Автор Тема: Външен вид...астро'фактори ; )  (Прочетена 73740 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #75 -: Януари 31, 2014, 03:51:25 pm »
Flora,благодаря -какво лазурно синьо око и как палаво гледаш ,хареса ми  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #76 -: Януари 31, 2014, 04:05:44 pm »
Цитат
Flora,благодаря -какво лазурно синьо око и как палаво гледаш ,хареса ми  ;)

Мерси, Рени  :)  Обикновено съм забелязала, че гледам повече нептуново-отнесено  :012:, но на тази снимка специлано може би така заблуждавам. Истината е , че изобщо не обичам да се снимам, много съм нефотогенична и имам доста малък набор от актулани снимки. Явно имам грешна представа за себе си , защото постоянно не се харесвам на фотуси.  :D ( само малка част правят изключение). А тази е що-годе добре. Бяхме с една приятелка, седнахме в едно кафе и тя констатира, че нямаме снимки заедно, та решихме да се щракнем като кифлите с телефона  :012: Обаче неиния телефон няма самоснимачка и е с по-малък дисплей, та беше един маратон от опити докато  улучи правилното място за снимане. Като резултат тя излезе много концентрирана и сериозна, а мен ме хвана в нещо като полу-разхилено положение  :012:
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #77 -: Януари 31, 2014, 04:15:22 pm »
Flora, цветът на очите ти е много хубав  :)

То това с цвета на очите и косата най-напред е генетично  :)

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #78 -: Януари 31, 2014, 05:58:53 pm »
Flora, цветът на очите ти е много хубав  :)

То това с цвета на очите и косата най-напред е генетично  :)

Мерси, Сатин. :) Да, генетиката си е първостепенен дактор, при мен се е получило предавне явно по 3-то поколение. Майка ми и дядо ми по майчина линия са със синьо-сиви, баща ми и сестра ми са с пъстри ( кафяво-зелени), а при мен цвета май идва от прадядо ми ( поне по потвърждение на родата ). Иначе аз много си падам по черни очи или тъмнокафеви ( поне за мъж) .  ;)
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #79 -: Февруари 01, 2014, 02:53:31 am »
При мен очите и визията е по дядо ми, който нямам честа да познавам, но по снимките, които съм разглеждал приликата ни е изумителна, макар майка ми и баба ми/на баща ми майка му/ да са със сиво-зеленикави очи/при тях двете има уранов акцент слънце-уран, уран на асц/при майка ми/, нито аз нито сестра ми сме им взели цвета на очите - и двамата сме с кафяви, но акцентите по натал са сходни - огнени луни, въздушни асц.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #80 -: Февруари 01, 2014, 12:36:50 pm »
Santi, сега е твой ред да показваш ...око  :D Айде, давай да видим едно кафяво ( близнашко-водолейско)
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #81 -: Февруари 01, 2014, 01:45:44 pm »
Santi, сега е твой ред да показваш ...око  :D Айде, давай да видЯ едно кафяво ( близнашко-водолейско)

Дам, око да види, ръка да пипне  :19: ... Нищо не съм видял аз все още - нещо остта Телец/Скорпион работи много едностранчиво -))

Има и едно друго ... "откритие" - я кажете сега защо някои не ни кефи да се снимаме/показваме/ като се абстрахираме от фактора - ниско самочувствие, срамежливост и прочие, по натал как да се открием ?

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #82 -: Февруари 01, 2014, 01:53:08 pm »
Santi, сега е твой ред да показваш ...око  :D Айде, давай да видЯ едно кафяво ( близнашко-водолейско)

Дам, око да види, ръка да пипне  :19: ... Нищо не съм видял аз все още - нещо остта Телец/Скорпион работи много едностранчиво -))

Има и едно друго ... "откритие" - я кажете сега защо някои не ни кефи да се снимаме/показваме/ като се абстрахираме от фактора - ниско самочувствие, срамежливост и прочие, ( Kакто е при мен) по натал как да се открием ?

 :D :D
Според мен грешна представа за себе си от огледалния образ. Планети в  12-ти дом, излишна суета, силен наптун ( виждаш се по различен начин),но някои хора просто са нефотогенични ( и това се доказва и с твърдението на външните наблюдатели)
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Kaya

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 170
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #83 -: Февруари 01, 2014, 08:31:54 pm »
V indiiskata sum chela che rahu dawa sushto sinio oko

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #84 -: Февруари 01, 2014, 09:37:03 pm »
V indiiskata sum chela che rahu dawa sushto sinio oko

Под каква форма ,аспектиран ли  ::)
« Последна редакция: Февруари 01, 2014, 09:41:25 pm от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #85 -: Февруари 01, 2014, 10:41:43 pm »
Вероятно при аспект към Лагна/Лагнеш или Луната, Луната в накшатра на Раху също.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #86 -: Февруари 01, 2014, 10:58:12 pm »
Вероятно при аспект към Лагна/Лагнеш или Луната, Луната в накшатра на Раху също.

Аз имам Раху в един знак с Луна ,но не знам, дали има аспект с АСЦ и неговият упр. ,5/1 -ви дом са,очите ми не са сини.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #87 -: Февруари 01, 2014, 11:43:25 pm »
И при мен УАСЦ е съвпад нодална ос,нямам странен/неопределен цвят на очите ,но погледа -да.

Имаш очи на водно Слънце и като цвят ,и като форма,а погледа ти е много силен. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #88 -: Февруари 01, 2014, 11:58:25 pm »
Ето го въпросния странен цвят на снимката долу, излезли са по-зелени от обичайното заради изкуственото осветление. Но по-често хората ми казват, че са сини.

Много красиви очи, Тъндър, и като форма и като цвят. Баща ми имаше подобен цвят на очите, но по-сивкави и пъстри - с кехлибарени капки. Не знам точен час на раждане, но възлите му не съвпадат с планета.
Майка ми е с кафяви очи, има скупчване в Скорпион и Водолейска Луна. Сестра ми е с по-кехлибарени очи, имат златисти, топли отблясъци. Моите са почти черни. Долу снимката е правена с професионално осветление и техника, горе-долу си личи истинският цвят. (И про-грим, разбира се, аз не мога така да се рисувам.)
« Последна редакция: Февруари 02, 2014, 02:05:35 am от Diyana »
De omnibus dubitandum est

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #89 -: Февруари 02, 2014, 12:04:21 am »
Ето го въпросния странен цвят на снимката долу, излезли са по-зелени от обичайното заради изкуственото осветление. Но по-често хората ми казват, че са сини.

Много красиви очи, Тъндър, и като форма и като цвят. Баща ми имаше подобен цвят на очите, но по-сивкави и пъстри - с кехлибарени капки. Не знам точен час на раждане, но възлите му не съвпадат с планета.
Майка ми е с кафяви очи, има скупчване в Скорпион и Водолейска Луна. Сестра ми е с по-кехлибарени очи, имат златисти, топли отблясъци. Моите са почти черни. Долу снимката е правена с професионално осветление и техника, горе-долу си личи истинският цвят. (И про-грим, разбира се, аз не мога така да се рисувам.)

Дияна ,това са очите на Везни ,но с много топъл,омагьосващ нюанс на ... ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“