Общи и административни теми > Общи приказки. Любими. Лично творчество

Домашни любимци

(1/4) > >>

Satin:
Местя кучешката тема тук  :)


--- Цитат на: Рени в Януари 27, 2014, 06:58:50 pm ---
--- Цитат на: Satin в Януари 27, 2014, 06:02:38 pm ---Варианта с гушкането отпада много е тежка и голяма, а и няма да позволи. Вече е на 11г. Докара ме до рев от безсилие, какви ли фокуси не опитвам.

--- Край на цитат ---

Щом е на тази възраст,би трябвало ветеринарния лекар да й провери и слуха ,и зрението ,затова я е страх ,не че стълбите са виновни,според мен. ???

--- Край на цитат ---



--- Цитат на: Veselin в Януари 27, 2014, 07:08:28 pm ---Моята сладуранка е на 17 години и е зле със слуха, зрението и обонянието и се налага да я носим по стълбите (само 4 кг е). Може кучето само да преценява, че не би се справило със стълбите и затова да не иска да се качва/слиза по тях.

--- Край на цитат ---



--- Цитат на: Satin в Януари 27, 2014, 08:22:24 pm ---Рени и аз си помислих, че може да са и отслабнали сетивата, но по-скоро я е страх да не се подхлъзне, заради мокрото от снега. Преди месец отказа да се прибере, защото докато сме се разхождали чистачката измила и пиклата се заинати и не влезе докато не изсъхна, сега ми е смешно, ама тогава на студа не ми беше :) Другият и номер е тя да си избира с кой да излиза, ако не е този дето си е избрала се заинатява и му мрънка докато не стане на нейното. Иначе до първия етаж от няколко години слизаме само с асансьор, защото от бързане веднъж слезе на кълбо на долу. Ние сме с 1001 номера, така че не знам кога е лигавщина и кога не е. В банята не иска да пишка щото се пързаля и една нощ я намерих да плаче във ваната  :) Като я мия след това подсушавам банята, слагам кърпа и чак тогава излиза, на вас може да ви е смешно, ама на мен не ми е, като правя това упражнение по два пъти дневно  :012:

--- Край на цитат ---

quote author=Рени link=topic=164.msg10834#msg10834 date=1390853266]
Satin,ооо ,значи и тя е глезла като моето куче,и той признава излизане само с мен и то два пъти на ден ,но на мен това не ми е възможно и започва да вий като вълк,но все пак я съжалявам душицата  :58:
[/quote]


--- Цитат на: Satin в Януари 27, 2014, 11:34:39 pm ---Мерси Акрукс  :)
Само за носене, тежи повече от мен  :012: Ще кажа когато успеем да излезем.

Рени какво е твоето?
Тя не вие, а плаче и гледа тъжно, сега се е научила да тропа с лапа докато не получи каквото иска :012: Страшна манипулаторка е, само дето не може да говори

Ето я  ;D

След малко ще трия, че разводних темата

--- Край на цитат ---

Satin:

--- Цитат на: Рени в Януари 28, 2014, 12:24:48 am ---Satin,твоята е дама,ще трябва да й търпиш капризите. ;)

Моят е един пухкав(а) болон(ка) ,своенравен и винаги плътно до мен .Ето го .

--- Край на цитат ---

Ох много е сладък, като плюшена играчка. И леля ми имаше едно такова топче  :)

Търпя си я, само тя може да ми се качи на главата. Вместо тя, аз изпълнявам всякакви команди от нея  :)

Рени:
Супер. :38:

Сатин ,при теб какво се случва около К6 ,относно домашните любимци?1?
При мен У6 е в 5-ти,винаги съм имала домашни любимци,като единият винаги е бил котка ,но с кучетата по се разбирам. ;)

Рени:

--- Цитат на: Satin в Януари 28, 2014, 12:33:37 am ---
--- Цитат на: Рени в Януари 28, 2014, 12:24:48 am ---Satin,твоята е дама,ще трябва да й търпиш капризите. ;)

Моят е един пухкав(а) болон(ка) ,своенравен и винаги плътно до мен .Ето го .

--- Край на цитат ---

Ох много е сладък, като плюшена играчка. И леля ми имаше едно такова топче  :)

Търпя си я, само тя може да ми се качи на главата. Вместо тя, аз изпълнявам всякакви команди от нея  :)

--- Край на цитат ---

Сега е още по-пухкав,защото 3-4 месеца през зимата не го подстригвам и е доста над размера за нормална болонка  ;)

Satin:
У6 е в 12-ти дом.

От малка съм влюбена в животните. Не ме е страх от нищо и гушкам всичко, което ми попадне  :) Имала съм всякакви домашни любимци, включително, таралеж, жаби, гущери, буболечки, които криех под леглото, май само змия не съм имала. Веднъж ми избягаха гущерите и свят ми се зави докато ги събера всичките без никой да разбере ;D Като малка прибирах улични кучета и котки, кучата ги криех в гаража. Тогава всяко лято ме пращаха на село с баба ми и там винаги бях заобиколена от всякакви животни. И лястовичка съм гледала, докато не порасна и не се научи да лети.

Но Хера не я приемам като куче, а като член от семейството и то главния  :) 

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия