Последни публикации

Страници: [1] 2 3 ... 10
1
Астрология / Re: Любовни хорари
« Последна публикация от Ребека - Май 03, 2024, 08:29:31 pm »
У5 ти е Марс и се намира в 3-ти дом на партньора,комуникациите.Там е и Сатурн,ясно е че има напрежение в комуникациите, газ,контра.. У5 и на двамата тронови Марс и Венера,компромисите сега не ви устройват,всеки вожд с мнението,егоистично нарцистично.Възможно е ти да си по-големият катализатор за напрежението.Девети дом освен чужбина ,описва висше университетско образование,право,юрисдически организации и тнт., религииозни институции,религия...Тъй че разсъждавай в този дух.
2
Астрология / Re: Транзити на Плутон
« Последна публикация от Ребека - Май 03, 2024, 08:16:17 pm »
Марс ти е У6 , него гледай, не Плутон.
3
Астрология / Re: Транзити на Плутон
« Последна публикация от Ellinkka13 - Май 03, 2024, 07:25:29 pm »
Натален ретро нептун 29ти градус козирог 8дом, ретро плутон У6 миналата година юли като мина оттам загубих едно от трите си котета... Много тежко го изживях, сега имам 2 котки (гледам ги от 6г) няма да преживея още една загуба. Плутон ще е 29ти градус септември... дано не ме удари пак по слабото ми място..... :'(
4
Астрология / Re: Любовни хорари
« Последна публикация от blueice - Май 03, 2024, 02:39:35 pm »
Здравейте! Нова съм във форума макар да чета отдавна. Занимавам се любителски с астрология от повече от 10 години, но хорарите не са ми силна страна, защото не са ми били приоритет. Дали бихте ми помогнали с един любовен хорар за отговор на въпрос: "Има ли В. романтични чувства към мен?". Честно казано съм много объркана в разчитането, защото У5 е ретрограден в 7ми дом, а У7 е в 9ти и е Сатурн. Този 9ти дом в любовен хорар какво да го правя? Човекът не е в чужбина, нито има намерение да се мести. Луната(У1) върви към съвпад с У7(Сатурн). Обаче този Плутон въобще не знам какво да го правя там и също така е много интересно, че Марс е в точен секстил с Плутон. Има ли желаещ да поразсъждава върху хорара? Бих била много благодарна! Между двамата има напрежение, има контакт, но не интимен, а са в общ кръг на практикуващи една дейност хора.

П.П. Защо не ме пуска с изгряващия знак на Ариана Гранде(козирог пиша и системата твърди, че е грешен отговора)
5
Астрология / Re: Прогресии
« Последна публикация от Корея - Май 03, 2024, 02:35:54 pm »
Мен явно вече ме подпука прогресивен Марс на АЦ.
За една седмица се одрах, дете от класа ми си счупи и разпори дълбоко пръст, аварирахме по път и седяхме пет часа , докато дойде друг превоз, баща ми се натрови, потрошени съдове.
Ако това е началото, идея нямам как ще го преживея
целия период.
6
Астрология / Re: Транзити на Плутон
« Последна публикация от Сафо - Май 03, 2024, 06:21:20 am »
Днес,стационарен Плутон във втори градус на Водолей.
При мен е в съвпад с нат.Меркурий и квадрат към Сатурн.За външна планета,квадрата с нат.Юпитер от скорпион незнам дали да отчитам,орбис 3*.
Мисля,да.
7
Астрология / Re: Любовни хорари
« Последна публикация от Сафо - Май 03, 2024, 05:38:34 am »
Какво пише Уилям Лили в тази връзка:"Ако има някаква планета в 7ми дом(ако не е управителят на този дом)-има любовник/ца по описанието на това небесно тяло.Управителят на 7ми дом,или Луната(за мъж),свързани с Венера-има любовница с която е много близък.
Ако управителя на 7ми дом е без курс,или със северен възел,или ако няма планета в 7ми дом,преценете,че няма любовница.."
8
Астрология / Re: Цикъл Слънце/Уран
« Последна публикация от Сафо - Май 03, 2024, 05:09:18 am »
Слънце/Уран нов цикъл на 14.05.24г.в 23*на знак Телец.
9
Астрология / Re: Любовни хорари
« Последна публикация от Ребека - Май 02, 2024, 09:14:44 pm »
Венера и 12 дом. за любовници. Луната е съпруга, а в пети- вероятно любима съпруга. Венера в трети може да показва склонност към флирт в общуването,маниер, та затова вървят слухове за човека.
10
Астрология / Re: Любовни хорари
« Последна публикация от HRISKA - Май 02, 2024, 08:18:18 pm »
Здравейте,

може ле да ми кажете, според вас този човек има ли любовница. Назован е по име, семеен е. Аз задавам въпроса и мога да кажа, че Плутон в 1 дом много добре го описва. Любопитна съм дали  хорара  потвърждава  слуховете. Нали гледаме 5 дом за любовници, а  нептун на  4 дом означава някакви лъжи в семейството. .

Благодаря!
Светли празници!
Страници: [1] 2 3 ... 10