Автор Тема: Цикъл Марс/Нептун  (Прочетена 936 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Цикъл Марс/Нептун
« Отговор #15 -: Април 25, 2024, 07:01:36 pm »
Да не ти е в Козирог Ас,Нептун? Може да си харизматична, като мъртво море. :D

Evonimus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 38
Re: Цикъл Марс/Нептун
« Отговор #16 -: Април 25, 2024, 08:26:36 pm »
Да не ти е в Козирог Ас,Нептун? Може да си харизматична, като мъртво море. :D
Хаха да, в Козирог е, защо? То козирога си пада малко дърво...  ;D асц ми е стрелец

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7375
Re: Цикъл Марс/Нептун
« Отговор #17 -: Април 26, 2024, 06:03:12 am »
Какво му е специалното на този цикъл, предполагам че за съвпада става на въпрос, понеже ми е в точен съвпад с Луната. А защо се казва че важи 2 години, след като Марс ще си замине по-бързо от там?

Това за Харизмата на Нептун на асц явно не е при всички, при мен няма такова въздействие, но пък има разсеяност
защото Марс обикаля зодиака за около 2години,а новият цикъл ще стартира ,когато се срещне отново с Нептун.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7375
Re: Цикъл Марс/Нептун
« Отговор #18 -: Април 26, 2024, 06:05:22 am »
Да не ти е в Козирог Ас,Нептун? Може да си харизматична, като мъртво море. :D
Хаха да, в Козирог е, защо? То козирога си пада малко дърво...  ;D асц ми е стрелец
Нептун от козирог не вижда асц.
« Последна редакция: Април 26, 2024, 06:09:12 am от Сафо »

Evonimus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 38
Re: Цикъл Марс/Нептун
« Отговор #19 -: Април 26, 2024, 10:03:08 am »
защото Марс обикаля зодиака за около 2години,а новият цикъл ще стартира ,когато се срещне отново с Нептун.
Аз мислех че ефекта на даден аспект трае докато излезе от градусите в които е активен до 8 най-много, а Марс е бърз и ефекта не би трябвало да е дълъг, явно цикъл се води докато се върне. От темата пстанах с впечетлението че трае около 2 години ефекта


Цитат на: Сафо link=topic=1525.msg211907#msg211907 date=1714100722
[/quote
Нептун от козирог не вижда асц.
Като е съвпад не се ли брои все пак, чувала съм че може ефекта да е намален като е в друг знак, но все пак го има.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7375
Re: Цикъл Марс/Нептун
« Отговор #20 -: Април 26, 2024, 10:13:29 am »
Ефекта е около 2години ,нали това съм написала.Ще има резултат ,ако Марс е хронократор .
Нептун съвпадн асц означава -съвпад с градуса на асц .

Evonimus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 38
Re: Цикъл Марс/Нептун
« Отговор #21 -: Април 26, 2024, 11:10:58 am »
Ефекта е около 2години ,нали това съм написала.Ще има резултат ,ако Марс е хронократор .
Нептун съвпадн асц означава -съвпад с градуса на асц .


Това важи само за Асцендента като точка ли, че съвпад с планета е само ако е точния градус? Защото за всички останали съвпади като между планети знам че някои отчитат до 6 градуса а други до 8 съвпад
Извинявам се, но не разбирам, за другото ще пиша в начинаещи

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Цикъл Марс/Нептун
« Отговор #22 -: Април 28, 2024, 01:06:42 pm »
Evonimus, разсеяността не пречи на харизмата. Асц Стрелец не носи заявка за  натива, че  се интересува, дали е харизматичен или не. Той е магнетичен. Нептун може да усили негативното покрай Асц, но не е причината за зацапаните прозорци. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7375
Re: Цикъл Марс/Нептун
« Отговор #23 -: Април 29, 2024, 06:39:55 am »
Рени,женските знаци са магнетични,мъжките са електрични.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Цикъл Марс/Нептун
« Отговор #24 -: Април 29, 2024, 11:23:23 am »
Сафо, така е.
Затова и някои привличат с магнетизма си, други отблъскват- общото е че и при двата типа има собствено силово поле, в природата им е. Хората, които са крайни, между "двата полюса" обикновено са магнетични, не тези, които са балансирани, хармонични.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Цикъл Марс/Нептун
« Отговор #25 -: Април 29, 2024, 11:30:51 am »
Важен е този цикъл и с това че, в следващите 152 г, Марс и Нептун няма да се срещнат в Риби.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

sss_sss

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 18
Re: Цикъл Марс/Нептун
« Отговор #26 -: Април 29, 2024, 01:28:30 pm »
Има харизма в поведението на хора, които са родени с Марс/Нептун на Асц или МЦ, а пък в Риби, направо магьосници. В мътните води се лови риба. :)
Хо хо моят натален Марс е в съвпад с АСЦ в Риби   8)   

Evonimus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 38
Re: Цикъл Марс/Нептун
« Отговор #27 -: Април 29, 2024, 03:09:38 pm »
Evonimus, разсеяността не пречи на харизмата. Асц Стрелец не носи заявка за  натива, че  се интересува, дали е харизматичен или не. Той е магнетичен. Нептун може да усили негативното покрай Асц, но не е причината за зацапаните прозорци. :)
Не, нистина нямам нуждата да бъда харизматична, за това се и майтапех  ;) просто отчетох че не смятам да важи за мен.
Понякога е малко трудно да се ориентираш астрологически от къде идва дадено нещо, дали съм отнесена от Нептуна в 1ви или пък от Луна в Риби.. или нещо друго кой знае

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Цикъл Марс/Нептун
« Отговор #28 -: Април 29, 2024, 03:17:32 pm »
Има харизма в поведението на хора, които са родени с Марс/Нептун на Асц или МЦ, а пък в Риби, направо магьосници. В мътните води се лови риба. :)
Хо хо моят натален Марс е в съвпад с АСЦ в Риби   8)

С Нептун. Те много хора имат Марс в Риби, но не са магьосници. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Цикъл Марс/Нептун
« Отговор #29 -: Април 29, 2024, 03:18:39 pm »
Evonimus, харизмата не е нещо, което може да си купиш- или я имаш, или не. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“