Автор Тема: Цикъл Слънце-Марс  (Прочетена 15968 пъти)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3353
Re: Цикъл Слънце-Марс
« Отговор #45 -: Октомври 31, 2023, 06:55:26 am »
Все десети дом ти е подчертан напоследък.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7389
Re: Цикъл Слънце-Марс
« Отговор #46 -: Октомври 31, 2023, 07:59:10 am »
Все десети дом ти е подчертан напоследък.
С тези имоти,покупки/продажби......ММ е с к10 в 21*на дева.
При мен и дирекция МС смени знак,вече е в овен.
Статус,имидж,родители.От изявена надута гражданка,сега съм скромна и доволна селянка. ;D

Nana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 61
Re: Цикъл Слънце-Марс
« Отговор #47 -: Октомври 31, 2023, 08:53:43 am »
Стана ми интересно. Сега ще се връщам през годините да видя имало ли е нещо при предишните цикли. Погледнах за новия - ще бъде на 2° след К2 и квадрат нат Венера и тригон нат Меркурий. Дир Марс пък е точно на нат К2, а прог Луна на 1° преди нея. И прог Ац е близо на 27° скорпион. То от известно време все финансовите въпроси ме вълнуват. Засега само в отчайващо тревожна посока. 

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7389
Re: Цикъл Слънце-Марс
« Отговор #48 -: Октомври 31, 2023, 02:20:02 pm »
В картата и двете светила са "малтретирани".Дневна карта ,Марс е малефика и поразява Слънцето .Юпитер е неаспектиран.
Нептун е в 4ти дом в картата с координати за София Мъгла.Слана.Ако е само това-чудесно.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Цикъл Слънце-Марс
« Отговор #49 -: Ноември 01, 2023, 01:07:50 pm »
На 18 ноември 2023г нов цикъл в 25° 38' Скорпион

За София това се случва в 4,30ч. в 12д. , като Слънцето е У9, а Марс е У5, У12

За Израел цикълът попада в 11д., като Слънце управлява заключен знак Лъв в 8д. , а Марс е У4, У11 , ри Палестина - ивицата Газа, разположението е същото.
Два часа след началото на цикъл Слънце/Марс започва цикъл Луна/Плутон, като попада в самото начало на 1д, близо до АС за Газа, а по Плутон е масовата смърт, Луна е народа, населението, в картата управлява партньорски 7д, а Плутон 10д.




Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7389
Re: Цикъл Слънце-Марс
« Отговор #50 -: Ноември 03, 2023, 07:59:42 pm »
Преди малко прочетох някакво гръмко заглавие за прогноза на Силва Дончева.
Войната в Израел ,щяла да продължи 20години и т.н.Та тя пише,че цикълът се случва на к2 в картата ,а Слънцето им е съвпад с Алгол на к8.Домързя ме да изчета всичко,та не разбрах по кое отсъди 20години ....дали пък не е дала прогноза за войната в Украйна?
Обикновенно не чета астрологични прогнози,за да не се повлиявам и обърквам...а пък някои са изключително мудни ,разтягат ластици,каквито всеки астролюбител може да напише кратко и ясно.
« Последна редакция: Ноември 03, 2023, 08:09:18 pm от Сафо »

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Цикъл Слънце-Марс
« Отговор #51 -: Ноември 04, 2023, 05:15:43 pm »
тр.Плутон влиза в 4 дом в картата на израел и ще престой там 20 години та оттам е извода й

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Цикъл Слънце-Марс
« Отговор #52 -: Ноември 06, 2023, 09:33:52 am »
Преди малко прочетох някакво гръмко заглавие за прогноза на Силва Дончева.
Войната в Израел ,щяла да продължи 20години и т.н.Та тя пише,че цикълът се случва на к2 в картата ,а Слънцето им е съвпад с Алгол на к8.Домързя ме да изчета всичко,та не разбрах по кое отсъди 20години ....дали пък не е дала прогноза за войната в Украйна?
гледах ѝ видеото в Ютуб и коментирах под него, че е несериозно казаното, че щям транзитен Плутон ще бъде 20г в 4-ти дом на Израел и толкова ще е войната... Написах точното време и място на началото, събитийната карта е с главни оси в кардинални знаци, Луна, Слънце, Марс също, което показва бързо развитие и развръзка

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3353
Re: Цикъл Слънце-Марс
« Отговор #53 -: Ноември 16, 2023, 08:44:54 am »
Си Дзин Пин точно на мунданния съвпад се е срещал с Байдън. Не са се разбрали за Тайван.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Цикъл Слънце-Марс
« Отговор #54 -: Ноември 16, 2023, 10:41:08 am »
Рядко се случва съвпадът/ нов цикъл Слънце/Марс в Скорпион, значи е добре в личен аспект да се обърне внимание на дома със Скорпион и планети в знака, Алмутен, у 1 в този знак. В рамките на един живот не винаги два пъти.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Цикъл Слънце-Марс
« Отговор #55 -: Ноември 16, 2023, 11:54:48 am »
Си Дзин Пин точно на мунданния съвпад се е срещал с Байдън. Не са се разбрали за Тайван.
Съвпадът на Марс и Слънце е на 18 ноември, а Си Дзипин и Байдън се срещнаха на 14 ноември и уж са се разбрали, засега https://astra.la/forum/index.php?topic=1376.msg208607#msg208607

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3353
Re: Цикъл Слънце-Марс
« Отговор #56 -: Ноември 16, 2023, 08:01:44 pm »
Объркала съм датата :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 378
Re: Цикъл Слънце-Марс
« Отговор #57 -: Ноември 18, 2023, 05:03:28 pm »
В 5 дом, точен тригон ASC. За пръв път участвах в спортни залози.  :D

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7389
Re: Цикъл Слънце-Марс
« Отговор #58 -: Ноември 18, 2023, 06:25:50 pm »
В 5 дом, точен тригон ASC. За пръв път участвах в спортни залози.  :D
Виж къде ще е кулминацията на цикъла,може и да има развитие.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7389
Re: Цикъл Слънце-Марс
« Отговор #59 -: Ноември 18, 2023, 06:37:48 pm »
Акрукс,много напрегната карта,не виждам градуси,но Луна/Плутон връх на тао Слънце/Марс и Нептун ,всички знаем,че не е ок.
O,то е бисекстил ,не е квадратури.Ама пак е зле.
Червените аспекти в тази програма са хармонични, а напрегнатите са в черно. Луна/Плутон са връх на Бисекстил, лека и хармонична конфигурация, защо да е зле? Бисекстил действа дискретно, оказва помощ и подкрепа, и снема напрежението при обострена ситуация...
Ето ти градусите, че вчера не успях да заснема страницата  :)
Нов цикъл Слънце/Марс.
При мен попада в 6ти натален и хвърля ляв аспект квадрат към нат.Слънце в 10ти.Транзитен Юпитер е в квадрат с нат.МЦ/ИЦ
Майка трябва да прави изследвания и аз ще я заменя ,за известно време да мия г-за на краля/слънце(бащицата).