Автор Тема: Транзити на Плутон  (Прочетена 150400 пъти)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #540 -: Август 08, 2017, 08:18:20 am »
тр.Плутон каре Слънце Овен -тумор в главата,спешна операция,тумора расте бързо,тр.Юпитер опозе нат.Слънце,по знаци,по нат Юпитер/ЮЛВ
 диспозитора - Марс/Рак нат./ по прогресии ингресирал в Лъв,преди 2 год.когато са се появили  симптомите
прогр.Слънце в анаретен градус преди ингрес в Близнаци
по натал съвпад Сатурн-Луна в Рак,прогр.Водолейска
жалко ,че не знам часа

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4550
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #541 -: Август 08, 2017, 09:03:49 am »
Пр .Слънце съвпад Алциона, нат в кой градус е? Аз имам приятелка овенка която на 40 год зачена и роди за пръв път естествено при карето на Плутон към Слънцето и другите екстри към кардиналният кръстминалата година.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #542 -: Август 08, 2017, 12:30:28 pm »
Стреличка, по натал Юпитер в Скорпион или Овен е , Марс близо ли е до съвпада Луна/Сатурн ?
Обикновено Сатурн ограничава, регулира туморните образувания в  посока доброкачествени, но ако там е и Юпитер и обратно. Карта може ли, защото там пише , дали натива е предразположен към същите.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #543 -: Август 08, 2017, 02:07:11 pm »
тр.Плутон каре Слънце Овен -тумор в главата,спешна операция,тумора расте бързо,тр.Юпитер опозе нат.Слънце,по знаци,по нат Юпитер/ЮЛВ
 диспозитора - Марс/Рак нат./ по прогресии ингресирал в Лъв,преди 2 год.когато са се появили  симптомите
прогр.Слънце в анаретен градус преди ингрес в Близнаци
по натал съвпад Сатурн-Луна в Рак,прогр.Водолейска
жалко ,че не знам часа

С Меркурий в картата какво става транзити, прогресии, дирекции? Някаква връзка с Уран?



strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #544 -: Август 09, 2017, 08:47:11 am »
не се знае часа на раждане

лунното затъмнение от 7.08 е съвпад прогр.Луна
нейната сестра и моя съседка и приятелка ми го сподели вечерта на 7.08
при мен ЛЗ  е в 6 дом в каре Луна  У11 в 3 дом
моля се силата да бъде с тях,операцията е много сложна и опасна
« Последна редакция: Август 09, 2017, 09:20:31 am от strelicka »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4550
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #545 -: Август 09, 2017, 08:56:59 am »
Интересно, ще разгледам  жената ,за която споменах е родена май два дни преди твоя случай същата година .. Наталната Венера явно е важен фактор свързана със ас или здравето, защото е била засегната от онова прослoвуто затъмнение ,което беше преди две години и наблюдавам хора с важни точки засегнати от този сезон на затъмненията. С този Сатурн Луна Марс в Рак бих помислила че по-скоро нещо по женските органи би заболяла или стомах ама това с главата е интересно Може пък ацто да е около нулевия градус Овен и Венера  :017: Или тя у6 в 12 ?
« Последна редакция: Август 09, 2017, 09:10:18 am от Ребека »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #546 -: Август 09, 2017, 12:16:10 pm »
Темата е за Плутон, но не забравяйте, че Сатурн според античните се свързва и със скрити болести във вътрешните органи. Нещо, което протича в латентна, хронична форма. В женска карта съвпадът  му с Луната е неблагоприятен, тук няма какво да се лъжем за преработки. В тази карта според античните проблемът би се дължал на течности, изстиване, гнойно течение, лимфа и като цяло забавени обменни процеси. Скрити болести в кухите органи, плеврални изливи, възпаление на обвивки и тнт. Но без час и домификация няма как да се види причината и от какво е било провокирано заболяването. Според античните Марс и Сатурн също дават онкология, особено в комбинация.
« Последна редакция: Август 09, 2017, 12:20:54 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #547 -: Август 09, 2017, 12:16:47 pm »
Мерси Стреличка, сега ще разгледам картата

При леля ми същият случай- мозъчен тумор. Оперираха я миналата година, в края на месеца е ЯМР и се моля всичко да е наред . Симптомите са някъде от 2012 година, когато Сатурн минава в Скорпион, има Слънце и Марс в там. Туморът е бил там доста преди това, но явно не е създавал съществени проблеми. Откриха го миналата година.

дир Плутон съвпад Слънце
тр Плутон опозиция Луна
прогресивни Марс и Сатурн в критични градуси /ще сменят знак/
пр Сатурн съвпад нат Юпитер
пр Слънце и пр Уран току що сменят знак
дир Луна на два градуса от нат Плутон /скоро ще стане точен и ме притеснява/
дир Марс разходяща опозиция нат Луна
дир СЛВ сходящ съвпад с нат Мерк
дир Уран съвпад нат Мерк, а транзитен Уран в опозиция Мерк и се мотае около К6 /часът не е точен, има колебание от около час/
дир Венера квадрат нат Плутон
Общо взето плутоново-уранова история, с доста планети в критични градуси. Затъмненията сега ме мързи да ги гледам, но повечето май я засягат по личните планети /Скорпион, Везни, Рак/, после ще ги видя

Освен операцията, загуби и майка си /моята баба/, 9 месеца по-рано
В на майка ми картата тр Сатурн е в квадрат с нат Луна/Сатурн/Хирон в Риби и Плутон/Уран в Дева
Началото на този период е когато тр Сатурн застава върху моята Луна
Луните ни на трите са някак енергийно свързани и когато едната е засегната от някой кофти транзит, всички сърбат попарата /Рак, Скорпион, Риби/.

..................................................................................

Не виждам индикации по дир, тъпо че нямаме час.
Тр Уран е върху Меркурий, Плутон и Юпитер му удрят Слънцето, ама много малко ми се струва за да се конкретизира такова събитие, освен ако нямат по-съществено отношение към 1-6-8-12 дом






« Последна редакция: Август 09, 2017, 12:55:51 pm от Satin »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #548 -: Август 09, 2017, 02:33:54 pm »
Стреличка, според мен Луната в тази карта  може да попада в Лъв. При акцент кардиналност, рядко има злокачествени туморни образувания или същите са в следствие на удар, тумори на хипофизната жлеза, силен стрес. Ако Луната е в Рак, Сатурн  ще капсулира, очертава и не позволява бързия растеж. При фиксирани знаци вероятността за такъв тип образувания е по-тенденциозна. Слънце- Марс е стресова конфигурация с много напрежение, а  знаците Овен-Рак  да са тенденция за инфекция, намалена жизненост, пряко психическо натоварване. Ако Луната е в Лъв затваря тао-то с нодална ос -Юпитер- Уран във фиксираните знаци.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1882
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #549 -: Август 09, 2017, 09:03:28 pm »
strelicka, с този АС и стелиум на Луна, Сатурн, Марс в Рак жената имала ли е проблеми със стомаха ::) ? Нали доказаха, че има връзка между мозъка и гастро тракта, чрез Вагусовия нерв.
« Последна редакция: Август 09, 2017, 09:05:04 pm от romantica »

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #550 -: Август 09, 2017, 09:45:44 pm »
Стреличка, според мен Луната в тази карта  може да попада в Лъв. При акцент кардиналност, рядко има злокачествени туморни образувания или същите са в следствие на удар, тумори на хипофизната жлеза, силен стрес. Ако Луната е в Рак, Сатурн  ще капсулира, очертава и не позволява бързия растеж. При фиксирани знаци вероятността за такъв тип образувания е по-тенденциозна. Слънце- Марс е стресова конфигурация с много напрежение, а  знаците Овен-Рак  да са тенденция за инфекция, намалена жизненост, пряко психическо натоварване. Ако Луната е в Лъв затваря тао-то с нодална ос -Юпитер- Уран във фиксираните знаци.

на хипофизата е ,място наречено турско седло,миналата година е спрял цикълът,гинеколога й казал пред менопауза,тази пролет рязко губи зрението на едното око,ЯМР и така го откриват,има свръхпроизводство на опреден хормон,не запомних кой и расте бързо,загубили са година време без диагноза, симптомите без причината да открият

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #551 -: Август 09, 2017, 09:47:51 pm »
strelicka, с този АС и стелиум на Луна, Сатурн, Марс в Рак жената имала ли е проблеми със стомаха ::) ? Нали доказаха, че има връзка между мозъка и гастро тракта, чрез Вагусовия нерв.
тя не,но баба й почина от рак в  стомашно-чревния тракт

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #552 -: Август 09, 2017, 10:07:01 pm »
на хипофизата е ,място наречено турско седло,миналата година е спрял цикълът,гинеколога й казал пред менопауза,тази пролет рязко губи зрението на едното око,ЯМР и така го откриват,има свръхпроизводство на опреден хормон,не запомних кой и расте бързо,загубили са година време без диагноза, симптомите без причината да открият

Пролактин. Обикновено този тип интервенция  е през носа. Да удря в зрението, защото тази част е точно зад зрителния нерв. Медикаментозно не са ли успели да го овладеят ?  :(
Ако наистина това е диагнозата, се оперира и няма  проблеми занапред.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #553 -: Август 10, 2017, 12:29:16 am »
не се знае часа на раждане
лунното затъмнение от 7.08 е съвпад прогр.Луна
без час на раждане не се знае наталната Луна дали е рак или лъв, както и нейните градуси, а оттам не се знае и прогресивната, за да казваш, че ЛЗ съвпада с нея
но пък Слънцето е сигурно и е в знак, който управлява главата и очите, а тр. Плутон го квадратира
СД Марс е в тригон с нат. Слънце - успешна хирургична дейност

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3353
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #554 -: Август 11, 2017, 10:47:49 am »
Пролактин. Обикновено този тип интервенция  е през носа. Да удря в зрението, защото тази част е точно зад зрителния нерв. Медикаментозно не са ли успели да го овладеят ?  :(
Ако наистина това е диагнозата, се оперира и няма  проблеми занапред.

Принципно е така, но все пак е операция в главата (дори и да е през носа). Ако е голям или на неудобно място не се знае дали може всичко да се изчисти. Моя приятелка я оперираха миналата година, слънчев рак, макар плутон още да не е наближил опозицията със слънцето.
Frankly, my dear, I don't give a damn.