Автор Тема: Най-добра позиция на слънцето по отношение на елемента  (Прочетена 20390 пъти)

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
П.П: Имам достатъчно голяма огнева мощ,която да му излея в стресиращи аспекти върху стелиума и да го "събудя",но от уважение към форума се въздържам.  ;D

Драконче, в моя живот е имало много стелиумни и ще ти кажа, че в повечето случаи стелиума утежнява нещата, защото още повече тези простотии започват да тежат. Виждала съм от скорпиони какви ли не жалки фикс идеи и просто може да напишат книга 1001 начина как да пропилеем всеки шанс от живота си. Особено важи като има Слънце и Луна в Скорпион - тюююю а един плачевен случай беше само с един Нептун в стихията земя. Колкото скорпионлък  минал през живота ми, минал, но вече промоцият свърши, затварям вратата.  :012: Те имат едно нещо навито на пръста и това е то, каквото и да коства, каквото и да стане, те са си го навили на пръста. Виждала съм случаи с някви измислени принципи на чест и достойнство, с които се обричат да бъдат вечно мачкани и прецакани в живота и седят и си мълчат. Като им кажеш, че в тях е проблема - не, не е в тях, проблема е във всички останали, които не живеят по рицарския им правилник - та това е най-доброто, което съм виждала от Скорпион. И от толквоа много хора, които съм смятала за близки, или просто са ми познати някакви и имам наблюдения, само за две момичета мога да кажа, че са със всичкия си. Едната съм даже малко наполовина за нея, защото доколкото знам и съм виждала, може да се радвам, че не съм мъж, който да има някакви романтични отношения с нея - на нищо всичките ги прави.  :012: За мъжете няма да говоря, от тях психически здрави не съм виждала, просто може веднага след раждането им да им връчат жълтата книжка, заслужили са си я.  :012: :012: :012:

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
А слънце в 1 по тази логика може и да си съсипе здравето и самочувствието?

 :012: Ами слънце в първи дом имат както Далай Лама и папа Бенедикт 16, така и Чичолина и Памела Андерсън.

Слънце във всеки дом има потенциал да изпепели сигнификациите на дома. Прекаленото тикане на покАЗ демонстрира не само добрите, а и отблъскващите черти на натива, които едно слънце в първи дом може и да не намери за нужно да култивира и озаптява.
De omnibus dubitandum est

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Блестим блестим "по наш си начин", само че в къщата съм леко незабележим и не ме кефи готварската бъркалка, метлата и там разните пособия  ;D .

Слънце в 4-ти дом , изисква да станеш господар/цар на личния си живот и да светиш на тъмно-както искаш така го разбирай.Къща не е аналог на дом,в домът има живот,така че същият може да е работното ти място ,или пък палатка на къмпинг "Юг " и да (при)готвиш с химикал,лист хартия,комуникации .
Това е кардинална позиция и иска действие/случки,нищо че е най-долу,най-ниско,най-тъмно ,но тук е най-себе си и ако семейната среда е успяла да те изстреля нагоре,като трамплин трябва да се явява-това въобще не е слаба позиция,нито индикираща къщовност и Пепеляшка. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Дами-Дракониада и Thunder,защо гледате на Скорпиона ,само  в жилото  му ,той е  и (без)гръбнак ?!?  (По)чукайте и ще ви отвори Орелът. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Слънце в 4-ти дом

да станеш по-по-най в Родината си,емблематичен и известността се запазва и след смъртта

сещам се за Емил Димитров- .... моя страна ,моя България

"Ако си дал"                   http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=2853415

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Дами-Дракониада и Thunder,защо гледате на Скорпиона ,само  в жилото  му ,той е  и (без)гръбнак ?!?  (По)чукайте и ще ви отвори Орелът. :)

това са градски легенди,който пълзи трудно отлепя за да полети

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Дракониада, Плутон в 4-ти дом дава тенденция да си обсебен от себе си до степен max,действайки в посока - изяж обкръжението си ,за да не те изяде то,като защитна реакция.Такава позиция много често  изкарва на преден план като родител дядо или баба,детство с един родител ,който така обсебва детето ,че живее чрез него или обратно.Почти винаги придобиването на власт/сила ,се черпи от семейната среда,от някой от членовете.Изява и на най-тъмната страна от характера и най-мощната .Това са хора ,които са публично охулени ,заради страстите си ,облагоденствани от нечии -фалит,смърт,подмолни действия. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
това са градски легенди,който пълзи трудно отлепя за да полети

Въпрос на гледна точка и прочит-орелът освен да лети и вижда.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Размисли ме тази сутрин.Благодаря.  :-*

Моля. ;)

Това умея да правя.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Въпрос на гледна точка и прочит-орелът освен да лети и вижда.

по-скоро - наблюдава

но като как плутоново слънце ,управлявано от Хадес,богът на подземното царство ще се чувства комфортно да лети,
да е видимо от всякъде,да е на прицел ::)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
как си представяш да се изрази Слънце в Скр,в 10ти дом?
политика или политиканстване,религия като власт
власт+контрол,навън или навътре
сатурн+плутон каре юпи по късна реализация,или трудно постигната
слънце съвпад ретро венера омекотява скорпито,но слънцето упр.интерсептиран знак в 7 дом,
трудни взаиотношения ,драматични обрати в живота,загуба на съградено-имидж,име
« Последна редакция: Юли 05, 2014, 09:29:26 am от strelicka »

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Благодаря за мнението.
Ще започна с това,че първо това е един от най-благородните хора,които познавам,освен това е изцяло посветен на службата си към обществото.
Управлява поне от 15 години институт в БАН(поне аз го познавам от толкова години като такъв).Много често го канят в телевизиите.Всичките му подчинени го уважават дълбоко като шеф и като най-голям капацитет в областта.Обичат го заради голямата му благост и човещина.
 Личен живот:много здраво семейство.Изгубва жена си от тежка болест.

благодаря за обратната връзка,
каква е сферата ,БАН е широко поле

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Не е редно да посоча публично това.Освен,че е известен е и жив. :)

може и на лични

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Не е редно да посоча публично това.Освен,че е известен е и жив. :)


Обръщам отново внимание, че часът е неточен, да не кажа преднамерен. С този час историята не личи. И със сигурност не може да служи за демонстрация на планета в дом.
De omnibus dubitandum est

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
И аз щях да питам за часа дали е точен. Защо тогава говорим за домофикация изобщо, ако часът не е известен?
« Последна редакция: Юли 05, 2014, 12:17:34 pm от Mirabella »