Автор Тема: Конфигурациите - голям квадрат, голям тригон  (Прочетена 18364 пъти)

Love-me

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 175
Re: Конфигурациите - голям квадрат, голям тригон
« Отговор #60 -: Август 13, 2014, 01:54:54 pm »
Аз имам голям огнен тригон с връх Нептун в 7 дом, като същевременно с това Нептун се явявява и връх на Тао.
Това, което съм забелязала е, че определено в областите, които управляват планетите, участващи в тригона, нещата ми се получават с лекота. Не бих казала, че нямам възможност да живея някак по-лежерно, но нито Марс в Лъв в съвпад с СЛВ, нито двете опозиции Слънце-Сатурн, Луна-Плутон не ми го позволяват напълно. Най-често сама си намирам за какво да се притеснявам и непрекъснато си поставям нови и нови цели. А и с Близнашки асцендент скуката (или с други думи спокойствието) е най-големият ми враг  :57:
Serve, love, give

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Конфигурациите - голям квадрат, голям тригон
« Отговор #61 -: Август 13, 2014, 02:53:10 pm »
Карт(инк)а

Усещам, че конкретно Марс има нужда от ръчкане. Към него прелива  откъм Луна и Юпитер на моменти, но си няма собствен трън в з@дника. Луната е натегната отвсякъде, Юпитер също има едни квадрати, които не го оставят да се олежава. А може пък да не е нужно повече, според класиците паднал малефик в такъв дом има кофти проява и без друго.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Конфигурациите - голям квадрат, голям тригон
« Отговор #62 -: Август 13, 2014, 02:57:34 pm »
Ооо Вещер, при тебе и Т-квадратура, аз нея не ти я помних. Тоя Меркурий се е побъркал в големи конфигурации на участва.  :85: :85: :85: Затова ти е така отключен креативния потенциал - заради тази смесица между хармонични/нехармонични аспекти, ама наистина имаш доста и те си действат като енергийни канали. Едно мога да призная на хората, които познавам с големи тригони, включително и на теб - излъчват в повечето време спокойствие и все за никъде не бързат, но дали все пак накрая стигат - зависи и от другите аспекти.  :29:
10 градусовата орбиса на квадратурата Меркурий - Нептун ми е грамадна дори и за конфигурация, но Вещичка си има 2 големи тригончета.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Конфигурациите - голям квадрат, голям тригон
« Отговор #63 -: Август 13, 2014, 02:59:44 pm »
Аз с моите тригони нямам навика да се олежавам, но обикновено като си седна на з-дника, трудна ставам от него.  ;D

Няма мързел, няма нихилизъм, но се поддавам на инерция. Не мога постоянно да натискам газта, трябват и почивки, за да можеш да живееш в "сега", защото по принцип съм много склонна да мисля за утрешния ден и да изпускам днешния.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Конфигурациите - голям квадрат, голям тригон
« Отговор #64 -: Август 13, 2014, 03:01:23 pm »
Лили, твоята карта никога не съм я виждал. ;D Но троновата Луна обича да си прави почивки и да се глези. Имала ли си майка, която много да те е глезила и огаждала, но по един знак на Луната не мога да го твърдя това. ;D

Happy58

  • Гост
Re: Конфигурациите - голям квадрат, голям тригон
« Отговор #65 -: Август 13, 2014, 03:01:36 pm »
Аз си имам воден тригон, но без участие на лични планети - това брои ли се? :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Конфигурациите - голям квадрат, голям тригон
« Отговор #66 -: Август 13, 2014, 03:04:18 pm »
Аз си имам воден тригон, но без участие на лични планети - това брои ли се? :)
Е брои се, разбира се. :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Конфигурациите - голям квадрат, голям тригон
« Отговор #67 -: Август 13, 2014, 03:06:44 pm »
Имала ли си майка, която много да те е глезила и огаждала, но по един знак на Луната не мога да го твърдя това. ;D

Точно обратното, по-скоро ме лишаваха от много неща - и майката, и бабата, която ме отгледа.

А иначе да - глезя се, старая се сама да си угаждам и да си доставям удоволствия, не чакам от някой друг.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Конфигурациите - голям квадрат, голям тригон
« Отговор #68 -: Август 13, 2014, 03:08:34 pm »
Точно обратното, по-скоро ме лишаваха от много неща - и майката, и бабата, която ме отгледа.

А иначе да - глезя се, старая се сама да си угаждам и да си доставям удоволствия, не чакам от някой друг.  :)
Щом е точно обратнато значи трябва да има намеса от Сатурн?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Конфигурациите - голям квадрат, голям тригон
« Отговор #69 -: Август 13, 2014, 03:12:58 pm »
Сатурн ми е в тригон със Слънцето, няма никаква връзка с Луната. Но стои най-високо в картата, макар и да не е в знака на МС. Има само поколенчески квадрат с Уран, други твърди аспекти няма.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Конфигурациите - голям квадрат, голям тригон
« Отговор #70 -: Август 13, 2014, 03:52:58 pm »
Имаш точна квадратура Луна - Слънце - от това трябва да е.
2-та ти големи тригона са много астрологично ориентирани  :012: - има и Уран и Нептун, и Меркурий. :)

Благодаря за картата!  :-*

Бре, то е цял Т квадрат с Плутон. :)
« Последна редакция: Август 13, 2014, 04:06:32 pm от Теодор »

Happy58

  • Гост
Re: Конфигурациите - голям квадрат, голям тригон
« Отговор #71 -: Август 13, 2014, 03:54:39 pm »
И...........................

ти не трябваше ли днес да пътуваш на юг, до топиш дупе из чужди морета :) и да гониш чужди гаджета :)

Happy58

  • Гост
Re: Конфигурациите - голям квадрат, голям тригон
« Отговор #72 -: Август 13, 2014, 03:56:16 pm »
Е брои се, разбира се. :)

как няма да се брои - то са едни емоции, едни филми любовни и нелюбовни .... майсторка съм в това :)  - 1-5-9 дом :) - добре че в тригона има и Сатурн, че сигурно щях все в небесата да се рея :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Конфигурациите - голям квадрат, голям тригон
« Отговор #73 -: Август 13, 2014, 03:57:05 pm »
ти не трябваше ли днес да пътуваш на юг, до топиш дупе из чужди морета :) и да гониш чужди гаджета :)
Утре сутрин.  :57:

Happy58

  • Гост
Re: Конфигурациите - голям квадрат, голям тригон
« Отговор #74 -: Август 13, 2014, 03:59:47 pm »
Утре сутрин.  :57:

айде, че то ни се изчака чакалото да чакаме, какви точно ще ги сътвориш там :) - умната!, ей ..... а може и русичката ... или по-добре и двете :)

приятно прекарване, момко :) :49: :49: