Последни публикации

Страници: [1] 2 3 ... 10
1
Астрология / Re: Синастрии
« Последна публикация от andy9608 - Днес в 05:45:30 pm »
Споделям една синастрия,  която ще се радвам ако коментирате. Отношенията са лични, но неосъщестени до етап сериозност. Какво пречи на отношенията да се развият, освен твърдия аспект на Сатурн към женското слънце.
2
Лунации / Re: Пълнолуние в знак Стрелец-23.05.24г.
« Последна публикация от Лисана - Днес в 03:53:05 pm »
При мен в 5-ти дом, на 4 градуса от Луната и на 2 градуса от опозиция със Слънце в 11-ти.
3
Астрология / Re: Венера
« Последна публикация от Лисана - Днес в 03:49:41 pm »
Върху натален "съвпад" Юпитер-Венера е при мен (на 1 градус са). 2020 имаше положителни придобивки. Юпитер и Меркурий сега обаче, се навъртат върху наталните Меркурий и Слънце, нека видим.
4
Астрология / Re: Общи хорари
« Последна публикация от Лисана - Днес в 03:43:21 pm »
Благодаря ти за включването, Сафо :) Луната и Марс в 4-ти са нещата, които и мен ме притесниха.
За останалите неща - ами така е, има ги всичките рискове.

Какво стана - жената, която ги продваше и е от доста далеч започна да се държи много арогантно и ни отказа да отидем да ги видим и евентуално изберем животинчето, което до сега не съм срещала като практика. Държеше на предплата, пък след дни да ни го докарали. Заподозряхме измама, а и твърде много негативна енергия и се отказахме час преди да тръгнем. Тъжна и разочарована съм.

Ако някой ден, дори и скоро, харесаме ново, това е друг случай и предполагам този хорар няма да важи за него. Нали така?
5
Ситуацията между Китай и Тайван
От вчера се заговори много усилено в мрежата за сериозно разгаряне на конфликта между Китай и Тайван. -  https://x.com/GlobalPressCorp/status/1793459286842257422  Ще окупира ли Поднебесната империя малкия остров? 
Да разгледаме картата на юнското новолуние. През Пекин преминава  A.C.G линията на Зевс - принципа на фактора е осъществяване и изпълнение. Той е сигнификатор на -    лидердство, цел, старт, пуск, раждане, начало, огън, огнестрелно оръжие, машини и механизми, ZE се свързва с целенасоченост, насочена сила, концепция, начало, създаване, фокусирана и контролирана енергия, енергия на Силата и господство. Целта на Огъня - разрешава, поглъща, дава светлина, размножава.
Пекин е на медианата на полупункта Лунен възел/Аполон - неразумни действия, свързани с прекомерна, неподходяща, несъразмерна любов към свободата.
През Тайван преминава A.C.G линия на Марс - активна дейност, конфликт, борба, заплаха, травми, ранени, спор, енергия, инициатива.
Тази линия на Марс образува паран с Кронос - военно ръководство, разпоредителни действия на държавната власт.
Най важните линии прогнозиращи конфликта са Марс/Зевс - военен конфликт, военни действия, стрелба, опасност от нещастни случаи, ранени, смърт в следствие на огън, техника, огнестрелни оръжия. Като медиана на този полупункт се явява линията на Хадес - вреда, разделяне, дезинтеграция, минало, руини, опасност, вдовци и вдовици, загуба, забавяне.
Острова се намира между ъгловите линии на Хадес/ Кронос - загуба на власт, безсилие на властта, правителствена криза, голямо бедствие, загуба на държавна независимост, общество.
Наблизо до острова  има паран Хадес/Зевс - разрушителна политика, терористичен акт, активни действия основани на миналото, разрушителна, самоубийствена политика
На север от острова на континента има паран Марс/Хадес - военно полеви болници.
През Китай минават наталните  A.C.G линии на Хадес / Кронос - неумело използване на властта, дефицит на авторитета. 
На изток от Тайван са еклиптикалните линии на Вулкан и Плутон -мощни промени, трансформация под влияние на външни енергии, могъщество, вълнения, стрес, пренапрежения, опасност от насилствени, груби ситуации, свързани с властта и силовите структури, които се пресичат от A.C.G линията на Вулкан - съдбата, Силата. 
Всичко това организирано като ситуация, която  не е никак добра, дава основание да се предположи, че е много възможно задълбочаване на кризата. Фазата на конфликт от студена, е много вероятно да премине в гореща. Да се надяваме да надделее разума. ---- https://www.facebook.com/photo?fbid=406595595687938&set=a.106031725744328
6
Общи приказки. Любими. Лично творчество / Re: Впечатляващо
« Последна публикация от Сафо - Днес в 09:23:32 am »
 :)
7
Астрология / Re: Венера
« Последна публикация от Сафо - Днес в 06:10:15 am »
Венера/Слънце в(горен) съвпад на 4.06.24г в 13*на знак Близнаци,диспозиторът Меркурий ,направил ингрес в Близнаци в тригон с Плутон.И следват избори.Кой какво ще спечели?
На 3.05.20г.в същия градус е съвпад на Слънце с ретроградна Венера.(долен съвпад)
8
Астрология / Re: Общи хорари
« Последна публикация от Сафо - Май 22, 2024, 04:40:41 pm »
Лисана,разглеждам кученцето по 6ти дом,Венера е на трон съвпад с Юпитер упр.на 1ви и 4ти домове.Да,ще си в радостен трепет и емоция,но ме притеснява Луната в скорпион,която има негативен сходящ аспект с Венера и Юпитер.Може би,ще се наложи да правиш много избори и компромиси.Марс в 4ти е скандалджия,разрушител,не съм сигурна за в бъдеще как ще се развият нещата около кученцето.Венера е невидима,може да се окаже домашен беладжия.Юпитер е в последен критичен градус на знака,ще смениш приоритети,къща,мнение.
9
Астрология / Re: Общи хорари
« Последна публикация от Лисана - Май 22, 2024, 07:53:43 am »
Добро утро :) харесахме си ново кученце. Питам да го вземем ли, с идеята ще се справяме ли, ще донесе ли радост у нас?
10
Астрология / Re: Цикъл Слънце - Сатурн
« Последна публикация от Сафо - Май 22, 2024, 05:17:23 am »
Понеже наближава квадрата Слънце/Сатурн в 19*близнаци/риби,като Сатурн хвърля ляв аспект към Слънце,в транзитната карта ,Венера е съвпад с наталната ми Луна,а транзитен Юпитер е на асц ми.
Страници: [1] 2 3 ... 10