Астрология. Езотерика > Астрология

Транзити на Плутон

(1/172) > >>

Скорпионче:
Дълъг период от време престоява по транзити в наталните домове.Като след него нищо не е същото.Какво "трансформира" и "изчисти" при вас тр.Плутон?

Истината е,че реших да създам темата с намерение да попитам как би се проявил тр.Плутон-У4(по транзит в 5дом) образуващ тригон към МЦ? :29:

Smarta:
И аз искам да попитам преживелите транзита през 5 какво се случва там. При мен е на К5 почти, от 2-3 години усещам влияние и върху 5, не само върху 4.

Теодор:
Аз преминах през транзита на Плутон към наталния ми Хирон - квадратура... През този период много трансформации трябваше да предприема на вътрешно ниво по - скоро, но беше много болезнено и то с голяма интензивност...  :lol_hitting: По същото време имах и тригон от Плутона към Слънцето ми. Станах доста по - корав и Слънцето ми спря да е смотано както си ми е в 12 дом.  :012:

Рени:

--- Цитат на: BlackBetty в Февруари 24, 2014, 12:25:35 pm ---При мен Плутон отговаря за дълбоките трансформации които протичат в мен и често започват с разбиване на установените ментални порядки в мен. Да кажа че както влезе в последните градуси на стрелец в 4 дом (който приключва на 2 градуса в козирог) започна една много голяма трансформация, която продължава и до днес и ще продължи още дълго време. Мога да опиша доста тежки събития, както и някои странни моменти, но в крайна сметка резултата е че вече виждам света по един много различен и дълбок начин.

--- Край на цитат ---

Има ли акцент на Плутон при теб в натала-стелиум ,натоварен 8-ми дом ,Слънце/Луна /АСЦ с Плутон ,ъглов ?!?

Рени:
Благодаря ,BlackBetty  ;)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия