Автор Тема: Външен вид...астро'фактори ; )  (Прочетена 71227 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #195 -: Март 17, 2016, 08:18:46 pm »
Има големи ползи,не че практикувам нещо друго освен стречинг в момента .Основните,не прекалено изчанчените служат за тест за нормално функциониране-здраве на тялото .Стречинга и обърнатите пози действат като масаж на лимфните съдове и вените-стимулират обмяната на веществата,и с джогинг става,но когато е прекалено горещо или студено замества и допълва,успокоява нервите.лекува стреса,в допълнение с регулирането на дишането бори ацидозата,алкализира-което неутрализира свободните радикали-без нужда от големи количества скъпи добавки-антиоксиданти  :72:
  :-\ Аз съм много невежа в темата и въпреки всичко се съмнявам в реалните физически ползи.Скоро едни приятелки ме поканиха с тях на йога,но аз категорично им отказах,защото нямам нужното търпение за такова усещане и вглъбяване.Те се чувствали напълно релаксирани,което е непосилно да си представи моят мозък.Дори самата мисъл за йога ме натоварва психически. Кой е астрофакторът,който  определя начинът,по който релаксираме?5Д-хобитата? Твоето влечение по йогата къде е описано? 
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4550
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #196 -: Март 17, 2016, 08:26:14 pm »
Истинско кафяво са ми очите,тъмни като бобена чорба.   :012::08:
Боб по манастирски- с огън от люта чушка  :012:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #197 -: Март 17, 2016, 08:57:36 pm »
Боб по манастирски- с огън от люта чушка  :012:
Чак не ми се приказва за огъня.  :D Чудя се как да започна да докладвам в събития и транзити и как да обельосам Марс като е на никакъв градус  :012:
« Последна редакция: Март 17, 2016, 08:59:08 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #198 -: Март 17, 2016, 09:05:46 pm »
У5д ,хобита ми е Луна по западна,Меркурий по индийска-и двете планети в 8д ,подчертано ! Луна в скорпион 8д е много стресова,задължава борба със стреса,Меркурий на трон в дева-нещо за усъвършенстване ,къде-в 8д-окултизъм,йога,нещо с дълбок смисъл .Юпитер ми е в съвпад с Плутон,секстил Нептун-пак звучи така .И все пак при мен не е основно занимание ,а допълнение-стрчингът поддържа сухожилията разстегнати,предпазва от травми при други спортове и натоварвания ,един пот елементите на фитнеса-поддържането във форма е ! :)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #199 -: Март 18, 2016, 05:19:56 pm »
  :-\ Аз съм много невежа в темата и въпреки всичко се съмнявам в реалните физически ползи.Скоро едни приятелки ме поканиха с тях на йога,но аз категорично им отказах,защото нямам нужното търпение за такова усещане и вглъбяване.Те се чувствали напълно релаксирани,което е непосилно да си представи моят мозък.Дори самата мисъл за йога ме натоварва психически. Кой е астрофакторът,който  определя начинът,по който релаксираме?5Д-хобитата? Твоето влечение по йогата къде е описано?

Пробвай ащанга йога. Сигурна съм, че ще ти допадне. Дано обаче случиш на добър учител.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #200 -: Март 18, 2016, 10:06:21 pm »
Ащанга е много добро, наистина, попаднах на страхотна инструкторка, обаче прави тренировките, когато съм на работа.....
Мисля, че е до темперамента, и картата на човека-това кой спорт да практикува. Марс, слънце, асцендент, 6 дом....
Аз от йогата се чувствам като котка. Благодарение на Акрукс чух за емисии по ТВ, 5 са на брой всеки ден, все хващам някоя, въпреки разнообразното работно време.
Правя ги от 2011 г. почти без прекъсване, страшно се огъвкавих, много е готино. Ходя изправена, работя без болки в гърба, а преди все едно имах тик да си изпуквам вратните шипове.Незаменимо! И емоционалният стрес лекува, и дишането прави фин масаж на вътрешните органи.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #201 -: Март 19, 2016, 12:55:26 am »
Гледам, че преди съм писала в темата и сме нищили кой как изглежда. Обаче вече мисля по друг начин. Ми аз с тези разбойници на асцендента трябваше да съм голямо чудовище, а изглеждам миловидна, притеснителна, деликатна и добра Риба.  А знаем, че не съм  ;D
НептунЯ всичко друго е издавил, само той седи най-отгоре да заблуждава  :D

А, да и като съм с асц. Козирог нито си умрЕм да носим черно, нито съм намръщена и сериозна, нито съм кокалеста.

Не вярвам, че има астро фактори за външния вид и излъчването. Още един пример: моя позната с асц. Дева, силен Мерк във Водолей, Слънце в Риби, Луна в Стрелец и Венера в Телец. Ами...толкова е и грозна, и с отблъскващо и неприятно излъчване, че чак на човек му е неудобно да я гледа. Пък по планетите не виждам условия за това. Още повече, че Слънцето е седмодомно - трябва да привлича.

Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7909
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #202 -: Март 19, 2016, 09:53:52 am »
Значи слънце в опозиция, луна-квадрат към асц, у1 куинконкс, и само 1 тригонираща венера
Може би има значение
А и венерата да не се окаже в кофти терма?

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #203 -: Март 19, 2016, 10:25:18 am »
Гледам, че преди съм писала в темата и сме нищили кой как изглежда. Обаче вече мисля по друг начин. Ми аз с тези разбойници на асцендента трябваше да съм голямо чудовище, а изглеждам миловидна, притеснителна, деликатна и добра Риба.  А знаем, че не съм  ;D
НептунЯ всичко друго е издавил, само той седи най-отгоре да заблуждава  :D

А, да и като съм с асц. Козирог нито си умрЕм да носим черно, нито съм намръщена и сериозна, нито съм кокалеста.

Не вярвам, че има астро фактори за външния вид и излъчването. Още един пример: моя позната с асц. Дева, силен Мерк във Водолей, Слънце в Риби, Луна в Стрелец и Венера в Телец. Ами...толкова е и грозна, и с отблъскващо и неприятно излъчване, че чак на човек му е неудобно да я гледа. Пък по планетите не виждам условия за това. Още повече, че Слънцето е седмодомно - трябва да привлича.

Асц Козирог и Сатурн там ще дадат правилни черти /Сатурн е добър в картата ти/ Нептун също си оказва влияние и то най-силно защото той е най-видим от всички, умее да прави хората привлекателни и е омекотил Марса.  Уран е изненадващ и не се знае в коя посока, в случая положителна. Да не забравяме и че имаш съвпад Луна Венера  :29:

Между другото често забелязвам тронови непривлекателни Венери.


delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #204 -: Март 19, 2016, 10:34:33 am »
Чак сега ми идва на ум защо не ми личи овнешкото във визията :) Едно, че У АСЦ Дева е в съвпад със Слънцето ми, но и Нептун прави квадратура с АСЦ и става едно заблуждаващо и май-май ми дава една отнесеност, но тя е само привидна и само, когато аз искам. Т.е. май ми върши добра работа   :012: :012: :012:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #205 -: Март 19, 2016, 12:01:15 pm »
Значи слънце в опозиция, луна-квадрат към асц, у1 куинконкс, и само 1 тригонираща венера
Може би има значение
А и венерата да не се окаже в кофти терма?

Венерата е високо горе в 9 дом, силно аспектирана. Има разходящ съвпад с Юпитер, широка опозиция с Плутон и тригон с Уран, Сатурн, Нептун и Марс в Козирог. На 4 градуса в Телец. С тези аспекти би трябвало да даде голям магнетизъм. Управителя на асц. - Мерк, е неаспектиран и шестодомен. Да не би от това?
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #206 -: Март 19, 2016, 01:11:19 pm »
И аз, вече въз основа на няколко случая, забелязвам, че съчетанието Луна/Венера дава ако не красота, то поне чар и привлекателност в женска карта със Сатурн в първи дом. Нещо, което единствено Сатурн близо до АС не би предположил. Ако има съвпад на Венера и Луна, той винаги компенсира.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #207 -: Март 19, 2016, 03:32:31 pm »
Управителя на асц. - Мерк, е неаспектиран и шестодомен. Да не би от това?
Моят Мерк у1 също е неаспектиран, но е тронов и в 1д, а нейният щом е в 6д се предполага да е заточен в риби.
От значение е градуса на даден знак, в който е АСЦ, например дева в 3-тия градус и дева в 4-тия градус дават различна личност и визия.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #208 -: Март 19, 2016, 05:20:31 pm »
Акрукс, нейният Мерк не е слаб - във Водолей е. Добре, не е чак тронов като твоя, но не е и заточен. Във въздушен знак е, в собствена стихия...малко от малко трябваше да има вид.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #209 -: Март 20, 2016, 01:01:14 am »
Акрукс, нейният Мерк не е слаб - във Водолей е. Добре, не е чак тронов като твоя, но не е и заточен. Във въздушен знак е, в собствена стихия...малко от малко трябваше да има вид.
Помислих, че е в риби, след като прочетох, че е в 6-ти дом.
Неният АСц на колко градуса и минути в дева е?