Автор Тема: Новолуние 18 април 2015г.  (Прочетена 28325 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Новолуние 18 април 2015г.
« Отговор #105 -: Май 04, 2015, 05:29:27 pm »
за светилата орбисът е до 2гр, подобно на куспиди, нодална ос, арабски точки и Мп
Твоите Слънце и Луна на 28гр (+/-) ли са?
Освен това самата лунация не носи събитие, а само отклва съпътстващ транзит, който аспектира планети, точки в натала и т.н.
Вместо да отричаш всичко това си напъни мозъчните гънки да изследваш по-детайлно какво се случва, а също така да помниш, че всеки разполага със свободната воля дали да свърши нещо или не, и ако ще комета да профучи през рожденото ти Новолуние ако седиш с пуканки пред тв да я зяпаш на монитора, то нищо повече от това няма да ти се случи!
Това е само моето наблюдение или наблюденията на хора,които лично познавам.Не бих могла да си изсмуквам събития от пръстите,ако ги няма или да ги омаловажавам,ако ги има.Може да си прочела,че съм в този форум,за да отбелязвам астрофакти,както и липсата им.  :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 18 април 2015г.
« Отговор #106 -: Май 04, 2015, 05:57:15 pm »
Това е само моето наблюдение или наблюденията на хора,които лично познавам.Не бих могла да си изсмуквам събития от пръстите,ако ги няма или да ги омаловажавам,ако ги има.Може да си прочела,че съм в този форум,за да отбелязвам астрофакти,както и липсата им.  :)
Не те знам чий х*й дириш във форума, но знам, че досега една карта не си поставила на обсъжданите от теб, а за всяко едно събитие нещата се гледат комплексно!

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Новолуние 18 април 2015г.
« Отговор #107 -: Май 04, 2015, 06:11:10 pm »
Не те знам чий х*й дириш във форума, но знам, че досега една карта не си поставила на обсъжданите от теб, а за всяко едно събитие нещата се гледат комплексно!
качвала съм карти,но прецених,че не е уместно да стоят публично и ги свалих.В бъдеще смятам да държа същата политика.  ;D В астрото гъмжи от натални примери,за да излагам лични данни на реални мои близки.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Новолуние 18 април 2015г.
« Отговор #108 -: Май 04, 2015, 10:20:07 pm »
качвала съм карти,но прецених,че не е уместно да стоят публично и ги свалих.В бъдеще смятам да държа същата политика.  ;D В астрото гъмжи от натални примери,за да излагам лични данни на реални мои близки.

То и от мнения и форуми гъмжи, но ето ни на-бърборим тука...и си мислим, че правим нещо важно

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Новолуние 18 април 2015г.
« Отговор #109 -: Май 04, 2015, 10:27:26 pm »
То и от мнения и форуми гъмжи, но ето ни на-бърборим тука...и си мислим, че правим нещо важно
Ни най-малко не мисля,че правя нещо важно,релаксирам и между другото отразявам събития,както съм ги видяла и по начин,който съм сметнала за най-допустим по моите критерии.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Новолуние 18 април 2015г.
« Отговор #110 -: Май 12, 2015, 10:19:15 pm »
В 9дом, като образува съвпад с Юпитер-У5, тригон Уран-У7... горе-долу по това време очаквам първата си командировка, с цел обучение.

Тази вечер получих най-страхотния подарък за рождения ми ден - получих желаното съгласие вкъщи да продължа образованието си!!!!
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Новолуние 18 април 2015г.
« Отговор #111 -: Май 12, 2015, 10:28:38 pm »
Тази вечер получих най-страхотния подарък за рождения ми ден - получих желаното съгласие вкъщи да продължа образованието си!!!!
Браво!  :clap:

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Новолуние 18 април 2015г.
« Отговор #112 -: Май 12, 2015, 10:29:33 pm »
Тази вечер получих най-страхотния подарък за рождения ми ден - получих желаното съгласие вкъщи да продължа образованието си!!!!
Честито :):)   :72: :72:

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Новолуние 18 април 2015г.
« Отговор #113 -: Май 12, 2015, 11:39:49 pm »
Радвам се за теб, Скорпионче. Само така, трябва да продължава да се развива човек.  :)
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name