Автор Тема: Слънчево Затъмнение 9 Март 2016  (Прочетена 33135 пъти)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Слънчево Затъмнение 9 Март 2016
« Отговор #135 -: Август 10, 2016, 08:17:31 pm »
При мен гледам съм писала- здравословни проблеми на кучето. Тя почина този месец /приспах я/. Постепенно се влошаваше, въпреки всички опити да я закрепим, от тогава всеки ден я откупувах от смъртта, имаше добри периоди, в които беше щастлива и не я болеше, но накрая вече нищо не можех да направя. Когато почувствах, че е готова я пуснах да си отиде, това разбира се ми разби сърцето, тя беше моето слънчице, което обичам повече от себе си.
Отиде си при новолунието в Лъв в моя 5-ти дом.


Точно върху Слънцето ми е и 'лекичко' ме притеснява, щото Юпитер е в опозиция, Сатурн е в квадрат с него /няма да го стигне все още, защото се обръща ретро, но все пак се усеща/, Хирон и юлв съвпад с него, изглежда ми много болезнено :)

При мен за сега се прояви с влошаване на проблема на кучето с крачетата (снощи ме докара до нервна криза и добре си поревах от безсилие) изтръпват ѝ, не може да стане и се влачи. Ветеринарката ѝ би някакви обезболяващи и ще добавяме нови хапчета/добавки към списъка, по цял ден пие разни хапчета.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Слънчево Затъмнение 9 Март 2016
« Отговор #136 -: Август 10, 2016, 08:58:11 pm »
Идва времето на новите затъмнения - ако искате, малко ОВ за миналите .....

аз моето още го мисля

Хепи, и аз моите още ги мисля.  :017:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Happy58

  • Гост
Re: Слънчево Затъмнение 9 Март 2016
« Отговор #137 -: Август 10, 2016, 09:10:43 pm »
Сатин, съжалявам, не знаех ....  :58:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Слънчево Затъмнение 9 Март 2016
« Отговор #138 -: Август 10, 2016, 09:12:06 pm »
При мен гледам съм писала- здравословни проблеми на кучето. Тя почина този месец /приспах я/.
Много съжалявам, Satin, че се е наложило да прибегнеш до тази стъпка!  ???

Happy58

  • Гост
Re: Слънчево Затъмнение 9 Март 2016
« Отговор #139 -: Август 10, 2016, 09:30:55 pm »
ами аз няма какво да му мисля- при мен нали беше в 7д опозе на Мерка У1, У10 в 1д
представянето на втората ми книга беше на 6 април, от всички поканени във фейса, които категорично обещаха да дойдат, сред тях бивши колежки, съученички, комшийки и др., нито една не дойде, публиката ми беше оскъдна, водещата ме прецака с музиката, беше казала, че е намерила двама ученика от музикалното, които да изсвирят нещо на пиано, ама не дойдоха, а у дома се подмятат мр3-ки, които можеше да включа в уредбата в залата, че да имам музикален фон
Но имах в края на април успешно пътуване - уикенд в Пампорово  :)

акрукс, ти имаше ли възможност да си избереш датата на представянето? В смисъл, кой го определя - автора или издателя? Или поне да имаш някакви "претенции", така да се каже.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Слънчево Затъмнение 8 Март 2016
« Отговор #140 -: Август 10, 2016, 10:35:59 pm »
При мен е върху Асцендента. Прави голям квадрат с натален Марс на ИС, тр.Юпитер на ДС и тр.Сатурн. За себе си го отчитам в 2 плана - единия на физическо ниво - по моите марсово-сатурнови - здравни теми; трябва да започне последния етап и да приключи напълно есента :)
Като втори план - оста на взаимоотношенията - да има енергия (Марс), структуриране (Сатурн) и благопололучие (Юпитер ) - да си наместваме взаимоотношенията в дома и партньорството в посока стабилизиране.

Иначе мунданно Плутон на АС затъмнението - ще има преобръщащи промени :) Сатурн - стабилизатор и вкарващ здрав разум на върха на тао квадрата, който затъмнението формира с Юпитер в опозиция

По план - както бе предположено по здравните теми. В личен план - да, беше точно така - до морето. Ще видим за напред как и т.н.
Над силата е само умението да я владеем!

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3353
Re: Слънчево Затъмнение 8 Март 2016
« Отговор #141 -: Август 10, 2016, 10:46:18 pm »
Май, май :D и при мен е близо до слънцето, и в точен съвпад с Меркурий в 8ми дом ;D

Засега нищо
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Слънчево Затъмнение 9 Март 2016
« Отговор #142 -: Август 10, 2016, 11:23:48 pm »
акрукс, ти имаше ли възможност да си избереш датата на представянето? В смисъл, кой го определя - автора или издателя? Или поне да имаш някакви "претенции", така да се каже.
Издателя не ме представя, с него сметките приключват в момента, в който получа книгите с наложен платеж. Представя ме лит. дружество, на което съм член, зам. председателката ми пише и чете рецензия на книгата, тя запазва дата в галерията, обади се да ми каже две свободни дати- 6-ти и 13-ти април, аз избрах 6-ти, макар да знаех, че е 29-ти лунен ден, заради малката дъщеря, която си беше дошла за кратко, да си свърши нейни неща, преди да се изнесе окончателно в тиролско. Искаше ми се поне един човек от семейството да присъства, та затова, но датата какво ми е виновна- лично аз като обещая на някого, че ще присъствам някъде си спазвам обещанието, а ако се случи да не мога се обаждам- само една съученичка се обади, че е направила астматичен пристъп и няма да дойде.
« Последна редакция: Август 12, 2016, 03:33:53 pm от akruks »

Happy58

  • Гост
Re: Слънчево Затъмнение 8 Март 2016
« Отговор #143 -: Август 12, 2016, 10:51:39 am »
При мен СЗ е силно изявено, както и при човека, с когото съм - да видим какви ще ги сътворим ....  ??? При предното СЗ на тези градуси (но пък друга серия Сарос) сме се разделили. Два месеца след раздялата при мен се задейства значението на актуалната тогава серия СЗ.

ами, нищо кой знае какво - връзката си продължава, но човека имаше доста проблеми - в работата, със здравето + инциденти.
При мен - СЗ в 9 дом, опозиция венера/Плутон/Уран, секстил Нептун в 5 дом, Секстил/тригон К7/Н1
При него -СЗ в 1 дом, съвпад Меркурий,У1,10, опозиция Марс У8, тригон Луна в 5 дом.

Но мисля, че направих "нов прочит" на думичките "връзка, любов". Не е необходимо да се вкарвам във филми, за да имам връзка - може и по-спокойно да е :)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4550
Re: Слънчево Затъмнение 9 Март 2016
« Отговор #144 -: Август 12, 2016, 04:29:24 pm »
На мен ми беше в съвпад със Слънцето-уплаших се да не умра и спрях цигарите. В следствие наддадох на дупе бут паласка и изпаднах и в депресия. Не съм умряла още, но преживях психо физически срив с нервно разстройство.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Слънчево Затъмнение 9 Март 2016
« Отговор #145 -: Август 12, 2016, 04:43:48 pm »
На мен ми беше в съвпад със Слънцето-уплаших се да не умра и спрях цигарите. В следствие наддадох на дупе бут паласка и изпаднах и в депресия. Не съм умряла още, но преживях психо физически срив с нервно разстройство.
че то не е на умиране СЗ на Слънцето, каквото имах на рождения си ден през 2005-
на ново начало е, каквото имаше тогава, нов и значим мъж в живота, какъвто също имаше, който ме е подкрепял в творческото развитие, мъжа не е задължително да е интимна връзка, както е отбелязала Ръшман, а да е важен и значим за натива, може също ново начало с мъжа до теб, нови начинания за самия него- при мъжа ми имаше такива
Колкото до твоя психо срив- търси причината другаде, например лоши аспекти от последвалото го ЛЗ или към Луната ти, която е свързана с емоциите, това може да е дори от транзит- например от Сатурн към Луната

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Слънчево Затъмнение 9 Март 2016
« Отговор #146 -: Август 12, 2016, 04:46:19 pm »
На една моя бивша колежка това затъмнение ѝ беше точно в съвпад със Слънцето на ИЦ. Доколкото знам, нищо специално не се е случило в рамките на годината, още си крета и на работа - "последният мохикан" /в офис с един останал служител/.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Слънчево Затъмнение 9 Март 2016
« Отговор #147 -: Август 12, 2016, 04:52:40 pm »
На една моя бивша колежка това затъмнение ѝ беше точно в съвпад със Слънцето на ИЦ. Доколкото знам, нищо специално не се е случило в рамките на годината, още си крета и на работа - "последният мохикан" /в офис с един останал служител/.
Откъде знаеш, дали този служител не е значим за нея и не са поставили ново начало  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Слънчево Затъмнение 9 Март 2016
« Отговор #148 -: Август 12, 2016, 04:58:33 pm »
Тя е последният останал служител във фирма без персонал. И се чудех как ще се прояви затъмнението, попада точно върху меридиана в наталната карта. Притеснявах се да не я съкратят, но засега все още успява да запази статуквото. Смърт на родител /бащата/ има миналата година, не е свързана с това затъмнение на ИЦ.

Ново начало надали - прекалено добре познавам структурата на фирмата, шефската политика и манталитета на служителите.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4550
Re: Слънчево Затъмнение 9 Март 2016
« Отговор #149 -: Август 12, 2016, 05:18:04 pm »
Ами откак Сатурн ме психяса в 12дом през Луна Плутон, още не мага да се отърся от натрапчивите мисли ,пък нали ми е в първи съм сложила двойно черни очила, В интерес на истината ме хвана шубето, защото миналата година имаше затъмнение по оста Дева Риби и леля ми със Слънце в последния градус Дева разви рак а друга леля с възел там почина след инсулт  :-X