Автор Тема: Мунданни тенденции  (Прочетена 270990 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12689
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1485 -: Април 28, 2024, 01:01:08 pm »
Венера не се вижда, което ще окаже влияние върху нейните избори, които ще се случват на тъмно; да е сърдита, че не я забелязват, не оценяват нейната същина, компетентност. Аспектите, които хвърля, в периода, също ще са обагрени от този й статус.
Марс е шампион, на трон, прясно изгрял, силен, зареден с енергия и готов да завладява това, което Венера иска, но както да го види ?! Където минава сега Марс в Овен ще прави нещата по неговия си начин, който може да не е в синхрон с нашия. Понеже ще активира затъмненията бюрата по труда ще имат много работа. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7513
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1486 -: Април 30, 2024, 01:53:28 pm »
Рени,бюрата по труда защо?Фалити-уволнени?
Мисля трудови злополуки,болниците ще имат мн.работа,полиция,военни......сега по празниците месари и касапи.
Марс упр.9ти и 2ри домове в сезонната карта.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12689
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1487 -: Май 07, 2024, 12:03:51 pm »
Рени,бюрата по труда защо?Фалити-уволнени?


Марс е най-точният тригер за събития посочени от затъмнения. Марс е диспозитор на СЗ, на ретро Меркурий, а двамата със Сатурн имат естествена сигнификация по тема работа, както и доминиращи в годишната ни карта. Оста Овен-Везни винаги е свързана с взаимоотношения, какви според местата, които държат в картата.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7513
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1488 -: Май 20, 2024, 06:15:05 am »
Марс е сигнификатор и на смърт,катастрофи,инциденти,а Сатурн на правителство,хора на властта,строежи и т.н.
Напрежение в Нова Каледония между белите заселници и местното население.
Катастрофа на хеликоптера на иранския президент.
Покушение срещу Фицо.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12689
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1489 -: Юни 03, 2024, 11:51:26 am »
Сафо, Марс е сигнификатор на физическия труд. В сезонно-годишната карта е управител на 2 ри дом. и благоденствието на хората е пряко свързано с финансовото състояние на нацията, а Бюрата по труда са "подчинени" на изброените.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7513
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1490 -: Юни 03, 2024, 05:25:13 pm »
Рени,да,съгласна съм,но аз в по-горният пост съм писала по принцип,мунданно,не специално за сезонната карта с координати на БГ столицата .

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7513
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1491 -: Юни 03, 2024, 05:27:02 pm »
Но Марс управлява и знак Скорпион,който е 9ти дом в сезонната карта,и 10 знак от 1ви.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12689
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1492 -: Юни 04, 2024, 01:27:19 pm »
Рени,да,съгласна съм,но аз в по-горният пост съм писала по принцип,мунданно,не специално за сезонната карта с координати на БГ столицата .

Сафо,  злополуките, катастрофите, инцидентите, са под естествената сигнификация на Марс,  а физическия труд е едно от мунданните сигнификации. Аз споменах 2 дом защото там се случват затъмненията /оста 2-8 / и Марс има управление над възела. А Бюрата по труда, заради знакът на АСЦ,  Марс, който е в знак на АСЦ и връзката му със Сатурн.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7513
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1493 -: Юни 06, 2024, 06:02:06 am »
Рени,ясно.До следващото пролетно равноденствие ,ще е в сила да разбирам?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12689
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1494 -: Юни 06, 2024, 09:00:04 am »
Сафо, да, за цяла година важи. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13700
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1495 -: Юни 17, 2024, 02:57:55 pm »
Карта за свикване на 50 Народно Събрание, 19 юни 2024г. в 9ч. гр. София

Хирон на МС , Марс и Уран в 10-ти дом , а Луната в опозиция на Уран; К5 е в Стрелец, да уточня, че табличките ги няма на диаграмата.


akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13700
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1496 -: Юли 22, 2024, 09:41:29 pm »
Хороскопа на Камала Харис.
Има ли шанс да бъде избрана и победи Тръмп на изборите?
Ще е първата жена президент на щатите, афро-азиатка при това.

https://www.astro.com/astro-databank/Harris,_Kamala


 
« Последна редакция: Юли 23, 2024, 09:34:45 am от akruks »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3370
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1497 -: Юли 24, 2024, 01:43:01 pm »
Транзитния плутон за последен път ще квадратира светилата сега наесен, транзитния сатурн ще опозира съвпада уран плутон и венера от 10-ти натален, а тр. юпитер, управител на десцедента и МЦ ще го квадратира.

За мен - по-скоро не.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12689
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1498 -: Юли 25, 2024, 01:26:23 pm »
Камала Харис е с добре поставена Луна за такъв тип дейности. Над хоризонта, в дом на Юпитер, рецепция с него, който е и управител на МЦ, под управлението на Марс, триплицитетен упр. на МЦ. В подпериод на Луна, там са затъмненията и 12 дом годишна профекция, с ъглова Венера, подкрепена от Юпитер. Фортуна е в 7ми дом, в знак на Юпитер, който не я вижда, но Венера е в 10 знак от нея и когато е хронократор, както тази година е топ. У10 е в 12, а упр.12 е срещу 10ти, но в аспект с у10- жертваш нещо в името на репутация , престиж или репутация, престиж са под обстрела на клюки, афери- Меркурий е срещу у10 . Меркруий е упр. на 1 и е изгорен, под покрива на някого винаги ще е или личната изява е под капак. Меркурий е срещу Юпитер и е управител на главния период. у10 , Юпитер в годишната й карта 2024 г е на АСЦ, промяна ще има за нея, 1 дом и Меркурий стават хронократори, който въпреки незавидния си статус е подкрепен от двамата бенефици и ако в прогностичните карти също е подкрепен- защо не ?
Може да се разгледа картата на изборите като при спортните двубои. Годишната сезонна карта, АСц и неговия упр, какъв тип ще е управляващия, МЦ, типа управление.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13700
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1499 -: Юли 25, 2024, 02:05:14 pm »
Камала Харис е с добре поставена Луна за такъв тип дейности. Над хоризонта, в дом на Юпитер, рецепция с него, който е и управител на МЦ, под управлението на Марс, триплицитетен упр. на МЦ. В подпериод на Луна, там са затъмненията и 12 дом годишна профекция, с ъглова Венера, подкрепена от Юпитер. Фортуна е в 7ми дом, в знак на Юпитер, който не я вижда, но Венера е в 10 знак от нея и когато е хронократор, както тази година е топ. У10 е в 12, а упр.12 е срещу 10ти, но в аспект с у10- жертваш нещо в името на репутация , престиж или репутация, престиж са под обстрела на клюки, афери- Меркурий е срещу у10 . Меркруий е упр. на 1 и е изгорен, под покрива на някого винаги ще е или личната изява е под капак. Меркурий е срещу Юпитер и е управител на главния период. у10 , Юпитер в годишната й карта 2024 г е на АСЦ, промяна ще има за нея, 1 дом и Меркурий стават хронократори, който въпреки незавидния си статус е подкрепен от двамата бенефици и ако в прогностичните карти също е подкрепен- защо не ?
И аз си мислех същото, че демократите ще я крепят, както консерваторите доста години държаха на власт Маргарет Тачър. Иначе е слънчева Везна с овча Луна като мене, вироглава работа, а за тази почиция на СЛънце и Луна в женски хороскоп пише, че жената сама достига до това, което си науми. Едно е сигурно, че ще има подкрепа от жените и от емигрантите, а това не е малко. Не знам само кого ще предложи за вице, а може да са казали вече, но като не гледам новините  :)