Автор Тема: Десети дом и амбициите ни.  (Прочетена 76203 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Десети дом и амбициите ни.
« Отговор #255 -: Август 28, 2015, 11:20:31 pm »
 :clap: :08:
Като прочетох разказа на Алена за приятелката и,освен че и завидях  ;D  ме осени доказателството за това,че ако моите Марс/Юпитер(У10/У6) бяха в 7Д,а не в 8Д щях да съм омъжена за един....по същия начин като нея и нямаше да работя по Марс/Юпитер,а той  :57: Щях да си имам място в обществото чрез него и щях да се радвам на Венерин мързел и пари :d030: А сега добре,че намирам време да си боядисам косата.  :d030:
  :91: Разстроих се!  :012: Детронираната планета (пак ще повторя) има същите характеристики като троновата и само си мечтае как да си върне "властта",а моята Венерка съвпада с МЦ  :57:
 
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Десети дом и амбициите ни.
« Отговор #256 -: Август 28, 2015, 11:27:52 pm »
Мечтай си! С Юпитер в Телец /у2/ в съвпад с Лилит в 7 дом какво да кажа - не само че богат мъж няма, никакъв няма.  :012:

Тоя мързелив Юпитер не си върши задълженията, ама хич. За какво е призван да стои в седмия ми дом!? Само за украса ли?  :96:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3353
Re: Десети дом и амбициите ни.
« Отговор #257 -: Август 28, 2015, 11:28:23 pm »
Ще си върнем властта на падналите венери, чак ще се чудят откъде им е дошло! :08:
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Десети дом и амбициите ни.
« Отговор #258 -: Август 28, 2015, 11:34:59 pm »
Алена, а твоята приятелка би трябвало поне да е учила нещо. Какъв профил е завършила, каква специалност?

Човек може и цял живот да не работи, но се случва все нещо да е учил. Стана ми любопитно от астрологична гледна точка, по каква доминанта да го търсим.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Десети дом и амбициите ни.
« Отговор #259 -: Август 28, 2015, 11:37:17 pm »
Искала е да учи архитектура но родителите са я спрели. Завършила е руска филология. И до сега се увлича по интериорен дизайн.
Над силата е само умението да я владеем!

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Десети дом и амбициите ни.
« Отговор #260 -: Август 28, 2015, 11:38:36 pm »
Мечтай си! С Юпитер в Телец /у2/ в съвпад с Лилит в 7 дом какво да кажа - не само че богат мъж няма, никакъв няма.  :012:

Тоя мързелив Юпитер не си върши задълженията, ама хич. За какво е призван да стои в седмия ми дом!? Само за украса ли?  :96:
Миличката Лили!  :'( Дано трз Плутон го активира с тригон.  :08:
Аз не ламтя точно за богат мъж.Онзи,който съм си намерила го докарах само до негов Юпитер на МЦ с тригон от Сатурн/Марс :012: ,но нещо ме е страх да не свърша като съпруга,майка и домакиня без история.  :043: Хем боли,хем сърби е при мен.  :96:

Ще си върнем властта на падналите венери, чак ще се чудят откъде им е дошло! :08:
А дано!Но така като си го представяме!  :012: :08:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Десети дом и амбициите ни.
« Отговор #261 -: Август 28, 2015, 11:41:03 pm »
И какво сега за брака и мъжа до нас?

Мисля, че Lilla беше споменала в друга тема, че моят ще си остава в сянката ми. Не си спомням дали е ставало за неговата карта или за мъжа по принцип.

По 7 дом ли съдите?
Над силата е само умението да я владеем!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Десети дом и амбициите ни.
« Отговор #262 -: Август 28, 2015, 11:41:40 pm »
Благодаря за обратната връзка.  :)

Значи все пак по Меркурий е специалността. Това исках да знам.

А интересът към архитектурата и интериорния дизайн вероятно е по Венера-Уран във Везни. Венера също е есенциално и акцидентално силна - не управлява знака на МС, но управлява термата, в която попада.

Цитат
Мисля, че Lilla беше споменала в друга тема, че моят ще си остава в сянката ми.

Не, просто имах предвид, че не ми се вижда да си жена, която да стои в сянката на мъжа си. Спомена се за дирекция към нат. Слънце и предположих, че при теб би трябвало по-лична да е изявата, а не индиректно чрез някой важен мъж в живота ти /напр. ти да си стоиш с децата вкъщи и той да ти сервира новина/.
« Последна редакция: Август 28, 2015, 11:48:15 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Десети дом и амбициите ни.
« Отговор #263 -: Август 28, 2015, 11:55:21 pm »
Мечтай си! С Юпитер в Телец /у2/ в съвпад с Лилит в 7 дом какво да кажа - не само че богат мъж няма, никакъв няма.  :012:

Тоя мързелив Юпитер не си върши задълженията, ама хич. За какво е призван да стои в седмия ми дом!? Само за украса ли?  :96:

Е, при теб Юпитер нали не носеше, а само пазеше от поразии. Значи, старателно те опазва от мъже, които няма да харесаш телешки-дългосрочно. За момента — всякакви :012: Въпрос на вътрешна настройка, предполагам.
« Последна редакция: Август 29, 2015, 12:17:31 pm от Reptil »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Десети дом и амбициите ни.
« Отговор #264 -: Август 29, 2015, 12:03:45 am »
Миличката Лили!  :'( Дано трз Плутон го активира с тригон.  :08:

Преди това ще направи квадратурка с петодомната Венера - да видим за кого ще е драмата, за мен или за някоя приятелка.  :017:

Ама недей така да ме стряскаш, де - по времето, когато тр. Плутон направи тригон с нат. Юпитер, вече ще съм баба и с теб ще си говорим за плетки.  ;D :'(
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Десети дом и амбициите ни.
« Отговор #265 -: Август 29, 2015, 12:05:09 am »
Благодаря за обратната връзка.  :)

Значи все пак по Меркурий е специалността. Това исках да знам.

А интересът към архитектурата и интериорния дизайн вероятно е по Венера-Уран във Везни. Венера също е есенциално и акцидентално силна - не управлява знака на МС, но управлява термата, в която попада.

Не, просто имах предвид, че не ми се вижда да си жена, която да стои в сянката на мъжа си. Спомена се за дирекция към нат. Слънце и предположих, че при теб би трябвало по-лична да е изявата, а не индиректно чрез някой важен мъж в живота ти /напр. ти да си стоиш с децата вкъщи и той да ти сервира новина/.

О, да ....той сега гледа децата ...Пък и никога не съм гледала комерсиално на мъжете, не съм очаквала нещо, всичко съм си изкарвала сама и така ми е харесвало - да разчитам на себе си. Сигурно се вижда някъде в картата :) Не вярвам някога да се промени, мисля, че до сега щеше да се изяви някак - ако е заложено в натала :)

При мен дирекционна Венера ще направи съвпад с наталното слънце, има време - година и половина, но понеже в солара Венера е на преден план - соларна венера е на соларния асцендент и 2 соалрен дом е върху 10 натален - очаквам акцент по венерините дейности, а и прогр. МЦ сменя знак ...

Четох днес в книгата за Ретроградните планети - за двете Венери - земната управлява 2 дом, другата е в скорпион и прави аспект с луната. Не съм сигурна до колко Венера, като У2 в телец се разбира с Венера, която е в 8 дом в скорпион. Допълват ли се., пречат ли си. С различни очи гледам на тях двете.
Над силата е само умението да я владеем!

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3353
Re: Десети дом и амбициите ни.
« Отговор #266 -: Август 29, 2015, 12:09:23 am »
Преди това ще направи квадратурка с петодомната Венера - да видим за кого ще е драмата, за мен или за някоя приятелка.  :017:

Ама недей така да ме стряскаш, де - по времето, когато тр. Плутон направи тригон с нат. Юпитер, вече ще съм баба и с теб ще си говорим за плетки.  ;D :'(

Какви баби, тогава ще сме в уранова опозиция, духваме с едно кабрио към великите уранови възможности :012:
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Десети дом и амбициите ни.
« Отговор #267 -: Август 29, 2015, 12:13:39 am »
Повече да не чувам за осмодомните Луни и Венери, че сме с потенциал за държанки  ;D :72:

Изгърбих се от работа!  ???
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3353
Re: Десети дом и амбициите ни.
« Отговор #268 -: Август 29, 2015, 12:16:26 am »
Аз съм с осмодомно слънце, не ме е издържал мъж никога.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Десети дом и амбициите ни.
« Отговор #269 -: Август 29, 2015, 12:21:13 am »
Аз съм с такава Венера и съм имала предложения, но не мога да се продам така. Особено едното беше от мъж, когото харесвах и бях наистина в нужда тогава ... Обаче устисках и след това се стабилизирах, много се радвах, че не съм поддала. Мисля си, че такива предложения идват, когато Плутон е натирил Венера на дъното на пропастта и се кефи, че я вижда да се гърчи, да е в ниското - да не знае къде е венериното огледалце. Но тя намира сили вътре в себе си - не идват отвън, изправя се и продължава ... Венера в изгнания се справя с вътрешния потенциал :) Моята е в тази позиция по дом и знак, не знам как е с отчитане на прецесията :)

Може би, заради съвпада със СЛВ не се продава  ::)

Сега ще взема да видя тогава как ми е била картата  :012:
Над силата е само умението да я владеем!