Автор Тема: Външен вид...астро'фактори ; )  (Прочетена 71235 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #105 -: Февруари 02, 2014, 11:02:02 pm »
Това е моята виртуална, астрална близначка. Днес си я направих и според всички имаме голяма прилика.  :012:  ;)

Първата ми асоциация беше -"Лолита ". ;)....палаво

Така представена виртуално излъчваш Венера и Лъв  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #106 -: Февруари 02, 2014, 11:23:41 pm »
Цитат
АСЦ Лъв ,стелиум  в Скорпион-Слънце,Меркурий,Венера,Юпитер,Плутон  :clap:

Радвам се, че имам попадение. Наистина има нещо скорионско в излъчването, в погледа. Познавам скорпита с асц лъв, същото силно излъчване и присъствие.


[quoteТака представена виртуално излъчваш Венера и Лъв  ;)][/quote]

 :)  Виртуално съм по-захаросана, косата ми е малко по-тъмна в действителност. Но имам силна венера ( в телец, тронова) и силно слънце. Иначе много хора  са ме правили на  лъвче, предполагам прогресивния ми асц в лъв е виновен  :) ( иначе е в рак) 
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #107 -: Февруари 02, 2014, 11:31:12 pm »
Цитат
АСЦ Лъв ,стелиум  в Скорпион-Слънце,Меркурий,Венера,Юпитер,Плутон  :clap:

Радвам се, че имам попадение. Наистина има нещо скорионско в излъчването, в погледа. Познавам скорпита с асц лъв, същото силно излъчване и присъствие.


[quoteТака представена виртуално излъчваш Венера и Лъв  ;)]

 :)  Виртуално съм по-захаросана, косата ми е малко по-тъмна в действителност. Но имам силна венера ( в телец, тронова) и силно слънце. Иначе много хора  са ме правили на  лъвче, предполагам прогресивния ми асц в лъв е виновен  :) ( иначе е в рак)
[/quote]

Не е от пр.АСЦ ,а от това ,че Слънце ти е в 10-ти дом ,там беше нали ?!? ..и  искаш така да те виждат хората,виж как си се "нарисувала" ,не като Овен/Марс ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #108 -: Февруари 02, 2014, 11:50:59 pm »
Цитат
Не е от пр.АСЦ ,а от това ,че Слънце ти е в 10-ти дом ,там беше нали ?!? ..и  искаш така да те виждат хората,виж как си се "нарисувала" ,не като Овен/Марс ;)


Да, там е.  :)  Явно подсъзнателно се рисувам така. Макар че 10-ти дом си е дома на козирог, а марса ми е там. Но пък нептун размива всички представи. Забелязвам как ме възприемат хората по различен начин, зависи как модифицира нептун.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #109 -: Февруари 03, 2014, 12:02:17 am »
Нали МЦ/10-ти дом е върха ,до който можем да стигнем и затова знака,планети там показват как искаме да ни видят другите от позицията на "важни".
При теб Нептун, не е нито до АСЦ,нито МЦ ,нито съвпад Слънце ,защо реши ,че оказва влияние върху външния ти вид,излъчване ?!? Само ако е в съвпад с Луна-та ти ,тогава може да окаже евентуално влияние  ;)
« Последна редакция: Февруари 03, 2014, 12:04:42 am от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #110 -: Февруари 03, 2014, 12:08:07 am »
Нали МЦ/10-ти дом е върха ,до който можем да стигнем и затова знака,планети там показват как искаме да ни видят другите от позицията на "важни".
При теб не е нито до АСЦ,нито МЦ ,нито съвпад Слънце ,защо реши ,че оказва влияние върху външния ти вид,излъчване ?!? Само ако е в съвпад с Луна-та ти ,тогава може да окаже евентуално влияние  ;)

Ами защото е съвпад с марс, опозиция на луната, която пък е У на асцендента. Иначе имам мерк в риби на МЦ. Нептун ми е У10.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #111 -: Февруари 03, 2014, 12:16:04 am »
Нали МЦ/10-ти дом е върха ,до който можем да стигнем и затова знака,планети там показват как искаме да ни видят другите от позицията на "важни".
При теб не е нито до АСЦ,нито МЦ ,нито съвпад Слънце ,защо реши ,че оказва влияние върху външния ти вид,излъчване ?!? Само ако е в съвпад с Луна-та ти ,тогава може да окаже евентуално влияние  ;)

Ами защото е съвпад с марс, опозиция на луната, която пък е У на асцендента. Иначе имам мерк в риби на МЦ. Нептун ми е У10.

Марс съвпад Слънце ли е ,защото не може да е Нептун ,а аз него имах предвид ?!? ::)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #112 -: Февруари 03, 2014, 12:49:55 am »
Не, марс е в съвпад с нептун ( в козирог).  Визирах нептун и неговите аспекти в предния ми пост ( но меркурий в риби както винаги не е много разбираем)  :012:
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #113 -: Февруари 03, 2014, 01:04:44 pm »
Не, марс е в съвпад с нептун ( в козирог).  Визирах нептун и неговите аспекти в предния ми пост ( но меркурий в риби както винаги не е много разбираем)  :012:

Това че ,Нептун е съвпад Марс не е причина другите да те виждат "неясно " и "размито" ,защото тази конфигурация при теб не е сигнификатор на външния вид,по-скоро АСЦ Рак дава такива индикации,заради честата смяна в изражението ,в това как подхождаш към другите,първото впечатление,заради спецификата на знака.

Нептун в аспект Марс/Луна , обаче дава самозаблуди какво наистина искаме,можем,чувстваме...съвпада концентрира същите и Марс ,винаги ще се утвърждава чрез Нептун ,а Нептун винаги ще се крие чрез Марс,тук няма баланс и сътрудничество ;опозиция от/към Светилата ,особено с Нептун има проекция на собствените неизразени нужди към другия/те и в двата случая има поведение ,тип-изкупителна жертва.Ако човек не съумее да се справи с неизразените си агресия/емоции в случая ,навън същите "излизат" под друга опаковка,както вече ти сподели,че те виждат -захаросана или пък такива ще срещаш. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #114 -: Февруари 03, 2014, 06:28:26 pm »
Цитат
Нептун в аспект Марс/Луна , обаче дава самозаблуди какво наистина искаме,можем,чувстваме...съвпада концентрира същите и Марс ,винаги ще се утвърждава чрез Нептун ,а Нептун винаги ще се крие чрез Марс,тук няма баланс и сътрудничество ;опозиция от/към Светилата ,особено с Нептун има проекция на собствените неизразени нужди към другия/те и в двата случая има поведение ,тип-изкупителна жертва.Ако човек не съумее да се справи с неизразените си агресия/емоции в случая ,навън същите "излизат" под друга опаковка,както вече ти сподели,че те виждат -захаросана или пък такива ще срещаш. ;)

Честно казано усещам може би опозицията на нептун с луната като най-трудния ми аспект в картата ( и съвпада на нептун и марс). Мож би защото е опозиция, а на моята кардинална карта повече и подхождат действията на провокиращите квадрати. Но опозицията на светилата с нептун минава така между капките, човек не й обръща специално внимание, а тя продължава ли продължава да създава пробоеми през това време в целия натал. А в случая съм чела, че при опозицията натива може да избере страна. Е , в случая не съм аз с поведението тип  изкупителна жертва, а много от другите, които срещам и ми го играят този театър. Освен това по нептун нон-стоп психично болни, обичащи чашката и дрогата ми се лепят, като магнит съм за някакви луди. ( от всякакъв тип). Или болни хора, нестабилни, имащи нужда от помощ ( все пак опозицията е по оста 6-12 дом). А за захаросаното - в действителност имах предвид , че не съм, така е излязъл аватара ( картинката горе).  :)
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #115 -: Февруари 03, 2014, 06:50:25 pm »
Дияна ,червената коса е специалитет предимно на Овен/Стрелец ,

съгласна, но и на марс на асц.или ъглов,-dark red  :72:

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #116 -: Февруари 03, 2014, 08:32:43 pm »
Рени, Слънчев Козирог съм, както знаеш - зелени очи, тъмноруса къдрава коса с леки червеникави отенъци, шарена
не мисля, че Сатурн в Близнаци изчерпва горното, ама не ме питай кое - не знам, дотук имам обяснение само с комбинацията на Водолей, Уран, Нептун, доминанта и АС, да не забравя и Луната, разбира се - което много не върши работа

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #117 -: Февруари 03, 2014, 09:16:56 pm »
Дияна ,червената коса е специалитет предимно на Овен/Стрелец ,

съгласна, но и на марс на асц.или ъглов,-dark red  :72:

Strelicka, и аз съм съгласна със споделеното от теб ,защото под Овен/Стрелец визирам ,всичко което има отношение/сигнифицира външен вид ,но аз все си мисля ,че се изразявам "пълно" и "ясно" :57:

Имах такива периоди на огнено червени коси-Марс в 1-ви дом,АСЦ Стрелец .
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7909
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #118 -: Февруари 03, 2014, 09:21:04 pm »
Явно и марс в елевация може да се преброи

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #119 -: Февруари 03, 2014, 09:26:08 pm »
Рени, Слънчев Козирог съм, както знаеш - зелени очи, тъмноруса къдрава коса с леки червеникави отенъци, шарена
не мисля, че Сатурн в Близнаци изчерпва горното, ама не ме питай кое - не знам, дотук имам обяснение само с комбинацията на Водолей, Уран, Нептун, доминанта и АС, да не забравя и Луната, разбира се - което много не върши работа

Abroad,сестра ми и тя е слънчев Козирог ,със Сатурн в Близнаци ,и тя е със синьо-зелени очи ,светлокестенява коса .Поне присвиваш ли си очите често ,когато гледаш и очите са по-скоро вдлъбнати ,веждите.челото са надвесени като убежище над тях ?!? ::)

Както някой спомена и генетиката си казва думата ,значи може да хвърляме и по едно око и на Луна/4-ти дом ЮЛВ,САтурн може би ,,,не знам кои астрофактори отговарят за наследствеността точно  ::)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“