Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 100854 пъти)

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Общи хорари
« Отговор #810 -: Юли 01, 2023, 08:29:48 pm »
Моля ви, помагайте! Миналия уикенд отсъствах и през това време брат ми е извършил престъпление- непростимо. Изхвърлил е навън котаракът ми на 18г,който е много болен и слаб. От понеделник миналата седмица не спирам да го търся и викам по име. Преди два дни съседка, която храни котките ми се обади че го вижда, бях на работа и веднага хванах такси,но докато стигна той вече беше избягал. Снощи една жена ме чу че го търся и каза че преди два или три дена го е видяла, когато е храанила котките пред нейния блок, което пак е в близост до моя, но мисля че съвпада с деня когато и съседката го е видяла и е избягал в друга посока. Картата е от преди те да го видят, трябва ли да построя нова или тази все още е валидна? Той се е скрил, но се мести. Ако може да ме насочите за посока? Умолявам ви!

Къде е Тошко? Ще го намеря ли?

П.П.: Съжалвам че написах истината за това какво е станало, но за мен така е редно, за да помогне в прочита на картата за ситуацията. Ако виждате смърт, моля ви, пак го напишете. Не мога да спя, да се храня, ще се побъркам.

О.В.: Успях с помощ на добри хора да го прибера с капан преди няколко часа. Стои скрит и стресиран в неговия шкаф, но вече мога да дишам спокойно, че е при мен и защитен.
Много ви благодаря за всичко, Сафо, Ребека, Акрукс и Рени!!!   :-* Сега следва приобщаването, дано се отпусне скоро и пак да се гушкаме щастливи.

Пълна трагедия, това не е моят котарак. Най- накрая се престраши и го огледах добре, още в началото имах съмнения, но ме заблуди ударенто по главата, че има отток и затова физиономията му е друга. Този е на някй друг, не е кастриран и е разгонен, по- млад е има си хубави зъби и козина. Мисля че докато търсех моя видях една жена в района  търси също котарак и ще я издирвам да си й го дам,на мен ми смърди половината къща на мъжки котарак, няма дълго да го издържа. Два са вариантите - да намеря собственичката или да го кастрирам, ако не я открия. Но да спя с миризмата на котешка урина няма да стане. Не се издържа вече. Днес започвам пак да търся моя, дано е жив и е наблизо. Изгубих цял месец с чужда котка.

Въпросът ми е, дали моя Тошек е жив? :'(

Кажете ми моля къде да прочета за посоките, вече не помня нищо. Ако е жив, едва ли ще стои на едно място. Поне да знам къде да търся, района е доста голям и губя ценно време.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4552
Re: Общи хорари
« Отговор #811 -: Юли 01, 2023, 10:44:53 pm »
Маймунка ,придържай се към предните отговори. Тошко не се придвижва на отдалечени разстояния,сравнително статичен е ареала.В чисто житейски план , мисля че трябва да уточниш къде го е изхвърлил брат ти и ...може ли домашно коте, толкова време  да оцелее без умения за оцеляване.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Общи хорари
« Отговор #812 -: Юли 01, 2023, 11:03:04 pm »
Маймунка ,придържай се към предните отговори. Тошко не се придвижва на отдалечени разстояния,сравнително статичен е ареала.В чисто житейски план , мисля че трябва да уточниш къде го е изхвърлил брат ти и ...може ли домашно коте, толкова време  да оцелее без умения за оцеляване.

Каза че го е оставил пред входа. Не съм го разпитвала, бях разтроена и бясна, не си говоря с него от тогава. Може да оцелее, но той е на 18г и е много болен. Може някой да го е прибрал и ако го е завелл на ветеринар са го приспали. Още преди 2г искаха да го приспивам, но аз не го направих. Ако разлепя обяви поне може някой да ми каже, ако е станало нещо такова. Утре ще попитам в една ветеринарна клиника, дали случайно някой не го е водил при тях.
Но все си мисля че онзи кошмар от който се събудих в 3.30-4ч през нощта може да е бил неговия край. Имало някакъв, който м/у 3-4 ч събира всички трупове на котки.
Когато беше на 3г беше паднал пак докато ме е нямао вкъщи за няколко дена, но се е тряснал прозорец от течението. Нямаше го 4 месеца, тогава майка ми ме заведе при една жена, оято гледа на карти Таро и тя позна че е жив и къде ще го намеря, той ме намери точно там и го прибрах след месец, не искаше да се прибира, беше пак топло време. Но сега е изхвърлен, болен и стар. А тази жена нямам никаква връзка да я намеря, не говоря с майка ми.
« Последна редакция: Юли 01, 2023, 11:16:19 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

dob

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Общи хорари
« Отговор #813 -: Юли 02, 2023, 04:44:50 pm »
Ще взема ли държавния изпит? Как виждате ? Благодаря.

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 316
Re: Общи хорари
« Отговор #814 -: Юли 02, 2023, 10:43:24 pm »
Да, стига да се потрудиш.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7401
Re: Общи хорари
« Отговор #815 -: Юли 03, 2023, 11:48:15 am »
Ще осъществим ли сделката?
Последният аспект на Луната е опозиция с Меркурий. Тригонът с Юпитер вероятно указва срещата с предполагаемият продавач. Нямам идея как ще реагира.
« Последна редакция: Юли 03, 2023, 11:54:29 am от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #816 -: Юли 03, 2023, 03:27:45 pm »
Ще взема ли държавния изпит? Как виждате ? Благодаря.
Ще го вземеш успешно!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #817 -: Юли 04, 2023, 10:24:28 am »
Сафо, у1, Меркурий е в лъчите на Слънцето, няма яснота и е бил зависим от ангажиментите на продавача/купувача, въпреки това  се отделя от него, което е добре. Меркурий е и у10, самата сделка, в Рак приема Юпитер, у7, Юпитер приема Меркурий по терма, но Меркурий се е отделил от продавача/купувача. Луната е ъглова, в кардинален знак, бърза, но точно преди пълнолуние са най-критичните моменти и въпреки че среща Юпитер, според мен периода е труден за сделка.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7401
Re: Общи хорари
« Отговор #818 -: Юли 04, 2023, 04:21:40 pm »
Сафо, у1, Меркурий е в лъчите на Слънцето, няма яснота и е бил зависим от ангажиментите на продавача/купувача, въпреки това  се отделя от него, което е добре. Меркурий е и у10, самата сделка, в Рак приема Юпитер, у7, Юпитер приема Меркурий по терма, но Меркурий се е отделил от продавача/купувача. Луната е ъглова, в кардинален знак, бърза, но точно преди пълнолуние са най-критичните моменти и въпреки че среща Юпитер, според мен периода е труден за сделка.
Да,така е.Благодаря!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #819 -: Юли 04, 2023, 05:15:29 pm »
Сафо, а сделката състоя ли се или все още не ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7401
Re: Общи хорари
« Отговор #820 -: Юли 04, 2023, 08:49:17 pm »
Сафо, а сделката състоя ли се или все още не ?
Рени,сега се връщаме от срещата.Става въпрос за земя 300кв.м до къщата ни,голям змиярник,искаме да го купим и почистим,но е на двама роднини.Единият иска да го продаде(плаща му данъци),другият (с който се срещнахме)е мнителен,не говори,на казва "да",или "не".Двамата не поддържат връзка,ние сме като посредници.Засега -Нищо.Сделка няма.

sss_sss

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 18
Re: Общи хорари
« Отговор #821 -: Юли 06, 2023, 01:33:59 pm »
Здравейте.
Да запиша ли този курс за ново начинание и ще постигна ли успех, свързан с него ?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7401
Re: Общи хорари
« Отговор #822 -: Юли 06, 2023, 03:17:51 pm »
sss_sss,курсовете по 3ти дом и Меркурий.к3 в стрелец,Юпитер на к8,телец дали е свързан с курса по някакъв начин(финансови неща),или Меркурий в рак-готварство,кулинария?
Трябва да се определи сигнификаторът,но който и да е,не е добре.Тоест,няма силна ,или тронова планета ,а ти си представена от Венера,която ще се върне в ретроградно движение в квадрат с Юпитер(курса).Луната е в сх. опозиция с Марс.Не.
Всъщност Меркурий в 10 дом,упр.на 9ти и 12 ти домове е в антисия с к9,може би си предприела някакви действия вече,подаване на документи,плащане и т.н.
« Последна редакция: Юли 06, 2023, 03:27:45 pm от Сафо »

sss_sss

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 18
Re: Общи хорари
« Отговор #823 -: Юли 06, 2023, 04:04:29 pm »
Курса е за графичен дизайн , по-художествено насочен.
Не съм подала документи и не съм платила. Само съм кореспондирала с фирмата.
« Последна редакция: Юли 06, 2023, 04:06:19 pm от sss_sss »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #824 -: Юли 06, 2023, 05:36:03 pm »
Здравейте.
Да запиша ли този курс за ново начинание и ще постигна ли успех, свързан с него ?
успех не, а дали да се запишеш е твое лично решение