Автор Тема: Телците си падат по копрофилията?  (Прочетена 5220 пъти)

mickey

  • Гост
Телците си падат по копрофилията?
« -: Октомври 12, 2014, 04:25:10 am »
Скоро някъде (не помня къде) четох, че за мъжете-телци копрофилията била нещо характерно. Май ще излязат по-ексцентрични и от водолеите тези телци. :93:  Реших да споделя този не толкова сериозен факт (добре... не е точно факт) с вас понеже аз почти не познавам представители на тази зодия и май няма шанс да си измисля някакво си мое мнение. Ще се радвам да споделите мнението си по тази съмнителна констатация.

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Телците си падат по копрофилията?
« Отговор #1 -: Октомври 12, 2014, 09:49:59 am »
Гледал съм документален филм за Хитлер,където се намекваше че чистачки намирали доказателства в тази връзка,почти съм сигурен,че оттам е тръгнало това,Хитлер е телец,доколко е истина,доколко антипропаганда не знам .

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Телците си падат по копрофилията?
« Отговор #2 -: Октомври 12, 2014, 11:46:34 am »
Скоро някъде (не помня къде) четох, че за мъжете-телци копрофилията била нещо характерно. Май ще излязат по-ексцентрични и от водолеите тези телци. :93:  Реших да споделя този не толкова сериозен факт (добре... не е точно факт) с вас понеже аз почти не познавам представители на тази зодия и май няма шанс да си измисля някакво си мое мнение. Ще се радвам да споделите мнението си по тази съмнителна констатация.
Ти от Телците ли се интересуваш или от копрофилията?  :043: Парафилиите са занимания,които се практикуват в секретност,в затворени кръгове.Ако ти трябва достоверна информация ти предлагам да намериш тези среди и да направиш проучване до колко една или друга филия е доминираща сред представителите на различните налагащи се в наталите астрофактори.  :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Телците си падат по копрофилията?
« Отговор #3 -: Октомври 12, 2014, 11:49:15 am »
Не знам, ама както е пълно с кучешки фекалии по улиците, тия фили надали ще са само от една зодия. :012:

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Телците си падат по копрофилията?
« Отговор #4 -: Октомври 12, 2014, 12:09:21 pm »
Ееей тцъ тцъ тцъ, не съм чела нищо астрологично от известно време и кво - влизам тука и веднага нагазих в ла*ната...  :043: :043: :043:


Много ви пере тоя Плутон да му се невиди...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Телците си падат по копрофилията?
« Отговор #5 -: Октомври 12, 2014, 12:35:49 pm »
Харесват им "натуралните" есенции. Другото им идва твърде стерилно и лишено от естественост. :012:
Говоря за телешкия акцент.
« Последна редакция: Октомври 12, 2014, 12:45:04 pm от Uran »

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Телците си падат по копрофилията?
« Отговор #6 -: Октомври 12, 2014, 12:42:52 pm »
Имала съм гаджета Телци,но с нито един не сме се изпонааквали и опишквали,за да ни е много яко.Даже не са си поискали анален секс-сигурно от страх да не ги усмъртя,ако намекнат щения към аналчето ми.   :043: :043: :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Телците си падат по копрофилията?
« Отговор #7 -: Октомври 12, 2014, 12:47:04 pm »
Не говоря за такива крайности, а лайт версии на същото.
Оплакват се, да кажем, че не усещат твоя аромат, а само този- на сапуна.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Телците си падат по копрофилията?
« Отговор #8 -: Октомври 12, 2014, 12:51:15 pm »
Имала съм такива "оплаквания" от Водолей с голям земен тригон - Луна в Дева, Марс в Телец, Венера в Козирог.

А сред Телците - по слънчев, лунен знак или акцент на лични планети - не съм срещала никакви отклонения.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Телците си падат по копрофилията?
« Отговор #9 -: Октомври 12, 2014, 01:06:04 pm »
Имала съм такива "оплаквания" от Водолей с голям земен тригон - Луна в Дева, Марс в Телец, Венера в Козирог.

А сред Телците - по слънчев, лунен знак или акцент на лични планети - не съм срещала никакви отклонения.  ;D

Видях, че сте лепнали и водолей, но аз- лично, обичам стерилността. Ако говорим за нещо "мръсно", мога да приема леко табачен мирис/вкус и ...дотам. :012:
Нямам много земя в радикса, че да поискам да ми замирише на обор.
« Последна редакция: Октомври 12, 2014, 01:09:36 pm от Uran »

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Телците си падат по копрофилията?
« Отговор #10 -: Октомври 12, 2014, 01:08:08 pm »
И аз не харесвам точно до синьо избръснат,непосредствено след душ мъж,залят с афтършейф.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Телците си падат по копрофилията?
« Отговор #11 -: Октомври 12, 2014, 01:16:06 pm »
Като им е излязло име на Водолеите,че са извратеняци та и с камъни на Марица да се търкат няма да си изчистят името!Ужас.Диспозиторите ми са Марс и Юпитер във Водолей,да кажем в 8Д.За статистиката-сексуалността ми е активна,но повече от традиционна.Дори не съм би.  :D  Е,може би малко садо,но това си е нормалин стремеж към надмощие.    :D
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Телците си падат по копрофилията?
« Отговор #12 -: Октомври 12, 2014, 01:16:46 pm »
Нямам много земя в радикса, че да поискам да ми замирише на обор.

Сал един неаспектиран Юпитер в Телец, макар и в партньорския 7 дом, не ми е достатъчен  :012:

А ако говорим за миризми като в обор, по 5 дни в седмицата с такива ме атакуват в градския транспорт, но това не ми е по хороскоп и не носи наслада на сетивата.  ;D Просто хората са на "вие" с хигиената, не страдат от сексуални девиации...  :043:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3181
Re: Телците си падат по копрофилията?
« Отговор #13 -: Октомври 12, 2014, 01:18:11 pm »
Много "хубава" тема сте си намерили, да те накара да не обядваш, същият ефект имат и рекламите за тоалетна хартия и дамски превръзки, ааа има и една с едни супер гадни хора с пръсти вместо глави, като ги пуснат по време на ядене ми присяда.

Къде набутахте Водолея при тия извращения. Няма да се учудя чистофайницата Дева да си пада по такива работи. Вижте в астробанката дали няма карти.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Телците си падат по копрофилията?
« Отговор #14 -: Октомври 12, 2014, 01:23:41 pm »
Като им е излязло име на Водолеите,че са извратеняци та и с камъни на Марица да се търкат няма да си изчистят името!Ужас.Диспозиторите ми са Марс и Юпитер във Водолей,да кажем в 8Д.За статистиката-сексуалността ми е активна,но повече от традиционна.Дори не съм би.  :D  Е,може би малко садо,но това си е нормалин стремеж към надмощие.    :D
Това е от 8 дом.
При мен сексуалността идва от Марс, който е скорпи, но този Марс без Меркурий и Уран не се помръдва.  :012: Не ми ли влезе някой в главата, а след това- в сърцето, Тц.