Последни публикации

Страници: [1] 2 3 ... 10
1
Астрология / Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Последна публикация от Evonimus - Днес в 10:50:59 pm »
Да питам как определяме Хронокатор в картата на човек? Разбрах че Хронокатора е планета, която временно господства в наталната карта

Можеш да прочетеш тук
Благодаря

Някой може ли да ми каже как се тълкува интерсептиран знак в хорарна карта. Примерно квезита има съвпад с планета управител на интерсептиран знак. Има ли някакво специфично значение, примерно нещо потайно скрито там? Дали планетата управител на интерс. знак се води като втори управител на дома в когото е?
2
Астрология / Re: Венера
« Последна публикация от Terry - Днес в 10:30:23 pm »
Благодаря ви!
3
Астрология / Re: Венера
« Последна публикация от crazylady - Днес в 10:21:10 pm »
45 градуса между пр. венера и пр. слънце? И - свързваш ли някакво събитие или промяна в близките отношения?
Запознанство с жена,  която оказа голямо влияние върху живота ми следващите 10 години. Нова среда. Отношенията с половинката минаха на друго ниво и година по-късно се оженихме.  Както се казва "съдбовно време ".
4
Астрология / Re: Венера
« Последна публикация от Сафо - Днес в 09:40:27 pm »
Тери,прегледах и при мои познати и близки.Има промяна във взаимоотношения,при едната и с близки жени ,при другата с партньор.В негативна посока,отдалечаване,отчуждение.
5
Астрология / Re: Венера
« Последна публикация от Terry - Днес в 09:10:49 pm »
45 градуса между пр. венера и пр. слънце? И - свързваш ли някакво събитие или промяна в близките отношения?
6
Астрология / Re: Венера
« Последна публикация от crazylady - Днес в 07:55:00 pm »
Проверих без голяма прецизност - моята Венера е стигала до около 45,20 гр. от Слънцето.
7
Астрология / Re: Венера
« Последна публикация от Terry - Днес в 09:03:56 am »
Аз неправилно зададох въпроса - максималната елонгация по прогресии трябва да се гледа между прогресивно слънце и прогресивна Венера. В твоя случай не е имало такава, пр. слънце сигурно е било вече в скорпион, нали?
8
Астрология / Re: Знаците на Духа и астрологията
« Последна публикация от Сафо - Днес в 06:12:54 am »
Интересно......Разгледах страницата във фейсбук ,впечатлително!
Но,мисля,че повече се съсредоточавате върху негативни събития/линии.Бихте ли разглеждали(паралелно)и щастливи такива.Ще е хубаво да се знае къде предстоят.
Прегледах миналите Ви коментари относно коронавируса.Любопитна съм какво е мнението Ви за войната в Украйна?Като приключване на темата.
9
Астрология / Re: Венера
« Последна публикация от Сафо - Днес в 05:57:19 am »
Значи, обсъждали сем много съвпадът на пр. Венера със слънце или обратното - пр. слънце с Венера, а някой да е преживял максимална елонгация на Венера по прогресии, имало ли е събития?
Тери,дали правилно се ориентирам,но мъжа ми е с нат.Слънце в 6*на везни,а по прогресия Венера се обръща ретроградно в 25*на скорпион-максимално отделечена от него.Тогава заживяхме заедно,в едно жилище,след 4 години се оженихме.
10
Лунации / Re: Новолуние в Телец на 8.05.24г
« Последна публикация от Сафо - Днес в 05:52:38 am »
Мерси,Тери.Ноември има пълнолуние в 24*на телец.
Страници: [1] 2 3 ... 10