Автор Тема: Външен вид...астро'фактори ; )  (Прочетена 71168 пъти)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #210 -: Март 21, 2016, 03:03:13 pm »
Чак сега ми идва на ум защо не ми личи овнешкото във визията :) Едно, че У АСЦ Дева е в съвпад със Слънцето ми, но и Нептун прави квадратура с АСЦ и става едно заблуждаващо и май-май ми дава една отнесеност, но тя е само привидна и само, когато аз искам. Т.е. май ми върши добра работа   :012: :012: :012:
И аз нептунова те виждах, нещо фино и ефирно има в излъчването, но пък от девата ти е младежкото, дори момичешко във външния вид.
Нептунката го харесвам и аз, лошо ли е да станеш невидим, когато има кофти обкръжение, а не можеш да промениш хора и ситуация.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #211 -: Март 21, 2016, 03:12:28 pm »
Нептунката го харесвам и аз, лошо ли е да станеш невидим, когато има кофти обкръжение, а не можеш да промениш хора и ситуация.

Ха... да, права си! Не се бях замисляла, но е така, Нептун дава и някои предимства в определени ситуации.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #212 -: Март 21, 2016, 06:51:03 pm »
Нептунката го харесвам и аз, лошо ли е да станеш невидим, когато има кофти обкръжение, а не можеш да промениш хора и ситуация.

Аз понеже не мога да съм невидима се настройвам така че, другите стават такива за мен.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #213 -: Март 21, 2016, 07:21:34 pm »
Помислих, че е в риби, след като прочетох, че е в 6-ти дом.
Неният АСц на колко градуса и минути в дева е?

На 5 градуса в Дева, Мерка е на 23 градуса във Водолей. Часът й е точен.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #214 -: Март 21, 2016, 09:50:42 pm »
Аз понеже не мога да съм невидима се настройвам така че, другите стават такива за мен.  :)
Невидима не визуално, с лъв на асц-как? Вътрешно си прибирам енергията, несъзнато пускам и давам, винаги слушам събеседника, но така с емпатското често съм ограбена. Просто спирам психичният ток, когато има вампиризъм. Предполагам, че има влияние и от луната в знак и светила в 11 дом-външната събда винаги ми до/при/нася хора и хора, познати, приятели. Вече търся качеството.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #215 -: Март 21, 2016, 10:21:50 pm »
Невидима не визуално, с лъв на асц-как? Вътрешно си прибирам енергията, несъзнато пускам и давам, винаги слушам събеседника, но така с емпатското често съм ограбена. Просто спирам психичният ток, когато има вампиризъм. Предполагам, че има влияние и от луната в знак и светила в 11 дом-външната събда винаги ми до/при/нася хора и хора, познати, приятели. Вече търся качеството.

Енигма, виж нещо интересно, което прочетох за АСЦ Лъв и ме заинтригува, ти си го тълкувай през твоята гледна точка : " Ние сме свикнали да мислим за Лъв като за търсещ много внимание и онези,които са с АСЦ Лъв, като че ли чувстват, че след като са център на вниманието, някой все ги наблюдава .  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #216 -: Март 21, 2016, 10:38:00 pm »
Енигма, виж нещо интересно, което прочетох за АСЦ Лъв и ме заинтригува, ти си го тълкувай през твоята гледна точка : " Ние сме свикнали да мислим за Лъв като за търсещ много внимание и онези,които са с АСЦ Лъв, като че ли чувстват, че след като са център на вниманието, някой все ги наблюдава .  :)
Възможно е, прилича и на плутонова маниащина, параноя, това което споделяш. Виж, с лъва аз така съм се разбрала, поради знаеш падение по дом/не е коректно астрологично, но е така/ и силно наквадратено слънце. Преди 15 години приключих с пануското на лъв във поведението , ах колко е силен съвпадът на венера -сатурн, иска качество. Мартин Шулман казва за лъва на асц.-че трябва да остане в центъра си, за себе си  да блести като твори, благословен е само и единствено, когат е любящ и щедър. И подражава на твореца, реши ли ,че той е творецът, драмата е близо, но е плутнова, не артистична по лъвски.Чака ли отвън да му засвидетелстват какво слънце е-обречен е откъм благословията на лъва, имам предвид късметлийското.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #217 -: Март 21, 2016, 10:43:31 pm »
Kaто с лъв на асц. и Луна в лъв, мога да кажа, че съм имала дълъг период на прибиране в себе си. Съзнателно търсене на това- да съм невидима. Лъвското ми перчене приключи около 20-тата ми година.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #218 -: Март 21, 2016, 10:46:15 pm »
Това е много добро щом си успяла да го случиш с помощта на Венера/Сатурн, но тронова Венера !  :08:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #219 -: Март 21, 2016, 11:04:03 pm »
Kaто с лъв на асц. и Луна в лъв, мога да кажа, че съм имала дълъг период на прибиране в себе си. Съзнателно търсене на това- да съм невидима. Лъвското ми перчене приключи около 20-тата ми година.

Усеща се лъвското ти, забележима си, но по един деликатен и непреднамерен начин

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #220 -: Март 21, 2016, 11:08:38 pm »
Усеща се лъвското ти, забележима си, но по един деликатен и непреднамерен начин
Да, не е натрапчиво при Уран. :)
Мен у лъвски акцентираните хора ме дразни точно натрапването на собственото присъствие. Сякаш се страхуват да не би да не бъдат забелязани, да не бъдат пропуснати качествата им.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #221 -: Март 21, 2016, 11:31:27 pm »
Аз с години имах непоносимост към женски Слънчеви Лъвове, просто ги надушвах вседствие на антипатията, която моментално развивах към тях.
Отдавам го на тогавашното си ниско самочувствие, подсъзнателно вероятно съм завиждала.
Сега много ги обичам, особено като АЦ, вероятно защото прогресивният ми е такъв.
А мен много ме обожествяват мъже Лъвове, особено когато не им се отвори парашута. :d030:
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #222 -: Март 27, 2016, 05:51:56 pm »


И аз съм го виждала това, най вече при женски слънца. Обаче едни от най близките ми приятелки са с венра в лъв, а мъжките лъвски марсове и слънца много ми се лепят.  :012: Откакто прогресивния ми асц мина в лъв, в живота ми навлязоха повече женски лъвски слънца. Но пък те компенсират с водолейски акценти, асц и луни, или с рачешки и девешки акценти.
Имам познат, стелиум в  лъв , в 12ти дом. Много кротък, добър стил, не се перчи, не е натрапчив. Но стелиума в 12ти му действа явно доста интровертно. Ако има лъвски акценти е добре да са по водните домове.

А откакто на мен прогресивната луна ми влезе в лъв, изживявам явно някакъв ексхибиционизъм. Преди нямах една моя снимка по социланите мрежи, сега се наброяват няколко.  :012: Забелязвам и някаква по- изразена гордост и здравословен егоизъм.
« Последна редакция: Март 27, 2016, 05:54:21 pm от Flora »
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

bast

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 122
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #223 -: Юни 17, 2016, 12:14:27 pm »
Е, не знаех в коя тема да поставя въпроса и затова тук. Интересуват ме всякакви предположения за склонност към напълняване. Може и да има такава тема, някой, ако може да ми препрати връзка, че засега не съм я открила. Предположения - в натала луна в 1ви, Юпитер съвпад Слънце, СЛВ съвпад Слънце? В транзити Юпитер в 1ви, в прогресии или дирекции може ли луна в 1,2ри да е фактор? Аз имам яко венерино влияние, Слънце квадрат с Юпитер, но не съм пълна/53кг/ То квадрата с Юпитер май се изявява обратно - доста суетна, постоянна работа по външния вид и никога доволна от крайния резултат.
« Последна редакция: Юни 17, 2016, 12:16:45 pm от bast »

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #224 -: Юни 17, 2016, 12:34:32 pm »
Бих набедил Юпитер квадрат Слънце-пълнотата в твърд аспект със самочувствието .Може и да не е оправдано реално .Реалното е по Асц,уАсц,аспекти .Всичко свързано със самочувствието-огнения елемент,знаци и планети -други аспекти и положение на Слънцето .Луна в 1д-капризи свързани с външния вид .Познавам мъж с Луна на Асц-все недоволен от външния вид .Не се разбира Слънце съвпад или квадрат Юпитер-за различни карти ли става въпрос или натално и транзитно положение в една карта .доколкото разбирам тр.Юпитер в 1д съвпад /и знаков върщи работа/ с натална Луна .Означава че капризната ,чувствителна,сензитивна Луна по отношение вънщния вид е засегната и свързана в момента с Юпитер-пълнота .
« Последна редакция: Юни 17, 2016, 12:53:37 pm от Bin »