Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 98487 пъти)

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Общи хорари
« Отговор #135 -: Януари 31, 2022, 11:21:35 am »
Аз мисля, че не. Причината – работа, здраве, финанси.
Но (ще) имате "къща" (споделена?) за бягство/почивка, което ми звучи чудесно в момента))

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Общи хорари
« Отговор #136 -: Януари 31, 2022, 01:31:21 pm »
Много искам да се преместим и да живеем на друго място,извън София.
Дали ще се случи до 5 години?
И аз мисля като art7ess, Сафо. Няма връзка между У3, У4, за да се преместите, няма също така аспект между Луна и Меркурий, но пък Луната е в съвпад с Венера У4, та сигурно ще има нов имот.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #137 -: Януари 31, 2022, 04:47:12 pm »
Много искам да се преместим и да живеем на друго място,извън София.
Дали ще се случи до 5 години?
По мое виждане не предстои преместване на настоящия ти дом и населено място.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1192
Re: Общи хорари
« Отговор #138 -: Януари 31, 2022, 05:36:07 pm »
Хайде, аз ще дам една друга прогноза, според мен да, ще се преместите и ти вече знаеш, че мъжът ти ще го сбъдне, за което говори късния асц. Залагам на Луната в знака на дсц, 4 от 4, последният аспект и съвпад Слънце-Сатурн, у7.

Yeah!

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 92
Re: Общи хорари
« Отговор #139 -: Януари 31, 2022, 09:41:12 pm »
Здравейте, група.
Появявам се и аз с по-прозаичен въпрос, касаещ отношения,но не любовни, а по-скоро приятелски"", ако може така да се каже. Кавичките са си на мястото, тъй като имам усещането, че се натровихме взаимно.

Доста неприятно приключиха тези отношения,и много ги мисля, опитвам се да имам closure, но нямам и това доста ме боде. Без претенции,че съм непременно бяла и добра, което може да се види в хорара.
Просто не мога да разбера защо ме тормози толкова много и защо така се получи.
Човекът е назован по име.
31.1.22, 21:25 - Защо така се получи?
Наистина не съм в състояние да правя анализи.
Извинете ако съм обезпокоила.

Сафо, успех!  :-*
I deserve the best.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7378
Re: Общи хорари
« Отговор #140 -: Февруари 01, 2022, 05:45:18 am »
Арт,guapa,Акрукс.Люба,благодаря ви!Гледам този хорар тъпо и въобще не се ориентирам.Да сме живи и здрави до 5години,ще дам ОВ. :-*

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7378
Re: Общи хорари
« Отговор #141 -: Февруари 01, 2022, 06:00:58 am »
Здравейте, група.
Появявам се и аз с по-прозаичен въпрос, касаещ отношения,но не любовни, а по-скоро приятелски"", ако може така да се каже. Кавичките са си на мястото, тъй като имам усещането, че се натровихме взаимно.

Доста неприятно приключиха тези отношения,и много ги мисля, опитвам се да имам closure, но нямам и това доста ме боде. Без претенции,че съм непременно бяла и добра, което може да се види в хорара.
Просто не мога да разбера защо ме тормози толкова много и защо така се получи.
Човекът е назован по име.
31.1.22, 21:25 - Защо така се получи?
Наистина не съм в състояние да правя анализи.
Извинете ако съм обезпокоила.

Сафо, успех!  :-*
Ти си в знак,в който Юпитер няма достойнства,Човекът е в знак ,в който Меркурий няма достойнства.Разочарование,най-общо казано.Стелиум в 4ти и 5ти домове-там е акцентът.Статус,родителски дом,любов,спорт,деца.Луната е в аспект с Марс.
Може би ти изглеждаш дребнава в очите на отсрещната страна.Нещо старо може да е причина.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #142 -: Февруари 01, 2022, 09:11:20 am »
Здравейте, група.
Появявам се и аз с по-прозаичен въпрос, касаещ отношения,но не любовни, а по-скоро приятелски"", ако може така да се каже. Кавичките са си на мястото, тъй като имам усещането, че се натровихме взаимно.

Доста неприятно приключиха тези отношения,и много ги мисля...
Представена си от ретро Меркурий в негов 10д, има високо мнение за теб. Меркурий като стане директен ще те върне в неговото приятелско обкръжение 11д.
А защо така се е получило? Той е на трон по знак и дом, представен от Нептун в негов 12-ти дом - такава му е породата, да не вдига шум около себе си и да преживява нещата в себе си на по-дълбоко ниво. Със сигурност е мил и състрадателен човек, на когото е трудно или не обича да се разкрива докрай. А пък няма какво да коментирам - ти си се знаеш :)

astroboolean

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 3
Re: Общи хорари
« Отговор #143 -: Февруари 03, 2022, 05:46:36 pm »
Привет! Бих искал да споделя нещо, без да се натрапвам. Като цяло, според мен, хорарната карта показва състояние на кверента в момента на задаване на въпроса, а не какъв е по принцип в живота. В този смисъл не може да се съди по хорарна карта дали даден човек е добър, лош, красив и т.н. Колкото до въпроса, споделям и аз мнението, че нещата опират до 5-и дом (дали романтика или възпрепятстване на себеизявата от страна на другия), имате ли делови взаимоотношения с този човек? Моята хипотеза е, че на 29-и януари сте имали разговор в който той ви е обидил с нещо (или обратното), което е провокирало промяна в поведението ви. Според мен ще има продължение на казуса. Мисля, че той ще потърси контакт с вас около 17-18 февруари(да речем). Всичко е в множеството на хипотезите и абстракциите разбира се. Хорарната астрология не ми  е от най-любимите раздели в астрологията. Извинявам се за нахалството и ви пожелавам хубава вечер. :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #144 -: Февруари 03, 2022, 06:01:18 pm »
Привет! Бих искал да споделя нещо, без да се натрапвам. Като цяло, според мен, хорарната карта показва състояние на кверента в момента на задаване на въпроса, а не какъв е по принцип в живота. В този смисъл не може да се съди по хорарна карта дали даден човек е добър, лош, красив и т.н. Колкото до въпроса, споделям и аз мнението, че нещата опират до 5-и дом (дали романтика или възпрепятстване на себеизявата от страна на другия), имате ли делови взаимоотношения с този човек? Моята хипотеза е, че на 29-и януари сте имали разговор в който той ви е обидил с нещо (или обратното), което е провокирало промяна в поведението ви. Според мен ще има продължение на казуса. Мисля, че той ще потърси контакт с вас около 17-18 февруари(да речем). Всичко е в множеството на хипотезите и абстракциите разбира се. Хорарната астрология не ми  е от най-любимите раздели в астрологията. Извинявам се за нахалството и ви пожелавам хубава вечер. :)
И се регистрира във форума специално, за да изкажеш това мнение? Астроболен - добър подбор на ник  :)
Колкото до останалото, някога древните астролози са гледали за живота на човек по хорарна карта, не са разполагали с точни рождени данни, за да построят натал.

astroboolean

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 3
Re: Общи хорари
« Отговор #145 -: Февруари 03, 2022, 06:31:55 pm »
Привет! Бих искал да споделя нещо, без да се натрапвам. Като цяло, според мен, хорарната карта показва състояние на кверента в момента на задаване на въпроса, а не какъв е по принцип в живота. В този смисъл не може да се съди по хорарна карта дали даден човек е добър, лош, красив и т.н. Колкото до въпроса, споделям и аз мнението, че нещата опират до 5-и дом (дали романтика или възпрепятстване на себеизявата от страна на другия), имате ли делови взаимоотношения с този човек? Моята хипотеза е, че на 29-и януари сте имали разговор в който той ви е обидил с нещо (или обратното), което е провокирало промяна в поведението ви. Според мен ще има продължение на казуса. Мисля, че той ще потърси контакт с вас около 17-18 февруари(да речем). Всичко е в множеството на хипотезите и абстракциите разбира се. Хорарната астрология не ми  е от най-любимите раздели в астрологията. Извинявам се за нахалството и ви пожелавам хубава вечер. :)
И се регистрира във форума специално, за да изкажеш това мнение? Астроболен - добър подбор на ник  :)
Колкото до останалото, някога древните астролози са гледали за живота на човек по хорарна карта, не са разполагали с точни рождени данни, за да построят натал.
Добре заварили ....Такааааа.....Само да "изчистим" някои детайли. :)
1. Не съм се регистрирал във форума специално за да изкажа мнение. Просто беше първата тема, която отворих. Ако бях отворил друга карта най-вероятно щях да се опитам да пиша по нея. :)
2. "Астроболен" е наистина една много сполучлива интерпретация на никнейм-а ми, но всъщност идеята, която съм използвал е в съвсем друго направление. :)
3. Какво точно са гледали древните астролози можем само да предполагаме и гадаем по косвени доказателства(без да обиждам никой). За мен лично е много несериозно да се процедира по този начин(ако говорим за истински астролози). По-скоро съм склонен да вярвам, че са използвали някакви методи за ректификация. Разбира се може и да бъркам и да живея в заблуда, но някак си ми звучи по-правдоподобно и логично. :) 

п.п. Без да искам вече запомних в кой знак е Венера на Джони Деп. :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7378
Re: Общи хорари
« Отговор #146 -: Февруари 04, 2022, 09:43:13 am »
astroboolean,би ли коментирал по моя хорар...Дали ще сменя местоживеене до 5 години
Това,че се регистрира на стац.Меркурий и то неаспектиран,не е ок ,ако не повтаря натално разположение
« Последна редакция: Февруари 04, 2022, 09:47:29 am от Сафо »

astroboolean

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 3
Re: Общи хорари
« Отговор #147 -: Февруари 04, 2022, 11:13:29 am »
astroboolean,би ли коментирал по моя хорар...Дали ще сменя местоживеене до 5 години
Това,че се регистрира на стац.Меркурий и то неаспектиран,не е ок ,ако не повтаря натално разположение
Привет, Сафо! Пак ще повторя, че хорарните карти не са ми сила. Честно казано не бих се наел да тълкувам хорарна карта за такъв дълъг период напред поради факта, че според астрологичните ми познания животът на хорарната карта е доста по-кратък, така че в случая ми се струва нерелевантно по тази карта да се даде отговор на този въпрос. Не претендирам че съм прав. Това което мисля за конкретната карта е, че показва желанието ви да се преместите на някое по-здравословно място за живеене. :) . А иначе в конкретната ситуация бих препоръчал да погледнете рождената си карта и съответните прогностични методи за споменатия период (до 5 години). Сигурен съм, че там ще бъдат показани доста ясно потенциалите за едно такова важно събитие. В предвид факта, че говорим за събитие в което участва и вашия съпруг може да разгледате и неговия радикс(ако имате неговите данни). Също така може да разгледате композитната ви карта. Там също би трябвало да има идентификации за  такова събитие. И да не забравяме, че астрологията показва потенциалите, но доста често зависи и от нас самите дали ще "ще ни се случи нещо или не". Успех. :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7378
Re: Общи хорари
« Отговор #148 -: Февруари 04, 2022, 12:02:21 pm »
astroboolean,би ли коментирал по моя хорар...Дали ще сменя местоживеене до 5 години
Това,че се регистрира на стац.Меркурий и то неаспектиран,не е ок ,ако не повтаря натално разположение
Привет, Сафо! Пак ще повторя, че хорарните карти не са ми сила. Честно казано не бих се наел да тълкувам хорарна карта за такъв дълъг период напред поради факта, че според астрологичните ми познания животът на хорарната карта е доста по-кратък, така че в случая ми се струва нерелевантно по тази карта да се даде отговор на този въпрос. Не претендирам че съм прав. Това което мисля за конкретната карта е, че показва желанието ви да се преместите на някое по-здравословно място за живеене. :) . А иначе в конкретната ситуация бих препоръчал да погледнете рождената си карта и съответните прогностични методи за споменатия период (до 5 години). Сигурен съм, че там ще бъдат показани доста ясно потенциалите за едно такова важно събитие. В предвид факта, че говорим за събитие в което участва и вашия съпруг може да разгледате и неговия радикс(ако имате неговите данни). Също така може да разгледате композитната ви карта. Там също би трябвало да има идентификации за  такова събитие. И да не забравяме, че астрологията показва потенциалите, но доста често зависи и от нас самите дали ще "ще ни се случи нещо или не". Успех. :)
Благодаря!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7378
Re: Общи хорари
« Отговор #149 -: Февруари 07, 2022, 06:25:58 am »
Ще приключат ли отношенията ми с Х.Във всеки един аспект.И кога?
Като гледам Х ,няма никакво отношение към мен,нито пък аз към него.Последен аспект на Луната е тригон с Меркурий.Да.Но изисква време с тези фиксирани знаци.Съвпад на у4,у10 домове също е указание.Да.