Автор Тема: Външен вид...астро'фактори ; )  (Прочетена 71235 пъти)

bast

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 122
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #225 -: Юни 17, 2016, 12:49:56 pm »
Мен повече ме интересува, заради дъщеря ми. Аз си имам своите демони  :) Но при нея последните 2г има едно наедряване, свекърва ми е едра и знам, че често е наследствено, но чух някои слухове как наричат дъщеря ми в училището, тя нищо не споделя, но знам, че в тази възраст е ужасно да ти се подиграват. Затова повече исках да разбера, дали може да има временни фактори, които усилват напълняването.
В предния пост правих само предположения, а иначе аз имам Слънце квадрат Юпитер натално.
« Последна редакция: Юни 17, 2016, 12:52:32 pm от bast »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #226 -: Юни 17, 2016, 12:56:22 pm »
Трябва да се види цялата карта. Ако не е наследствено, може да бъде свързано с хормонален дисбаланс /особено при навлизане в пубертета/, лош метаболизъм или някакъв психологически проблем /травма/. При по-бавен метаболизъм режимът и начинът на хранене имат особено важно значение.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

bast

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 122
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #227 -: Юни 17, 2016, 01:16:22 pm »
Трябва да се види цялата карта. Ако не е наследствено, може да бъде свързано с хормонален дисбаланс /особено при навлизане в пубертета/, лош метаболизъм или някакъв психологически проблем /травма/. При по-бавен метаболизъм режимът и начинът на хранене имат особено важно значение.
Това е картата. Проблемът е, че не е ректифицирана, защото нямам големи събития за които да се хвана. А когато я раждах не са записали точен час и явно не ми е било до това да си погледна часовника, за което съжалявам сега, де

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #228 -: Юни 17, 2016, 01:20:21 pm »
Извади ѝ ново свидетелство за раждане- на новите кръщелни сега записват часа на раждане.
Така без час на раждане е безсмислено, нужен е знака на АСЦ и К6.
Обикновено предразположени към напълняване са с везни или телец на АСЦ и К6, Юпитер също участва в аспект със светилата. При нея Венера У6 съввпад с Плутон съУ6 е увредена от Сатурн натално, а тр Сатурн последните две години е минал над Венера и Плутон, тр Плутон от своя страна променя нейната външност като кръжи над нейния Меркурий У1 в 8д, който е в куинконкс с Юпитер У8
« Последна редакция: Юни 17, 2016, 01:29:38 pm от akruks »

bast

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 122
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #229 -: Юни 17, 2016, 01:22:00 pm »
Извади ѝ ново свидетелство з араждане- на новите кръщелни сега запичват часа на раждане.
Така без час на раждане е безсмислено, нужен е знака на АСЦ и К6
Мисля, че е почти точен, но ще и извадя, защото АСЦ е близо до Телец

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #230 -: Юни 17, 2016, 01:22:57 pm »
Часът ориентировъчен ли е /по спомен/ или изобщо не се знае?

Според индийците оста Раху-Кету, ако е акцентирана /а в случая Е/, също може да дава колебания в теглото. А тук освен това имаме и силни възли. Митологично Кету го изобразяват с коремче.

Ако тази домификация важи, наистина има вероятност за психологически проблеми и притеснения, дължащи се на чужда оценка. Силно се влияе от тия неща - как я приемат и оценяват другите. И върху това трябва да се поработи, върху чувството на увереност, вътрешна хармония. В противен случай би могла да започне да потушава негативни емоции с повече храна, да си докара ендокринни/хормонални смущения. Също така се препоръчва да се положат усилия в посока на преодоляване на вътрешна агресия, според мен може да има затруднения с изразяването на гнева, огорчението. И в резултат може да го трупа и складира във вид на излишни килограми.

« Последна редакция: Юни 17, 2016, 01:25:24 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

bast

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 122
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #231 -: Юни 17, 2016, 01:27:33 pm »
Часът ориентировъчен ли е /по спомен/ или изобщо не се знае?

Според индийците оста Раху-Кету, ако е акцентирана /а в случая Е/, също може да дава колебания в теглото. А тук освен това имаме и силни възли. Митологично Кету го изобразяват с коремче.

Ако тази домификация важи, наистина има вероятност за психологически проблеми и притеснения, дължащи се на чужда оценка. Силно се влияе от тия неща - как я приемат и оценяват другите. И върху това трябва да се поработи, върху чувството на увереност, вътрешна хармония. В противен случай би могла да започне да потушава негативни емоции с повече храна, да си докара ендокринни/хормонални смущения.
Часът е ориентировъчен по спомен, колебания за 15-на минути. Тя има много ниско самочувствие и то не само за външността, а е много талантлива, макар да съм пристрастна. И е ужасно затворена и потайна.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #232 -: Юни 17, 2016, 01:29:51 pm »
Часът е ориентировъчен по спомен, колебания за 15-на минути. Тя има много ниско самочувствие и то не само за външността, а е много талантлива, макар да съм пристрастна. И е ужасно затворена и потайна.

А, щом колебанието е в минути, а не в часове, имаме шанс да разтълкуваме картата що-годе адекватно.  ;D

Да, наистина е заложен проблем със самооценката, работете върху това - по Венера и по Слънце.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #233 -: Юни 17, 2016, 01:55:36 pm »
Часът е ориентировъчен по спомен, колебания за 15-на минути. Тя има много ниско самочувствие и то не само за външността, а е много талантлива, макар да съм пристрастна. И е ужасно затворена и потайна.
щом някакви си 15' не са сигурни- изчети описанията за всеки градус на Асц в Сабианските символи- има такава тема, където съм дала линк с подробни описания на всеки градус от всеки знак- на руски са, но с гугле преводача ще се справиш. С тяхна помощ изчислих асц на мъжа си, за което също имаше колебания в рамките на половин час- свекърва ми помни, че тъкмо родила и докато го теглели и мерили е чула сигнала на "По света и у нас", а те го пускаха в началото и в края на новините, в 20ч и в 20,30ч. , според моите изчисления е роден в 20,15ч.  :)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4550
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #234 -: Юни 17, 2016, 03:27:03 pm »
Е как  по сибианските, там пише налудничави неща-стар бухал стои на клон, чайки кръжат над кораб и  търсят храна  :-\ :017:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #235 -: Юни 17, 2016, 04:35:27 pm »
Е как  по сибианските, там пише налудничави неща-стар бухал стои на клон

И това е някакъв ориентир - стар бухал на клон - Сатурн по оста АС/ДС  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4550
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #236 -: Юни 17, 2016, 05:08:45 pm »
Да, или- тюлен прегръща излизаща от морето жена  ;D на тюленообразна русалка ли трябва да приличаш :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #237 -: Юни 17, 2016, 05:12:18 pm »
Да, или- тюлен прегръща излизаща от морето жена  ;D

Марс в Телец среща Венера в Риби  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #238 -: Юни 17, 2016, 09:36:57 pm »
Е как  по сибианските, там пише налудничави неща-стар бухал стои на клон, чайки кръжат над кораб и  търсят храна  :-\ :017:
не знам къде пишат тези глупости, че ти ги и харесват :(
ето линка, за който споменах http://vervolf.blogspot.bg/2011_08_14_archive.html
« Последна редакция: Юни 17, 2016, 09:40:57 pm от akruks »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4550
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #239 -: Юни 17, 2016, 10:58:48 pm »
не знам къде пишат тези глупости, че ти ги и харесват :(
ето линка, за който споменах http://vervolf.blogspot.bg/2011_08_14_archive.html
Къде из целия нет -Стрелец 5 Стар бухал на дървото. Нормалност и Стрелец 25 Дебело момченце
на дървено конче.
Надпревара
   :017:
фаза   Текст на
1 ° скорпион   Автобус пълен с туристи, прави обиколка на града,  7 ° стрелец   Купидон се чука на ядосаните , 16 ° стрелец   Чайките летят над кораба, с надеждата да намерят храна  ;D
« Последна редакция: Юни 17, 2016, 11:07:26 pm от Ребека »