Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 102024 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7407
Re: Общи хорари
« Отговор #1170 -: Май 22, 2024, 04:40:41 pm »
Лисана,разглеждам кученцето по 6ти дом,Венера е на трон съвпад с Юпитер упр.на 1ви и 4ти домове.Да,ще си в радостен трепет и емоция,но ме притеснява Луната в скорпион,която има негативен сходящ аспект с Венера и Юпитер.Може би,ще се наложи да правиш много избори и компромиси.Марс в 4ти е скандалджия,разрушител,не съм сигурна за в бъдеще как ще се развият нещата около кученцето.Венера е невидима,може да се окаже домашен беладжия.Юпитер е в последен критичен градус на знака,ще смениш приоритети,къща,мнение.
« Последна редакция: Май 22, 2024, 04:42:50 pm от Сафо »

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 382
Re: Общи хорари
« Отговор #1171 -: Май 23, 2024, 03:43:21 pm »
Благодаря ти за включването, Сафо :) Луната и Марс в 4-ти са нещата, които и мен ме притесниха.
За останалите неща - ами така е, има ги всичките рискове.

Какво стана - жената, която ги продваше и е от доста далеч започна да се държи много арогантно и ни отказа да отидем да ги видим и евентуално изберем животинчето, което до сега не съм срещала като практика. Държеше на предплата, пък след дни да ни го докарали. Заподозряхме измама, а и твърде много негативна енергия и се отказахме час преди да тръгнем. Тъжна и разочарована съм.

Ако някой ден, дори и скоро, харесаме ново, това е друг случай и предполагам този хорар няма да важи за него. Нали така?