Автор Тема: Външен вид...астро'фактори ; )  (Прочетена 71263 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7909
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #285 -: Април 12, 2019, 08:24:59 am »
Асцендент скорпион:Ленин,Едит Пиаф,Казанова,Клаудия Шифър,Чарли Чаплин,Фройд,Ницше,Наполеон Бонапарт,Жаклин Кенеди.........
При асцендент скорпион мисля,че жените са красиви,харизматични,обаятелни.

Знаеш асц на Казанова, Ницше, Чаплин..? Откъде?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7384
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #286 -: Април 12, 2019, 10:02:22 am »
Знаеш асц на Казанова, Ницше, Чаплин..? Откъде?
Нищо не зная.Написах в гугъл:Асценден Скорпион-това наизлиза :012:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #287 -: Април 12, 2019, 10:36:36 am »
А забелязали ли сте отличителни черти на лицето им?

Тип лисича муцунка или с дебели устни, подчертан, голям нос, кръгло  голямо лице, жълтеникав и/или мургава тен,очите са вдълбнати, с много силен поглед, челото  е издадено над очите.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #288 -: Април 12, 2019, 10:53:42 am »
Ако е Асц. Скорпион - черна коса и очи или поне кафеви. Косата е най-често някакъв форма на чупливост, не обезателно къдрава, но не и изцяло права. Кожата има някак си леко жълт нюанс, на моменти бяла, на моменти по-тъмна. Погледът е остър - не непременно пронизващ, но жив, вторачен, нащрек, шията е къса, масивни крайници, лицето е овално.
Ако е Слънчев Скорпион - толкова той не влияе на външния вид, колкото на характера - взема и положителните и отрицателните страни за този знак. Бих казал как изглежда слънчев Скорпион, но индивида не е етнически българин.
ПП. Някой пък може ли да ми каже как би трябвало да изглежда Асц Лъв, Слънце в 6-ти дом(квадрат Юпитер) във Водолей?   :ecomcity:
Слънчев Скорпион съм, но червеното важи за мен,така че не мисли, че не влияе на външния вид. :) Само информативно. За Асц Лъв и аз питам, сина ми се роди с такъв. При една приятелка с Асц Лъв, Слънце във Везни 3ти дом, ръста е нисък, кожата тъмна, косата кестенява, гъста, чуплива, дебел косъм, бели зъби, кафяви очи, много красива.
« Последна редакция: Април 12, 2019, 11:16:11 am от Radost »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4550
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #289 -: Април 12, 2019, 11:31:12 am »
Да ,Скорпионите са много характерни, особено стелиумните-скандинавските Скорпиони са синеоки, русокоси ,червенобузи и като съпругът на брат"чедката с фин тънък нос и рядка коса ..същото, като на моята проклета скорпионска рода от персийски тип-балканска превъзходна, с големи месести камби за нос ,черни лимби и хайдушки вежди, набити ,здрави крака, но не дебели  :012: Да ,може би в Швеция и Норвегия няма акцент скорпион  :D Ако всички персийски котки са скорпиони сиамските щяха да са лъвчета бауу  :012:

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #290 -: Април 12, 2019, 04:14:43 pm »
Всички Скорпиони-слънчеви или с Асцендент там, които познавам са различни. Едно ги свързва, повечето от тях и това е дълбочината на погледът, втренченост, която сякаш те изучават. Друго, но не при всички е ещо странно в походката от кръста надолу има някакво леко кривене. Но не при всички, все пак по сидерал някои са Везни, не са чисти Скорпиони.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #291 -: Април 12, 2019, 04:20:23 pm »
Младо и здраво ли е лицето, развито естествено(без хормони, анаболи, антибиотици като 1,2,3-то за всеки ден от годината, кортикостероиди и др.), без сериозни болести, операции, белези и абнормалности в строежа и функцията на тялото, то независимо от коя зодия има положителни и красиви елементи във визията си.
Не съм забелязал Асц Скорпион или слънчев Скорпион да имат разрошени гъсти вежди. Да го кажа разговорно - гледат лошо, някой преди мен го написа. лисича муцунка, да, тясна и не голяма е долната им челюст. Ако се почувстват излъгани, пренебрегнати, ощетени, измамени - опасност от термален взрив! Жилото може да влезе в употреба за доказване на тяхната идеология и място под Слънцето. От типовете външен вид на мен лично ми допадат Везни, Водолей, Стрелец, Лъв, Дева и някои Телци. Овен са много бойни и рогати, Близнаци прекалено скрит тънък нос и тънкост в детайлите, Рак и Риби някак си са анемични и изглеждат по детски, често от тях са с наднормено тегло,  Козирог са много сухи, начумерени, дори страшно гротескни. Скорпиона - най-отмъстителните, много са злопаметни, не признават  друга власт освен тяхната.   ;)
« Последна редакция: Април 12, 2019, 04:22:40 pm от tagetes »
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #292 -: Април 12, 2019, 04:20:56 pm »
Сещам се за един асц Скорпион, различни на цвят очи.
Висок, сладникаво красив, русокос. Марс и Сатурн в Скорпион, а Луната е съвпад с Плутон.

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #293 -: Април 12, 2019, 07:31:32 pm »
Да, имам наблюдение, истина е, че Марс първи дом дава белег.
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #294 -: Април 12, 2019, 07:40:21 pm »
Имам Марс в 1-ви дом, в знак на АСЦ, нямам белег на лицето. Сестра ми е със Сатурн в 1-ви дом също няма белег по лицето.
Не се чете така буквално, "белязан" по-скоро се превежда и не задължително да е физически изразено, а като излъчване, подход, маниер.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #295 -: Април 12, 2019, 09:08:29 pm »
7 градуса и 15 мин, Марс ретрограден, края на първи дом - белег на слепоочието.  :29:
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #296 -: Април 12, 2019, 10:38:01 pm »
Как бихте описали външния вид на един Скорпион за всеки от двата пола и по какво смятате, че можете оталеч да разпознаете, че някой е със силно влияние на този знак? Според личните ви наблюдения, а не според това, което сте чели.
Асц. скорпион - мургав, висок,  мека коса склонна към начупване, втренчен поглед.



Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #297 -: Април 12, 2019, 10:41:54 pm »
А забелязали ли сте отличителни черти на лицето им?
Синът ми е с асц. скорпион. В по-ранното си детство на няколко пъти получи прорезни рани на лицето си - на едно и също място и по един и същи начин.
Слава Богу не му останаха белези, а само слабо доловим пигмент.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #298 -: Април 12, 2019, 10:44:36 pm »
Тип лисича муцунка или с дебели устни, подчертан, голям нос, кръгло  голямо лице, жълтеникав и/или мургава тен,очите са вдълбнати, с много силен поглед, челото  е издадено над очите.
Да, леко остро лице, но устните не са плътни. И, да, тенът му е жълтеникаво мургав.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #299 -: Април 12, 2019, 11:07:44 pm »
Дори от варицела?

На колко градуса е и в началото, средата или в края на дома се намира?

От нищо.
На 7* от АСЦ, в началото на дома.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“