Автор Тема: Десети дом и амбициите ни.  (Прочетена 76189 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7910
Re: Десети дом и амбициите ни.
« Отговор #120 -: Юни 18, 2014, 10:17:32 pm »
ми цъкни на "кой е"

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Десети дом и амбициите ни.
« Отговор #121 -: Юни 18, 2014, 10:23:31 pm »
бързам да ви кажа кой е

Чак сега погледнах темата и като видях картата и видях ретро Плутон в 6 дом баш тва щях да изтърся  :85:  ама за минал живот хахахаа... Но понеже съм на вие с частта за професии, та си прехапах езика.

Покрай книгата на Доналд Йот за ретро планетите и миналите животи всичко що е ретроградно в един натал го свързвам с минали животи, но не е баш така. Ще трябва да преосмисля идеята.  Комшийката има ретро Плутон в 5 дом и познай  :57: и в този живот си е такава  :043:...„


Моят пък е ретро в 7 дом - сигурно съм имала бардак в някой минал живот, щото в този определено нямам  :012:.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Десети дом и амбициите ни.
« Отговор #122 -: Юни 18, 2014, 10:25:56 pm »
понеже целта ми съвсем не е провокативна, бързам да ви кажа кой е

Не бих предположила точно такава професия
От къде идва, от заточената венера в 8-ми, Луната и Марс  :017:

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Десети дом и амбициите ни.
« Отговор #123 -: Юни 18, 2014, 10:28:35 pm »
Не бих предположила точно такава професия
От къде идва, от заточената венера в 8-ми, Луната и Марс  :017:

Предполагам от скорпионската Венера в 8 дом и квадрата и с ретро Плутон в 6 дом. Но това са само предположения  ;).
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Десети дом и амбициите ни.
« Отговор #124 -: Юни 18, 2014, 10:31:51 pm »
Щях точно това да напиша, но сега никой няма да ми повярва. Много ясно. :012: Секс символ от някакъв вид беше това, за което мислех.

Папи, ако използваш традиционните техники, които познаваш и владееш много по-добре от мен, как би изглеждал анализът ти? Мисля, че точно до нещо, свързано с презадоволяване ще се стигне. Основно темпераментът е флегматичен. Венера и Луната са екстремно овлажнени и есенциалните им достойнства (в Скорпион) говорят за свръхсексуална проява, прекомерно отдаване на удоволствия. Управител на маниера би могъл да бъде Марс в 7-ми (Везни) във взаимна рецепция с Венера в 8-ми. Сатурн афликтира Марс. У1 в 1-ви Юпитер говори за търсене на самоизява.

Но този час на раждане е прекалено закръглен, макар и с висок рейтинг на достоверност.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Десети дом и амбициите ни.
« Отговор #125 -: Юни 18, 2014, 10:37:14 pm »
Gender: Male. Мъж е, бисексуален.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7910
Re: Десети дом и амбициите ни.
« Отговор #126 -: Юни 18, 2014, 10:39:22 pm »
"In 1972 he became an actor in minor roles" - това си е мъж отвсякъде - по рождение :)

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Десети дом и амбициите ни.
« Отговор #127 -: Юни 18, 2014, 10:57:20 pm »
Алгол на около 24гр в Телец даваше доста неприятни неща.  :) ;)
Това го знам.
Но съм чела че 29 гр на телец дава банкрут.

Имам планети съвпад с алгол,знам какво е :72:

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Десети дом и амбициите ни.
« Отговор #128 -: Юни 18, 2014, 11:07:09 pm »
Боравене с финансова информация, взимане на бързи решения, поемане на рискове. Или нещо инженерно, архитектурно. Повече предположения няма да давам, че ще изредя всичко и тогава няма да има никакъв смисъл. Мислех си за нещо по-творческо, но Венера е "заклещена" между малефици и затова се насочих към инженерното.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7910
Re: Десети дом и амбициите ни.
« Отговор #129 -: Юни 18, 2014, 11:23:24 pm »
прилича ми на издигнат катаджия :)

мирабела, благодаря за хубавите думи, де да бяха и верни :)

можем да го отдадем на знаков съвпад на венера/луна, + съвсем истински съвпад на марс/сатурн в осми, но няма да е достатъчно, би трябвало да сметнем някои точки, ама не ми се занимава
венера и луна в съвпад могат да са много опасни, макар че съвременната астрология не смята така :)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Десети дом и амбициите ни.
« Отговор #130 -: Юни 18, 2014, 11:30:22 pm »
ами само по принцип - смята се, че планета в осми не управлява добре каквото там й се полага
а сатурн има общо с политици и разни държавници

ето една примерна карта - какъв мислиш е човекът?
Нали силен 8 дом имат политиците, след 11?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7910
Re: Десети дом и амбициите ни.
« Отговор #131 -: Юни 18, 2014, 11:31:13 pm »
Нали силен 8 дом имат политиците, след 11?

а...не знам

карти?

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Десети дом и амбициите ни.
« Отговор #132 -: Юни 18, 2014, 11:32:09 pm »
Тъкмо като спомена точките. Ако имаш време, може да ти е интересно това четиво за Lot of Basis (как му викат на български?) http://www.skyscript.co.uk/forums/viewtopic.php?t=5490 . Извинявай, ако си го чела вече. При джиголото (нарочно на италиански) Lot of Basis попада в Рак, управител е дебилитирана Луна в един знак със заточена Венера (у8). Въпреки че това е 10-ти знак от Парс фортуна (във Водолей) и 9-ти от знака на АС, не му е донесло дълготрайна слава, а като чета текста за него в астро-то, по-скоро бавна агония заради злоупотребата с наркотици. Следвайки информацията в материала от линка, есенциалната ситуация на Луната и Венера би могла да се обвини за това.

Това, катаджия, е много яко предположение. Викаш, следи за закона, но и за джоба си. :012: Шегувам се.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Десети дом и амбициите ни.
« Отговор #133 -: Юни 18, 2014, 11:35:38 pm »
а...не знам

карти?
Знаеш, но предполагам не вярваш, око да види Тук сатурн е и в сектата си-на Чавес имам предвид.
За 8 дом и политика-силна невидима поддръжка от другите, егрегорът е тук/заедно с 11дом/. Справка, плюс карти-при Марч, Авесалом и др.
Сигурна съм, че има и политици със ключови планети в 12 и 7.
Както веднъж някой каза, вероятно Лила, трябва по-широко да търсим, е не е възможно точно. Защо?-Чавес е на висок пост ,в държава, която е различна по социо-културни, полит-икономически, ако щеш религиозни особености от това,което пишат в учебниците американци и руснаци.
Идеята на Лила беше, че за мунданна астрология и прогнози-трябва да познаваш манаталитет, история....
« Последна редакция: Юни 19, 2014, 12:01:09 am от enigma »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7910
Re: Десети дом и амбициите ни.
« Отговор #134 -: Юни 18, 2014, 11:44:23 pm »
Тъкмо като спомена точките. Ако имаш време, може да ти е интересно това четиво за Lot of Basis (как му викат на български?) http://www.skyscript.co.uk/forums/viewtopic.php?t=5490 . Извинявай, ако си го чела вече. При джиголото (нарочно на италиански) Lot of Basis попада в Рак, управител е дебилитирана Луна в един знак със заточена Венера (у8). Въпреки че това е 10-ти знак от Парс фортуна (във Водолей) и 9-ти от знака на АС, не му е донесло дълготрайна слава, а като чета текста за него в астро-то, по-скоро бавна агония заради злоупотребата с наркотици. Следвайки информацията в материала от линка, есенциалната ситуация на Луната и Венера би могла да се обвини за това.

точно тези точки имах предвид - дух, базис (и аз не знам превод)...и тая базисната в опозиция на слънце не е без значение
мерси за линка :)
ами и при класическите методи понякога не виждам всичко, макар че по-рядко, да не забравяме, че часът не е на 100%