Автор Тема: Комбин или Davison relationship chart  (Прочетена 31658 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Комбин или Davison relationship chart
« Отговор #105 -: Март 22, 2016, 12:40:03 am »
Цитат
Истински физически секс,коитус,сношение,така както баба ми и дядо ми са го правили-състоя ли се?  :-\
 :-\ Защото,ако се е състоял не мога да разбера защо и как.Марс Скорпион е най-сексуален,но е много внимателен и не действа като нерез,може да получи сексуално удовлетворение по хиляди други начини  :D .За да има секс(според мен) трябва да се познавате от много отдавна или не знайно как (с този Сатурн У10) тригон към ДСЦ да е станал спонтанно-не мога да си представя.И У5(Слънце) на МЦ-и там нещата не стават бързо  :017:

Имаше си истински физически секс, като при баба и дядо  :043: Без нерезови изстъпления ;D
Макар и нещата да се случиха малко изненадващо за мен, се познаваме от години...ъм така да се каже  :012: Бяха спонтанно неспонтанни  :043: Той е и с Марс в Козирог, който макар и да получава това което иска, не е точно от най-спонтанните  :017: Надявам се да съм те успокоила по тази точка  :012: :-*

 Юпитер,освен У9 е и У12,съвпад с ЛФ и СЛВ.Квадратурата към асц е хубава,в смисъл,че задействана от транзит,предполага събитийност.НО У12 винаги има една изява на мазохизъм,изличаване и страдание.Наблюдавам връзки,в които е активен У12,че се размиват и най-хубавото в тях е в нереализацията им физически-оксиморон.

Ми страдам си аз  :012:

Сатурн ретро е в Близнаци и е в контраантисия към планетите,които са му подчинени в Козирог.Винаги съм вярвала,че каквото и да не допуска Сатурн е за доброто "на цялото"(личността).А тук той не е много съгласен с Юпитеровата експанзия 2 пъти-веднъж с контраантисията,веднъж като го ограничава в знака си.Юпитер не получава добър аспект и от У11Уран,докато Уран и Сатурн са в единомислие.Допускам,че е възможно добра развръзка в деловото сътрудничество.

Знаех си, че дедовия мъти водите пак...ще го стрелям ви казвам  :96:

Марсът,който не е аспектиран също трябва да е коз,дори само за това,че не е поразен.Поради различните знаци се надявам да не се задейства съвпада му с Нептун,защото в моите наблюдения при този съвпад нещата не вървят на добре,освен ако двамата не са в Бялото братство и с обети за сексуално въздържание.
Добре де-НЕ обичам Нептун!Все отклонява темата от Материалните радости!  :D :d030:
Не обичам и Плутон квадрат Слънце-къде е смисълът от трансформацията на общото ви его като няма един хармоничен аспект към Слънце.Към Луната,подложена на трансформация има-ДА-от Нептун и Венера.Как да го тълкуваме-упойки от мечти(Нептун) ли?
Нали ме знаеш,че съм Сатурнов тип?Някой Нептунов тип би видял в комбина възможност за духовно израстване и безусловна любов,което за мен не е ценно,защото трябва да пипам и имам,и да ми дават хубави,истински неща,защото съм малко меркантилна.  :D


 :85: :043: :043: :043: Може да е идеалната любов бе Дракс  :012: Ще правим тантрически секс и ще пеем мантри  ;D

И пак да напиша-дано не съм права в тълкуването!   O:-)  :58:  :-*

Благодаря и на теб, Дракс  :38: Много верни неща има в написаното :-* Идея нямам как ще се развият нещата, но със сигурност не са лесни отношения. Верно има елемент на мазохизъм  :57:  :lol_hitting:
  :012: Ми не страдай-този Непун все такива ще ги свърши!  :96: Дедо ти не е най-виновният!  :D Скоро четох някъде,че на Нептун в 8Д му било хорошо,пък в тази карта е екзалтирал в Стрелец!Някакси ми се връзва да има силата той да скапва и размива нещата.  :96: В идеалната любов няма страдание,а "лекуване",релакс.Тя не може да натоварва и причинява стрес,защото няма да е идеална,а кармична!  :P  :012:  :-* :08:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Комбин или Davison relationship chart
« Отговор #106 -: Март 22, 2016, 02:39:39 pm »
Явно ще си останем без ОВ. Погледни това, онова, виж онази карта, а ОВ няма.
За това ще ровичкам в картите само на наши хора и никакви случайно закачили се.Те дори не помнят в кой сайт са се регистрирали,за да се върнат или идват само да си питат  :P :d030:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Комбин или Davison relationship chart
« Отговор #107 -: Март 22, 2016, 11:36:01 pm »
Явно ще си останем без ОВ. Погледни това, онова, виж онази карта, а ОВ няма.
Кой не е дал ОВ, нали всички писахме непосредствено след коментарите по дадена карта.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Комбин или Davison relationship chart
« Отговор #108 -: Март 23, 2016, 07:15:45 pm »
Забавлявам се и си ровичкам в картите аз  :012: Добавих и Лилит, Юнона и Селена  :57: И познай...Юнона и Лилит се присъединяват към веселият 8д ;D Като Юнона се доближава до Марселиньо, да не стои такъв бездеен  :043: Селена пък отива в 10-ти при фортуната, СЛВ и Юпитер...същият, 17-ти градус, де е налазен от Плуто  :-\
Ами виж,че Юпитер ви е на 16*,а СЛВ и какво там още(ЛФ) на 17* Козирог.Точно там в момента е трз Плутон!  ;D И казвай какво ще стане.  :D
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Комбин или Davison relationship chart
« Отговор #109 -: Март 23, 2016, 11:03:32 pm »
Виждам де, нали с транзити гледам картата  ;D Засега нищо не става  :lol_hitting: Марс транзитира през 8-ми, дано поне като се докопа до Венетка да дръпне спусъка  :043:
Ще тръпна в очакване.Марс сега ще се завърти ретро и докато влезе в Козирог...ще се начакам(е).  :96:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Комбин или Davison relationship chart
« Отговор #110 -: Март 24, 2016, 02:42:18 pm »
Тери
  Плутон е от 78-ма, едва ли е неин комбин, с оглед възрастта на Скарлет О'Хара, дори да е задушила някое агне  :012: :012:

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Комбин или Davison relationship chart
« Отговор #111 -: Април 10, 2016, 12:05:14 pm »
В комбина -интерсептираните знаци как се интерпретират

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Комбин или Davison relationship chart
« Отговор #112 -: Април 11, 2016, 11:22:16 pm »
ето две карти и от мен
Май не съм имала интерсептирани знаци   :o
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Комбин или Davison relationship chart
« Отговор #113 -: Април 15, 2016, 09:19:36 pm »
Какво мислите по този комбин? Венера и Марс са в някаква извратена рецепция. Не знам как да го разбирам това. А Венерата е и ретро...съвсем скалпирана.
« Последна редакция: Април 15, 2016, 09:57:20 pm от The_One »
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Комбин или Davison relationship chart
« Отговор #114 -: Април 16, 2016, 12:34:30 pm »
Добре, ще пробвам аз, а който иска да се включи. Според мен фокуса е в комуникацията, разширение на хоризонтите и възприятията и за двамата - У1 и У7 са в 9 дом, а Юпитер е почти на МЦ. И двата управителя са в знак, в който другия се чувства добре - има комфорт и спокойствие.
Луната и Слънцето екзалтират. Обаче Марс и Венера са зле поставени, но пък Марс е в знака на екзалтация на Венера, а Венера в знака, управляван от Марс. Вероятно има много различия, но те са харесвани и толерирани и от двете страни. Нещо като допълване, да си силен в това, в което другият е слаб.
Нептун на К4 в опозиция с У1 може би захранва връзката с идеализъм и мечтателност. Многото осми дом освен онова, за което всички се сещаме може да значи и че тези отношения ще са трансформиращи и за двамата.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Комбин или Davison relationship chart
« Отговор #115 -: Април 17, 2016, 10:00:51 am »
Какво мислите по този комбин? Венера и Марс са в някаква извратена рецепция. Не знам как да го разбирам това. А Венерата е и ретро...съвсем скалпирана.
Управителите на 3Дома са в 8Д-У11,У12 и У2,от които само У2 е аспектирана.Те ще действат в полза на 8Д-т.е подлежат най-вероятно на скрита и вътрешна трансформация-може би ще сте си полезни един на друг за това,което всеки сам ще изживее,провокиран от другия.
У8 е с единствен аспект,но отрицателен от Нептун-смятам,че няма да се състои връзка,поради 2 причини:първо У8 в редки случаи не е разрушител на стойности(не разрушава,когато ги има),а едва ли двойката ще бъде мотивирана да устоява.Второ самата природа на Марс е,ако не скандалджийска,то поне индивидуалист и без добър аспект не виждам какво ще го вдъхнови да се бори по 7Д.Освен това е много накован(минорно) от 2бр квадрат и половина между Сатурн/Уран,от които ще го избива на лудост.
У5 Сатурн е на К12.Смятам,че въпреки положителните аспекти няма да допусне изява на любовните чувства заради ярко Его(квадрат на Уран),казани инфантилни думи(квадрат от Меркурий),квадрат от Хирон-каквото и да прави квадратът винаги пречи.Един квадрат и половина от Марс У8.
Имаме си цяло хвърчило с връх Плутон У3.В интерес на истината Плутон ми се струва "хилав" ,както и големият тригон,за да издържат на напрежението на останалите аспекти в картата.

 Дъ Уан,дано да бъркам.  :08:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Комбин или Davison relationship chart
« Отговор #116 -: Април 17, 2016, 11:59:05 am »
Драко, мерси. У3 - Марс, е в седми дом, ако това има значение за общото разчитане на картата. С изключение на промяната, провокирана от другия, останалото е горе-долу обратното на действителността. За момента е невалидно и грешно.
Не знам дали трябваше да изчакам и други мнения или да давам ОВ, но така или иначе друг не се е засилил да коментира.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Комбин или Davison relationship chart
« Отговор #117 -: Април 17, 2016, 03:13:09 pm »
Драко, мерси. У3 - Марс, е в седми дом, ако това има значение за общото разчитане на картата. С изключение на промяната, провокирана от другия, останалото е горе-долу обратното на действителността. За момента е невалидно и грешно.
Не знам дали трябваше да изчакам и други мнения или да давам ОВ, но така или иначе друг не се е засилил да коментира.
Изчакай и другите да дадат мнения.  :08:
Но дай много хубава ОВ,после ще видим защо Марс не работи по правило и защо хвърчилото надвива негативните аспекти!Наистина Нептун/Сатурн са в тригон,но напоследък не разчитам на подкрепа от положителните аспекти на транссатурновите,въпреки,че точно това теоретически е аспектът за реализиране на мечтите.  :08:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Комбин или Davison relationship chart
« Отговор #118 -: Юни 20, 2016, 01:57:52 pm »
Момичета, някой занае ли, как може да се тълкува прогресивно новолуние в Комбин ?

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Комбин или Davison relationship chart
« Отговор #119 -: Юни 20, 2016, 09:23:56 pm »
Като някакъв тип ново начало, етап за взаимоотношенията.

Интересантно....
при нашия комбин новолунието е в Овен в 12 дом.