Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 100557 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7398
Re: Общи хорари
« Отговор #120 -: Януари 07, 2022, 06:10:29 am »
Люба,ако си ги назовала като съседи,да,по Луна.По принцип ,знаеш,Луната е твой сигнификатор и така поставена в знак риби,отделяща се от Юпитер ,указва твоето емоционално състояние(Юпитер у8ми дом).С всички планети над хоризонта,вероятно ще има видимост/отзвук на ситуацията.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1193
Re: Общи хорари
« Отговор #121 -: Януари 07, 2022, 07:22:41 am »
Интересното е, че аз в себе си всъщност не назовавам съседи. Фокусирам се върху кучето все едно е независим обект. Което няма логика, разбирам. И ако секстилът на Луна с у6 означава предстояща среща, ще бъде весело  ;D. А всъщност сигурно аз тотално ще огранича движението, за да не се сблъскаме.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #122 -: Януари 07, 2022, 03:22:25 pm »
Според вас какво следва, ще се реши ли въпросът бързо и категорично?
Бързо- Не, а от само себе си няма как да се разреши, подайте жалба- на кмета, кварталния или който отговаря за реда в населеното място

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1193
Re: Общи хорари
« Отговор #123 -: Януари 07, 2022, 06:39:14 pm »
Благодаря, Акрукс. Действително, излишно протакаме и според мен.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Общи хорари
« Отговор #124 -: Януари 12, 2022, 04:37:27 pm »
Здравейте!)
На ръба на силите си съм, питам ще завърша ли курса?
//с опозицията с Плутон като последен аспект, вероятно не, а тригонът със Слънце след смяната на знак да тълкувам като – ще (запазя интереса си да) се занимавам професионално с това?
Давам обратна връзка по този хорар.
Разпаднах се физически към средата на декември и съобщих, че няма да да успея за редовната дата за представяне на проектите.
Дадоха ми отсрочка и възможността да си защитя проекта на датата за поправка.
Времето ми стигна да си избарам нещата по проекта и да достигна до етап, в който харесвам и се гордея с работата си. Защитих я успешно в понеделник, няколко дни преди края на солара ми. Доволна не знам дали съм, но безсмъртна - със сигурност.:Д

Благодаря ви за подкрепата!<3

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4550
Re: Общи хорари
« Отговор #125 -: Януари 12, 2022, 04:47:11 pm »
Здравейте!)
На ръба на силите си съм, питам ще завърша ли курса?
//с опозицията с Плутон като последен аспект, вероятно не, а тригонът със Слънце след смяната на знак да тълкувам като – ще (запазя интереса си да) се занимавам професионално с това?
Давам обратна връзка по този хорар.
Разпаднах се физически към средата на декември и съобщих, че няма да да успея за редовната дата за представяне на проектите.
Дадоха ми отсрочка и възможността да си защитя проекта на датата за поправка.
Времето ми стигна да си избарам нещата по проекта и да достигна до етап, в който харесвам и се гордея с работата си. Защитих я успешно в понеделник, няколко дни преди края на солара ми. Доволна не знам дали съм, но безсмъртна - със сигурност.:Д

Благодаря ви за подкрепата!<3
Жива и здрава да си!И винаги действай с повече кураж и вяра в себе си.Многото умуване яде от силите на смелостта. :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #126 -: Януари 12, 2022, 05:55:16 pm »
art7ess, благодаря за обратната връзка. Успех!
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Общи хорари
« Отговор #127 -: Януари 13, 2022, 03:54:01 pm »
 :-*

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7398
Re: Общи хорари
« Отговор #128 -: Януари 20, 2022, 03:49:20 pm »
Аз питам:Н ли откраднаха стикера?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #129 -: Януари 20, 2022, 09:12:26 pm »
Аз питам:Н ли откраднаха стикера?
Интересно ми е, какво се случва с тебе и стикера, като сте представени от Луна в края на знака, а Слънцето У3 заточено в нулев градус? Н. са кои? Гледано по 7д. това Н. не е крадец.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7398
Re: Общи хорари
« Отговор #130 -: Януари 21, 2022, 05:29:37 am »
Акрукс,на приятел му протече бойлера,който е в гаранция.Обадил се е на гаранционният сервиз,посетили са го двама техници и са му казали,че бойлерът е с премахнат стикер и не могат да му напишат протокол за смяна на бойлера с нов.Този стикер е някаква лепенка(лъскава),която е залепена между тръбите на бойлера .Приятелят си закупи нов бойлер.От премахването на този стикер може да се облагодетелства само техник от гаранционен сервиз,защото с него ,ще си вземе нов бойлер без пари.Никой друг не е влизал в помещението с бойлер(баня),освен семейството на приятеля.Но и да е влизал,няма изгода да взема стикер,защото не е представител на гаранционна подръжка и никой няма да му даде  нов бойлер срещу една лепенка.Аз нямам общо с Н,двамата техници.Помислих,ако така задам въпрос,дали може да се прецени,че Техник(един от двамата)е взел (откраднал)нещото.Приятелят дори незнае,че аз питам и се интересувам от неговия проблем,астрологично.Помислих си и попитах.
Техниците по 7ми дом-Сатурн в 8ми,водолей ,а Меркурий Р се отделя от Сатурн.Венера на к7 Ретроградна?Разбира се,дори и да са го взели,нищо не може да се докаже,така че ,ситуацията си остава същата.Няма развитие на въпроса.Луната ,тоест аз е с последен разх.аспект Марс у11 дом.Разговарях с приятеля докато пътувах до Пловдив с мъжа ми и сина ми.
« Последна редакция: Януари 21, 2022, 05:37:56 am от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #131 -: Януари 21, 2022, 04:01:06 pm »
Акрукс,на приятел му протече бойлера,който е в гаранция.Обадил се е на гаранционният сервиз,посетили са го двама техници и са му казали,че бойлерът е с премахнат стикер и не могат да му напишат протокол за смяна на бойлера с нов.Този стикер е някаква лепенка(лъскава),която е залепена между тръбите на бойлера .Приятелят си закупи нов бойлер.От премахването на този стикер може да се облагодетелства само техник от гаранционен сервиз,защото с него ,ще си вземе нов бойлер без пари.
Само с една лепенка няма как да си вземе нов бойлер за без пари  :) Миналата година дъщерята смени бойлер, купи нов, понеже стария, който си беше в апартамента (купиха го обзаведен) беше протекъл и за малко да наводни етажа, през нощта се е разкъсал и водата е тръгнала по коридора и в детската стая, където внука ми си спинкал сладко- неговото легло е на стената, на която от другата страна е закрепен бойлера. Та погледнах сега тази лепенка- няма нито дата,номер, нещо, което да показва гаранцията, която е отразена в гаранционната карта-тя е важна в случая.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #132 -: Януари 21, 2022, 08:11:32 pm »
Сафо, слаби са сигнификаторите на Н. , за да произведат събитие. Слънце, стикерите, също в знка, където няма достойнства и в момента не се вижда със Сатурн, но и Меркурий, и Слънце са под управлението на Сатурн. Някой не е обърнал внимание, че липсват стикерите, по-скоро, а не ча са откраднати. Луната има разходящ аспект с Марс , но той няма отношение към въпроса.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7398
Re: Общи хорари
« Отговор #133 -: Януари 21, 2022, 08:25:03 pm »
Акрукс,момчето има гаранционна карта и касов бон ,но без стикер към бойлера ,не може да се докаже ,че гаранционната карта е за този бойлер.Благодаря ти!
Рени,възможно е да е паднал някога и изхвърлен ,незнам,но поне има потвърждение от теб и Акрукс ,че не е откраднат.Благодаря!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7398
Re: Общи хорари
« Отговор #134 -: Януари 31, 2022, 07:17:57 am »
Много искам да се преместим и да живеем на друго място,извън София.
Дали ще се случи до 5 години?
« Последна редакция: Януари 31, 2022, 07:24:24 am от Сафо »