Автор Тема: Катастрофи  (Прочетена 20358 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7909
Re: Катастрофи
« Отговор #15 -: Август 06, 2013, 10:00:05 am »
И на мен ми се иска да вярвам, че земният живот е просто спирка по пътя и все си мисля, че ако можехме да виждаме фините структури, доста по-различно щяхме да възприемаме някои неща.
Но ми се струва (за разлика от преди), че духовното просветление е доста надценявано от гледна точка на пълноценния живот тук и сега

Happy58

  • Гост
Re: Катастрофи
« Отговор #16 -: Март 06, 2014, 10:56:22 am »
Аз така като гледам картите и като знам какви ги върши Испания във финансовата сфера, бих казала, че първата си е много точна. Каквото и да правят, все се измъкват от батаците - Юпитер. Освен това, в 8 дом им е и венера и Плутон - паричките идват от Европейския съюз - няма що да се чудим, защо на нас не дават, а на тях им ги изсипват. И като за капак, това е свързано в един правоъгълник :) само не знам тази питанка в 4 дом що за звездичка е???  ::)

Ще е интересно да се види и картата на Гърция :) там пък е съвсем явно това.

Акрукс, даде ми идея да си сравня картата с картите на държавите, с които по някакъв начин съм била свързана. Ще е интересно :) Не знаех, че така може да се определи.
« Последна редакция: Март 06, 2014, 10:58:21 am от Happy58 »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Катастрофи
« Отговор #17 -: Март 06, 2014, 03:06:00 pm »
Може би се е имало предвид, че наталната карта спира да работи.
И аз съм се замисляла при масови катастрофи какъв трябва да е астрологичният фактор, който събира всички тези хора на това място и по това време. Мисля, че в сайта на Астрогалакси навремето беше излязла статия по въпроса кой оцелява по време на масови катастрофи, т.е. какви са астрологичните предпоставки, базирана на статистически изследвания.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7909
Re: Катастрофи
« Отговор #18 -: Март 06, 2014, 03:42:52 pm »
Ето един

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Катастрофи
« Отговор #19 -: Март 06, 2014, 05:05:29 pm »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7909
Re: Катастрофи
« Отговор #20 -: Март 06, 2014, 07:04:49 pm »
Рару, тази карта каква е?

На един оцелял в самолетна катастрофа

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Катастрофи
« Отговор #21 -: Март 06, 2014, 09:09:13 pm »
В дните на катастрофи-авио, винаги броят на пътуващите е по-малък, според изследователи,  статистика.
Според руски автори-разбирайте повече Лазарев, не-Левин, когато наближи инцидент, хората, с натални предразположености, които са в "афелий" с най-доброто развитие на картата си, в последния момент биват събитийно засмукани  в случващото се. Биха могли да вземат друга вибрация на планетата, аспекта.. Идеята е, че на определен интервал от време се прави ревизия на развитието на натива и някои неща могат  търпят вариации. Смъртта, ест. е неизбежна.
По тази аналогия индивидуално неразвитият марс, който е  силен, но малефично представен  е склонен да "сбъдне" повече катастрофи. По-скоро дребни и в млада възраст, за да му уври главата, ако чува. За уран-не знам, той е външна планета, но без кореспонденция с нещо лично ми се вижда слаб аргумент.

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Катастрофи
« Отговор #22 -: Март 06, 2014, 11:43:14 pm »
http://astrogalaxy.info/astrology-accidents/

Статистиката е впечатляваща. Някой ще ми обясни ли, кои знаци Уилям Лили нарича виолентни? Макар, че не е нужно да проверявам за правила 3 и 4 на Лили, само по човекоядни звезди вече са ме убили. Не пътувайте с мен, на зле е. Темата за катастрофите ми хвърли нова светлина върху темата за фиксираните звезди. Къде чука, къде се пука.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Катастрофи
« Отговор #23 -: Март 06, 2014, 11:55:06 pm »
Лек аспект към Меркурий , оста Близнаци/Стрелец-от Юпитер и Риби -спасяват.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7909
Re: Катастрофи
« Отговор #24 -: Март 07, 2014, 12:14:00 am »
Темата за катастрофите ми хвърли нова светлина върху темата за фиксираните звезди. Къде чука, къде се пука.

Кой каза, че меркурий е стационарен, виж го как се обажда :)

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Катастрофи
« Отговор #25 -: Март 07, 2014, 12:19:58 am »
Оста Близнаци-Стрелец не ме пази, защото Алдебаран-Антарес са в точен съвпад с МС-ИЦ. Нептун У Слънце и ДЦ е съвпад с Шаула, а Северният възел с Полукс. В статията в статистиката на избитите няма оцелели сред съвпадите на МЦ и АЦ с виолентни звезди. Това ме накара да се замисля за друго. Аз съм член на екип, обучен да работи по време на бедствия и катастрофи. Не искам да си разкривам самоличността, затова няма да кажа повече. Но ежегодно се тренира и постоянно се повишава квалификацията. Вече съм работила в такива условия, обучавам и други хора. И още от дете знаех, че някой ден ще го правя. Дали оста на катастрофите не ме привлече и задържа в това занимание? Моят брат, който има също точен съвпад Алдебаран-Антарес, но с АС-ДЦ, също участва в такъв екип, дори на по-рискована позиция. В частния си живот много се интересува от катастрофи и често попада на мястото на инциденти като оказващ помощ. Все съм се чудила какъв е тоя "катастрофален" интерес у него. Той има Юпитер на МЦ, да е жив и здрав! Не знам дали това ме застрашава допълнително, но и така да е, няма да се откажа. И се влюбих в един друг човек с такъв съвпад. Надявам се с времето да ми се разреши мистерията.

Та кажете кои са виолентните знаци за светилата? Овен, Скорпион, или пък там, където за в павение, заточение? Каква е логиката?
« Последна редакция: Март 07, 2014, 12:21:53 am от Smarta »

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Катастрофи
« Отговор #26 -: Март 07, 2014, 12:29:11 am »
Акрукс, ти имаш моя градус на АЦ, помня. Плутон те пази според статията. Имаш ли щети по вратата? Аз пък имам един Уран на 6* от ИЦ, откъм 3, не знам дали се води някаква утеха. Но всъщност не ме и вълнува истински. Всеки ден от петнайсет години насам ми е подарен, така че... как дойде, все от нещо трябва да се умре.

Рени, ти така го написа това, че не мога да го разбера. Можеш ли да го перифразираш?

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Катастрофи
« Отговор #27 -: Март 07, 2014, 12:47:35 am »
Хаха, драматичните любови не са направили един и двама астролози. И какво, нищо не излезе от двайната ос на катастрофите? И при мене. Тука неговото положение е като на брат ми -AC-DC. По едно време двамата искаха да работят заедно. Все едно ние с тебе. Чудя се, какво щеше да излезе от това. Ама пак, нищо не излезе.

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Катастрофи
« Отговор #28 -: Март 07, 2014, 01:05:36 am »
Да, ти имаш пазители в картата. И аз би трябвало да имам. Сещам се само за един разкрачен тригон Юпитер/Слънце, но аз си го броя. Моят АЦ е като твоя. Ти веднъж си пусна картата без данни в другия форум, и ти я изчислих по ефемеридите. Родена си на р.д. на майка. Няма нищо случайно. На мен преди 15 години ми се случи, че за малко умрях и пак се съживих. Не от катастрофа, а от болест. Плутон тъкмо беше в съвпад с Антарес на ИЦ.

Оле, това с квадратите е било много гадно. Имах две кратки авантюри с опозиции и квадрати от чуждия Сатурн към моите светила, много е болезнено, наранява гадно.

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Катастрофи
« Отговор #29 -: Март 07, 2014, 01:24:29 am »
Леле! Между другото и аз смених местоживеене по град в същия момент. Как прекрасно си работи астрологията! Чудно ми е, дали сега като Сатурн мине оттам, няма пак да стане някое бау!