Четох че искал всичко материално   да еънай-най-скъпо, най-модерно. И подаръците му по сватби такива-кръстник е на много-рако.лъвска мафиотщина. Вероятно оттам и  магнетизма на боса-лъв.
Ти какво искаше да разбереш с неговата смърт? Каква е аналогията с твоя К8?
« Последна редакция: Юни 22, 2014, 09:12:34 pm от enigma »

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #74 -: Юни 22, 2014, 09:25:18 pm »
Стреличка, ако смятам хилег и алкокоден (както грешно смятам наум), ще го изкарам, че се е превърнал в ангелче преди 2 години на дирекция на Сатурн към IC/MC и у1. С хилег и алкокоден е малко нагласяничка според мен (без да обиждам древните), защото невинаги е кристално ясно най-големите, средните или най-малките години на планетите да се вземат.

Силно изразен холеричен темперамент ми се струва, че има. Също силно изразен стремеж към постижения, лидерство, изява, признание (чрез което да достигне до емоционално удовлетворение, но все му е малко). Въпреки троновия Сатурн в 3-ти ми се струва, че по-скоро е склонен да предизвиква късмета си, отколкото да планира предпазливо.

Към момента при транзитен Сатурн на АС някакви физически ограничения?