Автор Тема: Къде е президентът Путин?  (Прочетена 8034 пъти)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Къде е президентът Путин?
« Отговор #15 -: Март 16, 2015, 09:17:33 pm »
бил е  в известна неизвестност

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Къде е президентът Путин?
« Отговор #16 -: Март 16, 2015, 09:51:48 pm »
Между другото, ако бях задал хорарен въпрос за Путин, картата щеше да е нерадикална, понеже въпросът нямаше да има пряко отношение към питащия, а и питащият не е особено заинтересован от въпроса, така че нямаше да има смисъл.
Друго щеше да е, ако близките на Путин бяха задали хорарен въпрос за това къде е и жив и здрав ли е.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Къде е президентът Путин?
« Отговор #17 -: Март 16, 2015, 10:45:21 pm »
Че защо? Нали не ти е роднина или близък човек?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Къде е президентът Путин?
« Отговор #18 -: Март 16, 2015, 11:42:20 pm »
Че защо? Нали не ти е роднина или близък човек?
ти отде знаеш, може да му е близка, ама той още да не знае  :012:

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Къде е президентът Путин?
« Отговор #19 -: Март 17, 2015, 10:07:27 am »
Да е жив и здрав другаря Путин, появи се. С гръм и трясък, както казват - вдигна Северния окръг в бойна тревога  :85:
В крайна сметка, Гаури, оттеглянето може да е под формата на смяна на длъжността. Ако си припомним първите му два мандата - 1999-2008, бяха прекъснати от президентския мандат на Медведев. В последствие 2012г Путин отново беше избран и има право да бъде преизбран още веднаж. Възможно е, за уталожване на страстите, през 2016г друг да бъде кандидатът на Единна Русия за президентския пост. Доста хора могат да го заместят, като това не повлияе на политиката на Русия - Медведев, Шойгу, Лавров, Рогозин (ей тоя вече е опасен  :57:)

Аз съм склонна да приема тази карта на Путин. Преди 2-3г бях правила изследване и смятам, че работи.
« Последна редакция: Март 17, 2015, 10:10:12 am от Yaya »
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Къде е президентът Путин?
« Отговор #20 -: Март 17, 2015, 10:15:19 am »
Нали бил в Швейцария при втората си жена - тази, с която не е официално женен, защото им се родило трето дете? :012:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Къде е президентът Путин?
« Отговор #21 -: Март 17, 2015, 10:38:41 am »
Защо трябва да ми е роднина.? Той управлява полувината свят.. Това не е ли достатъчно като аргумент? Астрологията не се занимава само и единствено с личните терзания на индивида..Има неща, които се случват и по далече от нашия нос и сос..
Ако става дума за хорарна астрология, то тогава трябва да е близък за теб човек, за да зададеш въпрос за него. Ако не- то може чрез други астрологични методи да правиш прогнози за него.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Къде е президентът Путин?
« Отговор #22 -: Март 17, 2015, 10:47:24 am »
Стига де, има право на личен живот. Не е нужно всичко да знаем. Това, че знаем с кой си ляга френския президент, не означава, че трябва да го знаем всъщност.

Путин ще има транзит на Уран през 6д при всички случаи. Това ще промени много неща. Лошото е, че промените в неговата карта водят до промени в глобален мащаб :-) Както казах - може да са промени към премиерски пост за следващите 4г. Плутон му чисти обкръжението в 3д и още дълго ще е така. С ретроградието на Сатурн ще довърши това, което е започнал това лято. Дано са има мир в Украйна и да се изтеглят НАТО от там. Както и от нашата територия (ученията щяха да са 3-5 мес, толкова, колкото е и ретроградието почти). Юпитер в 7д в знака на Венера и в опозиция с диспозитора си показва ревнивите опити за пазене на лично пространство, но и отсяване на важните сред многото. Юпитер ще му съвпадне с Плутон и ще влезе в 10д. Аз не смятам, че той е малефик в картата, по-скоро ще донесе определено нова позиция и нови придобивки по нея, възможно е да получи това, което цели.
Харесвам го и го подкрепям. Не сглазит бы   ;)
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Къде е президентът Путин?
« Отговор #23 -: Март 17, 2015, 10:54:41 am »
Относно това дали ще има мир в Украйна, зависи повече от САЩ, все пак те са най-големите световни агресори и най-много се месят във вътрешната политика на другите страни.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Къде е президентът Путин?
« Отговор #24 -: Март 17, 2015, 11:02:35 am »
Какъвто и да е, Путин според мен е един от най-силните политици в световен мащаб. За разлика от него нито в България, нито в Украйна силни политици няма и отдавна не е имало. Това не означава, че адмирирам всяко негово действие. Обвиняват го в имперски интереси /може и да е така/, но той си брани териториалната цялост. Ако ти сложат бомба в задния двор, как ще реагираш? Не искам да кажа, че Украйна и Беларус са "заден двор", но в продължение на много години са били едно свързано цяло с Русия и имат сходен манталитет и културни ценности. А сега някой има интерес да сее нетърпимост и омраза сред тия народи, толкова близки по произход и по духовно наследство.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Къде е президентът Путин?
« Отговор #25 -: Март 17, 2015, 11:13:51 am »
Какъвто и да е, Путин според мен е един от най-силните политици в световен мащаб. За разлика от него нито в България, нито в Украйна силни политици няма и отдавна не е имало. Това не означава, че адмирирам всяко негово действие. Обвиняват го в имперски интереси /може и да е така/, но той си брани териториалната цялост. Ако ти сложат бомба в задния двор, как ще реагираш? Не искам да кажа, че Украйна и Беларус са "заден двор", но в продължение на много години са били едно свързано цяло с Русия и имат сходен манталитет и културни ценности. А сега някой има интерес да сее нетърпимост и омраза сред тия народи, толкова близки по произход и по духовно наследство.

И аз това обяснявам, но ме обвиняват, че мисля "неправилно". Е, ще стискам палци прогнозата на Гаури да е в полза просто на промяна на длъжността - ход, който вече сме виждали. За да се удържи посоката, в момента трябва желязна ръка в Русия.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Къде е президентът Путин?
« Отговор #26 -: Март 17, 2015, 11:19:32 am »
И аз това обяснявам, но ме обвиняват, че мисля "неправилно".

А кое е "правилно" - тяхното? Защо пък трябва да е тяхното?
За мен няма правилно и неправилно, има глобални процеси.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Къде е президентът Путин?
« Отговор #27 -: Март 17, 2015, 11:23:11 am »
Да, Лили, глобалните процеси са факт и са в ход. Всеки смята собственото мнение за правилно, но по-правилно е това, което е подкрепено с анализ на повече информация :-)
Живеем в интересни времена и не можем да се правим, че всичко това не се случва.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Къде е президентът Путин?
« Отговор #28 -: Март 19, 2015, 11:51:11 am »
Ако става дума за хорарна астрология, то тогава трябва да е близък за теб човек, за да зададеш въпрос за него.

Това не е вярно.

.. Не е  дори ясно какво е семейното положение на  руския президент.. Чуват се само слухове и клюки.. уж че се развел, уж, че имал любовница..7-ми дом обаче  определя ипартньорските взаимоотношения, от всяакакъв друг тип, в това число политически, търговски, междудържавнически.

Със съпругата му са разведени официално, обявиха го мисля преди около две години някъде след някаква балетна постановка. От Кремъл също имаше потвърждение.
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Къде е президентът Путин?
« Отговор #29 -: Март 19, 2015, 12:26:26 pm »
Това не е вярно.
Как да не е вярно? Едно от основните правила в хорарната астрология е въпросът да е от важно значение за питащия. Как може човек да задава въпрос за друг човек, когото не познава лично и който не му е близък? Не че преди в други форуми не съм задавал и такива въпроси, но с времето разбрах, че такива карти са нерадикални и не отразяват реалната ситуация.