Астрология. Езотерика > Астрология

Транзити на възлите

(1/114) > >>

Papy:
Кой каквато и система и школа да използва, нодалната ос си остава една от най-важните в картата.  И понеже Флора повдигна въпроса в друга тема, предлагам да се пренесем тук и всеки да си сподели каквото е забелязал

Papy:

--- Цитат на: Flora в Септември 23, 2013, 02:00:20 pm ---Гледам, ( сега нали излезе на преден план съвпада на раху, сатурн и венера в скорпион), та транизтен слв върви при мен към съвпад с натален плутон. Събитието е в 5ти, плутон У5, очаква се средата на декември. Имате ли спомен от съвпад на слв с плутон ( може би тези от поколението на плутон във везни). Предния такъв съвпад ми е бил, когато съм била на 9, но ест не помня отчетливи събития. изобщо съм забелязала, че при мен  транзитен юлв влияе като сатурн, докато при тр. раху върху нат. уран ( например) имах хубави събития.

--- Край на цитат ---

Дано да ме лъже паметта, но това, което си спомням, не беше приятно.
Все бяха неща, които започваха за добро, пък наставаше някаква обърквация, излизаха проблеми
Например него време отидохме на море една компания, ядохме някакви миди и после всички се бяхме натръшкали, само че другите се оправиха сравнително бързо, пък на мен ми биха инжекции, за да се постабилизират малко нещата
После пък имахме някаква преподавателка, дето на контролно ми писа 5.50 и аз като я питах защо, тя не можа да се сети и ме извика в кабинета след часа. Чете, чете, видя някакъв пасаж, отвори учебника и каза: "Тука пише така, а вие сте го перефразирали"

Описвам ги тези глупости, за да те ориентирам в обстановката, нещо грандиозно не се е случило, при все, че на мен плутон ми е управител на слв; дори и да съм срещнала някой интересен човек през този период, не е бил много важен, защото не е останал.
Възлите са ми по 2/8, но проявлението беше по-скоро по 1/7, където са плутон опозиция юпитер.

Рени:
Транзитите на нодалната ос винаги касаят взаимоотношения -срещи/раздели ;необходимост от разчитане на "пътната ни карта" до момента ;избор-реакция .

Papy:
Все повече доказателства намирам, че възвратът на възлите е период на край на нещо, може да не е завинаги, но все пак цикълът се затваря. Момент за преоценка, всичко без здрави корени минава на заден план или въобще изчезва от живота за години, да не кажа поне 9.
Въпросите "кой съм, какво искам от живота" идват на дневен ред, и каквото и да е разположението в картата, търсим нови посоки. Ако управителите имат връзка, просветлението идва по-бързо и обратното.

Рени:
Papy,при теб какво се "затвори" като цикъл ?

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия