Автор Тема: Новолуние- февруари 2015г.  (Прочетена 14131 пъти)

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Новолуние- февруари 2015г.
« Отговор #45 -: Февруари 21, 2015, 10:05:02 am »
Сега като погледнах разбирам,че доста точно по Преображенски се е проявило при мен-описал съм в деня на новолунието скандал със сестра ми,фактически прекратяване партнъорство заради неясните и указания/риби/ да и плащам тока/водолей/,обаче сега ще гледам в четвъртък ще има ли подобрение .

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние- февруари 2015г.
« Отговор #46 -: Февруари 21, 2015, 04:02:33 pm »
Сега като погледнах разбирам,че доста точно по Преображенски се е проявило при мен-описал съм в деня на новолунието скандал със сестра ми,фактически прекратяване партнъорство заради неясните и указания/риби/ да и плащам тока/водолей/,обаче сега ще гледам в четвъртък ще има ли подобрение .
Само че прекратяванията са по Пълнолуние и ЛЗ, особено последното ако попада в 7д, прекъсването на връзката може да е завинаги

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Новолуние- февруари 2015г.
« Отговор #47 -: Февруари 21, 2015, 04:29:56 pm »
Akruks,просто цитирах Преображенски за това новолуние,че давало изпитания на партнъорства,отказ от изпълняване на задължения-точно това се получи,чак окончателно прекратяване като става въпрос за роднини трудно е да стане,но това което съм търпял дълго време сега го казах,за мен некоректно отношение към хора,които правят ти услуги е непростимо,не и е за пръв път,всичко си има граници,а те трябва да се показват!Верно новолунието дава начало,значи трябва да гледам за резултат съответното му пълнолуние,във всеки случай ще има цупене 1-2 месеца,все пак не е СЗ  ;D

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние- февруари 2015г.
« Отговор #48 -: Февруари 21, 2015, 05:37:04 pm »
Akruks,просто цитирах Преображенски за това новолуние,че давало изпитания на партнъорства,отказ от изпълняване на задължения-точно това се получи,чак окончателно прекратяване като става въпрос за роднини трудно е да стане,но това което съм търпял дълго време сега го казах,за мен некоректно отношение към хора,които правят ти услуги е непростимо,не и е за пръв път,всичко си има граници,а те трябва да се показват!Верно новолунието дава начало,значи трябва да гледам за резултат съответното му пълнолуние,във всеки случай ще има цупене 1-2 месеца,все пак не е СЗ  ;D
Не съм му чела специално този път на Преображенски глупостите, но сестра ти не ти е партньор! Сестра, брат, братовчеди са по 3д. Щом има действия в насока приключване, то наскоро отминалото Пълнолунието е засегнало нехармонично твоя 3д или негов управител/и, в съчетание с тежки транзити, насочени към същия дом.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Новолуние- февруари 2015г.
« Отговор #49 -: Февруари 21, 2015, 08:41:00 pm »
Новолунието вчера точно върху нат.Сатурн У5 в 6 дом -

Днес на Мальовица, пред касата за ски лифта намерих джиесем и го предадох на мъжа в касата,той така грижовно си го забърса,че съжалих,трябваше да се обадя на някой от листата и така шанс да намеря собственика...
миналата събота  намериха ключове от кола на ски пистата на Ръждавица и долу в механата ,близо до паркинга,ги предадоха ако някой ги потърси и човекът се оказа късметлия да обядва там и да ги попита след това,като уставил,че е изгубен в нищото софианец

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1444
Re: Новолуние- февруари 2015г.
« Отговор #50 -: Февруари 21, 2015, 09:13:20 pm »
при мен е в точен съвпад, натална Луна в 4 ти дом , като луната е управител 2 ри дом.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1444
Re: Новолуние- февруари 2015г.
« Отговор #51 -: Февруари 21, 2015, 10:31:54 pm »
Луната ти е 29гр. 59 мин. водолей ли?

Акрукс извини ме , имах предвид пълнолунието , не новолунието. Грешка.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Новолуние- февруари 2015г.
« Отговор #52 -: Февруари 25, 2015, 07:13:24 pm »
В 7дом, като квадратира Мерка- У2/11 домове. Нямам идеи.  :012: Вероятно ще е нещо свързано с явните врагове.

Роднина, с която не поддържаме комуникация години наред, днес си проговорихме!!! Жива да не бях!!!!  :012: :012: Причината беше детската градина - понеже децата ни са в една група. Тя ме потърси и аз едва не получих удар на работното си място.  :012:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние- февруари 2015г.
« Отговор #53 -: Март 04, 2015, 06:00:29 pm »
Аз да докладвам за Новолунието, което беше съвпад със Слънцето У4 в 10д на голямата ми дъщеря, Луната е У2, У3 в 5д при нея- билета е купен и ще си идва за тържеството на малката.
Последно беше в Бг за чнг 2011, ние с малката ходехме при нея и баща им