Автор Тема: Изгорен и казими  (Прочетена 30881 пъти)

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Изгорен и казими
« Отговор #45 -: Ноември 13, 2014, 10:25:11 pm »
Аз имам такъв съвпад. Малко е неясно дали Слънцето изгаря Плутон или Плутон нещо там прави на Слънцето. Не е готин аспект. Плутонщината в тоя вид иска да ѝ сложиш намордник, щото когато хапе (рядко), е чист бяс. Овладяна пак не е особено позитивна — просто предпочиташ да не се занимаваш, да игнорираш, да пропускаш покрай ушите си и на моменти ужасно ти се ще някой да се заяде по-сериозно, за да имаш повод да отвърнеш… асиметрично и непропорционално :012: Иначе, подсъзнанателните моменти ги има, ама не съм им хванал цаката и алгоритъма още — случват се и толкоз.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Изгорен и казими
« Отговор #46 -: Ноември 13, 2014, 10:34:01 pm »
Доколкото знам, за транссатурнови планети няма "изгаряне" - и без това са твърде далеч и не се виждат с просто око.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Изгорен и казими
« Отговор #47 -: Ноември 14, 2014, 12:28:35 pm »
За протокола да допълня само, че не само тронова, но и екзалтирала планета не може да изгаря. Проверено и запомнено. Нали съм си Мара Подробната...  :012:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Изгорен и казими
« Отговор #48 -: Ноември 14, 2014, 12:57:13 pm »
За протокола да допълня само, че не само тронова, но и екзалтирала планета не може да изгаря. Проверено и запомнено. Нали съм си Мара Подробната...  :012:

Слънце Риби 18*21' -Юпитер 18*30' Риби
Слънце Овен 26*05'-Марс 26* 12' Овен

Какво се случва тук -кой кого изгаря или загаря:)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Изгорен и казими
« Отговор #49 -: Ноември 14, 2014, 01:21:55 pm »
И Марс и Юпитер са казимита, но и да не бяха сигурно пак щяха да са доволни и щастливи, понеже са в знаци, в които имат есенциални достойнства.  :08:

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Изгорен и казими
« Отговор #50 -: Ноември 14, 2014, 01:33:39 pm »
Другото, което ми идва на ума е свързано със стихите. Водата дали може да изгаря? А огъня съчетан с огън... Доста лаическо от моя страна...  :-X

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Изгорен и казими
« Отговор #51 -: Ноември 14, 2014, 05:52:03 pm »
А какво ще кажете за планета, която е в дом на радост, но същевременно е изгорена. Като моята Водолейска Венера в 5-ти дом... Орбисата е градус и някакви минути, съвпада е разходящ Венера е още в съвпад с Меркурий, в секстил със Сатурн и квадрат с Плутон. Доста е наранена, но радостна по дом. Какво се случва с такива планети?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Изгорен и казими
« Отговор #52 -: Ноември 14, 2014, 06:24:11 pm »
А защо не прочетеш примерите в началото за меркурий в близнаци

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Изгорен и казими
« Отговор #53 -: Ноември 14, 2014, 06:31:44 pm »
А какво ще кажете за планета, която е в дом на радост, но същевременно е изгорена. Като моята Водолейска Венера в 5-ти дом... Орбисата е градус и някакви минути, съвпада е разходящ Венера е още в съвпад с Меркурий, в секстил със Сатурн и квадрат с Плутон. Доста е наранена, но радостна по дом. Какво се случва с такива планети?

Налагаш своите концепции, разбирания за любов и красота, нарцисизъм
В 5-ти дом -имаш очаквания да си "Кралицата на бала", във Водолей -за съвършената любов
Съвпад с Меркурий-по-добре изразяваш любовта си, чувствата в писмен вид, магнетичен глас
Секстил Сатурн-възможност да оценят някой твой талант, умение
Квадрат Плутон-обсебена от собствените си желания, цялото внимание, любов само за теб, да принадлежиш някому и някой да принадлежи на теб
Радваш се на всичко, свързано със сцена,драма, уважение, класа. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Изгорен и казими
« Отговор #54 -: Ноември 14, 2014, 08:29:25 pm »
Аз имам такъв съвпад. Малко е неясно дали Слънцето изгаря Плутон или Плутон нещо там прави на Слънцето. Не е готин аспект. Плутонщината в тоя вид иска да ѝ сложиш намордник, щото когато хапе (рядко), е чист бяс. Овладяна пак не е особено позитивна — просто предпочиташ да не се занимаваш, да игнорираш, да пропускаш покрай ушите си и на моменти ужасно ти се ще някой да се заяде по-сериозно, за да имаш повод да отвърнеш… асиметрично и непропорционално :012: Иначе, подсъзнанателните моменти ги има, ама не съм им хванал цаката и алгоритъма още — случват се и толкоз.
  Трябва да разкажеш повече за това.  ;)
За осъзнаването(Слънце) на  Подсъзнанието(Плутон).Това го дават като да стоиш върху вулкан,който може да те унищожи или да си имаш собствена атомна централа.  :08: ;) Разказвай за силите си и в какво те "повдига" отвътре да ги влагаш.Коства ли ти усилия канализирането в цел?  :) Всички си имаме цели,но на някой не им стигат силите,на други целта не е ясна,трети се колебаят в добрия край на нещата.На теб какво не ти стига?
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Изгорен и казими
« Отговор #55 -: Ноември 14, 2014, 08:38:29 pm »
Налагаш своите концепции, разбирания за любов и красота, нарцисизъм
В 5-ти дом -имаш очаквания да си "Кралицата на бала", във Водолей -за съвършената любов
Съвпад с Меркурий-по-добре изразяваш любовта си, чувствата в писмен вид, магнетичен глас
Секстил Сатурн-възможност да оценят някой твой талант, умение
Квадрат Плутон-обсебена от собствените си желания, цялото внимание, любов само за теб, да принадлежиш някому и някой да принадлежи на теб
Радваш се на всичко, свързано със сцена,драма, уважение, класа. :)
Рени, като рентген си!  :clap:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Изгорен и казими
« Отговор #56 -: Ноември 14, 2014, 08:39:08 pm »
Слънце Риби 18*21' -Юпитер 18*30' Риби
Слънце Овен 26*05'-Марс 26* 12' Овен

Какво се случва тук -кой кого изгаря или загаря:)
Мисля,че Слънце Овен 26*05'-Марс 26* 12' Овен  е от комбинациите  за тотален синхрон на планети в знак.  :)
 
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Изгорен и казими
« Отговор #57 -: Ноември 15, 2014, 03:43:32 am »
  Трябва да разкажеш повече за това.  ;)
За осъзнаването(Слънце) на  Подсъзнанието(Плутон).Това го дават като да стоиш върху вулкан,който може да те унищожи или да си имаш собствена атомна централа.  :08: ;) Разказвай за силите си и в какво те "повдига" отвътре да ги влагаш.Коства ли ти усилия канализирането в цел?  :) Всички си имаме цели,но на някой не им стигат силите,на други целта не е ясна,трети се колебаят в добрия край на нещата.На теб какво не ти стига?

Горе-долу. Зорът е да намериш правилните копчета в централата и да не бутнеш грешните. Наясно си, че разни методи (йога, медитация, танци, ЛСД) ти дават достъп до различни части от пулта и едно пробваш, друго не, за трето се чудиш, четвърто зарязваш и започваш пак след време. "Силите ми" звучи като от комикс :012: Нямам особени сили, само случки, които ми се случват с определени хора — трудно обясними логически, но се случват. От твоите категории, попадам във втора и трета — не съм от онези с ясните цели и определено ме съмнява добрият край :) Да речем, че имам една-две сравнително практични цели, една голяма надежда и няколко мечти.
Не ми стига… чак толкова пиян не съм :-X :party0036:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Изгорен и казими
« Отговор #58 -: Ноември 15, 2014, 05:40:21 am »
Reptil, при теб Плутон е поопарен  от Слънце, не е точно изгорен, не може да "действа" самостоятелно, един вид се съобразява с мнението на Слънце, но е в силна позиция. Марс е този, който трябва или може да рискува, зависи ти колко си настроен затова. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Изгорен и казими
« Отговор #59 -: Ноември 19, 2014, 01:47:40 pm »
Меркурий на 29 градуса в Козирог може ли да бъде изгорен от Слънце на 4 градуса във Водолей?  :017: Каква орбиса допускате за изгаряне при сходящ и каква при разходящ аспект и изобщо възможно ли е да бъде изгорена планета е знак различен от този на Слънцето?  :017: