Автор Тема: Смях  (Прочетена 262956 пъти)

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Смях
« Отговор #1020 -: Март 07, 2015, 12:03:03 pm »
50 нюанса синьо — съвсем същото като другото, но с повече битови елементи и без млад красив милиардер.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13556
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Смях
« Отговор #1021 -: Март 08, 2015, 02:24:38 pm »
- Брат, тя беше цялата маркова!
- Ооо, разказвай..
- Еми чанта Gucci, обувки Versace, палто Armani, а в лицето Lacoste...

 :043: :043: :043: :043: :043:

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Смях
« Отговор #1022 -: Март 09, 2015, 02:17:31 pm »
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Смях
« Отговор #1023 -: Март 09, 2015, 04:44:20 pm »
Глухо село, някъде на половината път за Владивосток. Лекарски кабинет.
- Ето, това е за нерви, това е срещу депресия, а това - за общо възстановяване…
- Ъъъъ… докторе… друго освен водка, нямаш ли?

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Смях
« Отговор #1024 -: Март 10, 2015, 06:41:04 pm »
Звъни телефонът. Слушалката вдига Иванов - баща на три дъщери. Чува младежки глас:
- Ти ли си, жабчето ми?
- Не, тук е бащата на блатото.


 :85: :85: :85: :85: :85: :85: :85: :85: :85:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Смях
« Отговор #1025 -: Март 11, 2015, 02:47:47 pm »

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Смях
« Отговор #1026 -: Март 11, 2015, 05:21:45 pm »
Мъж помолил Господ: „Боже, размени местата ни с жена ми! Тя си седи у дома и не прави нищо. Искам да съм на нейно място…“
Господ изпълнил молбата му.
На следващата сутрин мъжът се събудил на мястото на жена си.
Скочил от леглото, приготвил закуска.
Завел голямото дете на училище, а малкото – в детската градина.
После напазарувал. Сготвил обяд.
Успял да си почине, докато пътувал към училището, за да вземе голямото дете, а след това по-малкото от детската градина.
Завел ги на кръжоци и тренировки – първо едното, после другото.
Взел ги оттам и обратно вкъщи.
У дома – уроците и домашните.
Междувременно приготвил вечерята, измил съдовете.
След като всички се навечеряли, разтребил и почистил.
Приготвил децата за лягане – къпане, миене на зъби. Сложил ги да спят.
Тъкмо си легнал да отдъхне и жена му си поискала „съпружеския дълг“…
Минал месец. Мъжът се помолил на Господ: „Боже, върни всичко обратно, не издържам повече…“
Господ му отвърнал: „Късно е, вече си бременен!“

 :85: :85: :85: :85: :85: :85:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Смях
« Отговор #1027 -: Март 11, 2015, 07:26:45 pm »
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.


Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Смях
« Отговор #1029 -: Март 12, 2015, 05:13:53 pm »
Девет месеца повръщах с усмивка на лицето и бях готова още девет да го правя, толкова я исках. Заради нея пробягах 50 метра за пет секунди, за да предотвратя изяждането на жив гущер. Обърнах целия град, за да намеря за четвъртия и рожден ден торта-делфин в естествен ръст, като при акцията пострадаха няколко продавачки в сладкарници и един майстор-тортаджия. Вдигала ме е посред нощ, за да я уча да прави кълбо напред-кълбо назад и съм си лягала с гръбначна травма без гък да кажа. Лепила съм до сутринта кошнички с цветя за училищния базар, а на следващия ден съм пресичала Александровска с налепени по задника хартиени розички. Написах и стихотворение. Купих и таблет. Веднъж и глътнах млечния зъб, беше го мушнала в кексче "за романтична изненада". Гледах и златните рибки и когато се гътнаха им устроих морско погребение, на което произнесох красива, тъжна реч под звуците на Меноар. Когато беше на седем, реши, че е тигър. Носеше само оранжеви дрехи, като очакваше от мен да съм майка-тигър и близо месец ходех като тибетски монах. После беше далматинец. После метълка и ми подпука черните дрехи. Разрешавам и да си чати с момчета, без да им откъсвам ушите (те да внимават в картинката, че не само уши мога да късам!). Позволих и да ми ползва самобръсначката, гримовете, парфюмите, кубинките.... Какво ли не съм правила, за да спечеля възхищението и.
Снощи най-после вдигна взор от телефона си, погледна ме с големи, очаровани очи и изсумтя респектирано: "...хилядаипетстотин лайка за онова там с гащите...Мам, ти си феймъс. Риспект"
Къде сбърках!?

 :85: :85: :85: :85: :85: :85: :85: :85: :85:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Смях
« Отговор #1030 -: Март 12, 2015, 05:18:59 pm »
Един мъж получава SMS:
"Иване,ние повече не бива да се срещаме.Галя."
След което,той веднага и звъни:
-Защо бе Гале,нали се обичаме?
-Аз чух и вече знам всичко.Чух те като говориш по телефона,че ти от половин година имаш папилома биоцелатум!
-Цихлозома!Цихлозома биоцелатум!
-И лабио сифилитус!
-Лабио фелатус!
-Иване,аз искам да имам деца,на мен венерически болести не ми трябват!
-Край! Повече в присъствието на блондинки,спирам всякакви разговори за аквариумни рибки...

 :043: :043: :043: :043: :043: :043: :043: :043: :043:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Смях
« Отговор #1031 -: Март 12, 2015, 05:42:49 pm »
Аааааааааа бруталия! Да се смея ли, да плача ли... Накъде върви тоя свят...  :91:


Поръчка на пица по телефона в края на 2017 г.

Метален глас (електронен оператор): "Благодаря, че се обадихте на нашия телефон за поръчка на пица по телефона. "
Клиент: "Здравейте, аз искам една бърза поръчка..."
Оператор: "Издиктувайте, моля, вашия личен номер за идентификация. "
Клиент: "6102049998-45-54610."
Оператор: "Благодаря ви, г-н Иван Иванов. Вие живеете в София на улица "Строителите" 1, вход 1, ап.11 и работите за фирма ITUnion. У дома имате телефонен номер 1111111, на работа - 222222222, номер на мобилен телефон - 333333333. В момента звъните от домашния си телефон, така че искате да си поръчате пица у дома? "
Клиент: "Да, аз съм у дома. Откъде знаеш всички тези телефонни номера? "
Оператор: "Ние сме свързани към ЕСГРАОН и 112."
Клиент: "Е, има ли пица с месо и гъби?"
Оператор: "Смятаме, че това не е подходящо за вас."
Клиент: "Защо?"
Оператор: "По данни на Министерството на здравеопазването, имате повишено кръвно налягане и нива на холестерола."
Клиент: "Е, какво може тогава..?"
Оператор: "Ние сме уверени, че ще се насладите на соево-йогуртна пица."
Клиент: "Как пък ви хрумна това?"
Оператор: "Миналата седмица сте поръчали от онлайн магазина книга с рецепти за соево хранене и миналия месец сте си купили кисело мляко. "
Клиент: "Добре, колко струва тази пица?"
Оператор: "Вие вече сте у дома, с жена си и двете си деца, така че трябва да поръчате две големи пици, които ще струват 60 лева. "
Клиент: "Добре, плащам с кредитна карта, запишете номера..."
Оператор: "Според информацията от вашата банкова сметка вие сте в преразход, така че ще трябва да бъде платено в брой. "
Клиент: "Уфф, добре че успях да се изтегля малко пари от банкомата."
Оператор: "Според информацията от банкомата и данните за вашите предишни покупки, няма да сте в състояние да платите доставка на пица у дома, но можете да вземете сам поръчката си. "
Клиент: "Става..., дайте си адреса и аз ще съм там след половин час с колата."
Оператор: "По-добре е да използвате велосипед, защото не сте си подновили полицата за задължителната застраховка, така че не бива да карате колата си. "
Клиент: "@ #% / $ @? #!.... Напълно забравих. "
Оператор: "Би трябвало да съблюдавате речника си, защото все още не е изтекло административното наказание за използване на обидни думи в метрото, коетo Ви бе наложено от системата за проследяване. "
Клиент: (Въздъхва в слушалката...).
Оператор: "Е, добре, вашата поръчка е приета и ще бъде готова в рамките на половин час. Нещо друго? "
Клиент: "Нищо,.. но вашата реклама обещава с всяка пица безплатно и бутилка Pepsi. "
Оператор: "Съжаляваме, но инструкциите на пенсионния Ви фонд забранява предоставяне на тази напитка за диабетици "...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Смях
« Отговор #1032 -: Март 12, 2015, 05:48:27 pm »
В училище децата получили за домашно да разкажат по една история, свързана с професията на близките им, в която да има поука. На следващия ден учителката проверила как са се справили с домашното.
- Аз съм от фермерско семейство - започнало да разказва първото детенце. - Веднъж с татко тръгнахме към пазара да продаваме стока. Бяхме сложили кошница с яйца на предната седалка. Но при една неравност на пътя колата подскочи, кошницата падна и яйцата се счупиха. Поуката е да не слагаме всички яйца в една кошница.
- Нашите също са фермери - споделило второто. - През пролетта сложиха яйца да се мътят, но само от половината се излюпиха пиленца. А поуката е да не броим пилците преди да са се излюпили.
- Моята леля е летец - прекъснало фермерската сага трето. - През войната самолетът и бил улучен и се наложило да скочи с парашут на вражеска територия. Леля ми разполагала само с бутилка уиски, една картечница и брадва. Докато падала с парашута, изпила уискито. Когато се приземила, изтребила голяма част от враговете с картечницата. Когато патроните и свършили, започнала да ги посича с брадвата, докато тя се изтъпила. Останалите удушила с голи ръце.
- И каква е поуката от тая история? - възкликнала ужасена учителката.
- Да стоите далеч от леля, когато е пила!

 :043: :043: :043: :043: :043: :043: :043: :043: :043:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13556
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Смях
« Отговор #1033 -: Март 12, 2015, 06:03:39 pm »

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Смях
« Отговор #1034 -: Март 12, 2015, 06:10:02 pm »
Две богомолки правят секс и като свършили мъжката казала:
- Сега кво, ще ме ядеш ли?
Другата отговаря:
- Това го правят само женските, бе пич!

 :85: :85: :85: :85: :85: :85: :85: :85:

Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн