Автор Тема: Можем ли да открием близнака по картата му....  (Прочетена 4655 пъти)

GauriGanDevi

  • Гост

Вчера Веско сподели, че е близнак. Понеже и мъж ми е близнак реших да сравня двете карти, да видя какво им е общото. Излезе, че и на двамата Луната се намира в Аардра, точно  в 10 градуса в близнаци. Бях ошашавена...
Споделете своя опит с карти на близнаци.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Можем ли да открием близнака по картата му....
« Отговор #1 -: Април 02, 2014, 02:01:09 pm »
С Луна в Ардра съм - само дете, първо и последно за майката. След мен получава вторичен стерилитет. Правила е опити да забременее, но никога на успява. Друг е въпросът дали й е трябвало второ дете, тя първото си не можа да отгледа. Във ведическата карта има Кету в Телец в 5 дом.

Карти на близнаци нямам, но в базата си имам карта на позната, която зачена и роди две момченца близначета. Пускала съм я ако не тук, то в другия форум със сигурност. В нейната карта има новолуние във Водолей в квадрат с три малефика - Марс, Сатурн и Плутон в Скорпион в 12 дом. АС Скорпион (накшатра Вишакха, но точно на границата между сид. Везни и сид. Скорпион, картата не е ректифицирана), Уран и ЮЛВ в Стрелец в първи дом. 5 дом в Овен в западната карта, Марс го управлява, планети в дома няма.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Можем ли да открием близнака по картата му....
« Отговор #2 -: Април 02, 2014, 02:15:36 pm »
В тази връзка да питам - производната карта Д3 не се ли гледаше за братята и сестрите?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Можем ли да открием близнака по картата му....
« Отговор #3 -: Април 02, 2014, 02:33:01 pm »
Те нали предполагат много точна ректификация на картата, а аз за малко карти от моята колекция съм сигурна за часа до секунда..


Да ти кажа, и аз все още не използвам много варги, само някои по-основни - Д9, Д10, Д7, Д12...

И именно защото са чувствителни към малки отклонения в часа на раждане, могат да бъдат прецизен инструмент за ректификация - и тематична, и събитийна.  :)

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Можем ли да открием близнака по картата му....
« Отговор #4 -: Април 02, 2014, 10:27:22 pm »
И аз съм с луна в ардра, но нямам близнак/ка . Но като малка исках да имам, за да може да сме нещо като "Двойната Лодхен"  :). За сметка на това пък имам сестра.  :012: Иначе познавам близнаци, но им нямам картите. По спомен едни момичета, които живееха в другия вход и са ми наборки - луната е в скорпион . Може на едната дори да отива във везни. Имам друг познат, неговата луна (по спомен) също е във везни  :)  ( това в западните карти, не знам в коя накшатра попадат иначе). Иначе може да се сравнят картите на известни близнаци- например Мери-Кейт и Ашли Олсън,близнаци от децата на разни звезди и тн.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Можем ли да открием близнака по картата му....
« Отговор #5 -: Август 19, 2014, 07:21:07 pm »
Не се очаровайте толкова от това да имаш близнак - не е кой знае какво. За родителите да не говорим какво мъчение е, особено ако децата са момчета и са огнен знак или скорпиони.
Гледането на две деца с малка разлика е много по-трудно, казвам го от личен опит.
Сега попаднах на този твой коментар, Веско, покрай търсенето ми на подходяща тема, където да обсъдим картите на близнаци и не мислиш ли, че точно този твой коментар би засегнал брат ти, а не моята забележка напреди, че си пуснал въпрос за картина на брат ти тука, а после в астросайта, за което пък въобще не съм се разсърдила, както ти се изрази, само го отбелязах...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Можем ли да открием близнака по картата му....
« Отговор #6 -: Август 19, 2014, 07:44:14 pm »
Снощи гледах филм с Аштън Кътчър- няма какво да си кривя душата, много си го харесвам още преди да се омъжи за Деми Мур...  Погледнах му сега натала-  неговите оси ИЦ/МЦ и АСЦ/ДСЦ са същите като на голямата ми дъщеря, която също е слънчев водолей и оста ИЦ/МЦ съвпада с моята ос Vx/Ax
Мене друго обаче ме поинтересува, кое го прави него прочут, а брат му близнак, роден с 5мин по-късно болен и с трансплантирано сърце...
В картата на Аштън е налице изгряващ Алдеберан, който на АСЦ дава изключителна енергия, такъв човек е способен да бъде винаги пред другите, добива ръководна длъжност и признания...
И при двамата братя Нептун е на ДСЦ, което дава странен брак и странни партньори, но при Аштън попада в 7д- наивно, идеалистично или прекалено романтично отношение към хората, а при брат му попада в 6д- чувствителен организъм, алергични реакции към храна, медикаменти или нещо друго от обкръжаващата среда; емоционалният стрес и безпорядък влияе буквално физически и много по-бързо, в сравнение с при другите хора. Ето им картите:



« Последна редакция: Август 19, 2014, 07:47:29 pm от akruks »

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Можем ли да открием близнака по картата му....
« Отговор #7 -: Август 19, 2014, 11:16:13 pm »
Какво значи луна в Аарда?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Можем ли да открием близнака по картата му....
« Отговор #8 -: Август 19, 2014, 11:19:24 pm »
Какво значи луна в Аарда?
Ардра е име на накшатра от индийската астрология, свързана е със звездата Бетелгейзе

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Можем ли да открием близнака по картата му....
« Отговор #9 -: Август 19, 2014, 11:21:47 pm »
В кои градуси на кой знак е?

Мерси :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Можем ли да открием близнака по картата му....
« Отговор #10 -: Август 19, 2014, 11:22:57 pm »
В кои градуси на кой знак е?

Мерси :)
В близнаци под управлението на Раху

Purple

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 137
Re: Можем ли да открием близнака по картата му....
« Отговор #11 -: Август 19, 2014, 11:27:19 pm »
Акрукс, имам само един въпрос по картата на Аштън - защо казваш, че АСЦ му е в съвпад а Алдебаран - има огромен градусов орбис - имаш ли нещо конкретно предвид или аз се бъркам?! :17:
"In life we will die over and over again, until the day that we can walk the earth with only our immortality left. "

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Можем ли да открием близнака по картата му....
« Отговор #12 -: Август 19, 2014, 11:27:35 pm »
Мерси,видях че е на 28 гр в близнаци.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Можем ли да открием близнака по картата му....
« Отговор #13 -: Август 19, 2014, 11:37:24 pm »
Акрукс, имам само един въпрос по картата на Аштън - защо казваш, че АСЦ му е в съвпад а Алдебаран - има огромен градусов орбис - имаш ли нещо конкретно предвид или аз се бъркам?! :17:
чак пък огромен...
Написала съм, че е изгряваща звезда, а не че е върху самия АСЦ, а за това че е изгряваща- така го изкарва програмата- "Восходит: Альдебаран (1 )", в картата на брат му не го пише

Purple

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 137
Re: Можем ли да открием близнака по картата му....
« Отговор #14 -: Август 19, 2014, 11:45:37 pm »
чак пък огромен...
Написала съм, че е изгряваща звезда, а не че е върху самия АСЦ, а за това че е изгряваща- така го изкарва програмата- "Восходит: Альдебаран (1 )", в картата на брат му не го пише
Ясно - еми 7 градуса за неподвижна звезда си е огромен, според мен  :012:
"In life we will die over and over again, until the day that we can walk the earth with only our immortality left. "