Последни публикации

Страници: [1] 2 3 ... 10
1
Мистика / Re: Да попитаме Таро
« Последна публикация от brief - Май 17, 2024, 10:44:56 pm »
Толкова точно описа ситуацията, че настръхнах. Работя с него (не се засичаме повече от веднъж месечно, а понякога може и въобще да не се) и имахме 5-годишна връзка, която аз приключих. Обвързан е от около година и половина, но личи, че не е щастлив, като преди няколко дни без дори да искам го разбрах от трети човек. Улавям се, че често мисля за него напоследък  и не ми е безразлично. Нещо ме кара да си мисля, че предстои някаква развръзка. Няма да предприема стъпка към контакт с него, както и никога не бих си позволила да се меся или мътя водата в  нечия връзка. Интуицията ми ме кара да мисля, че и той не е напълно безразличен към мен … може пък и просто носталгията да се обажда и отстрани да изглеждам жалка.  ::)
Благодаря ти от сърце!
2
Мистика / Re: Да попитаме Таро
« Последна публикация от romantica - Май 17, 2024, 09:15:13 pm »
В изпитва ли топли/добри/силни чувства към мен?

Човекът ми излиза към момента доста аналитичен, логичен, студен с насочена енергията към работа.
Работа ли ви свързва? Не дава израз на чувства и има вътрешно напрежение и колебанание.
Има и някакво охлаждане на отношенията и от страна на жената, и застой. Този човек обвързан ли е, семеен ли е? Тъй като е възможно там да има някакъв проблем.
Според мен има чувства. Има желание за страст и романтика, като тези отношения не ми се струват да са от скоро.
Може би ти се иска да предприемеш някакво действие към него и да не си безучастна и вероятно имаш усещане, че имаш силата да покажеш на какво си способна.
Предстои да разбереш, ще ти се даде знак. Слушай интуицията си и не се притеснявай. Възможно е кариерно постижение, израстване и признание в работата.

Доста време не съм теглила карти и ще се радвам на обратна връзка!
3
Мистика / Re: Да попитаме Таро
« Последна публикация от brief - Май 17, 2024, 06:26:55 pm »
Здравей отново, romantica! :)
Бих искала да задам един въпрос, ако позволиш и той е: В изпитва ли топли/добри/силни чувства към мен?
Благодаря!
4
Мистика / Re: Да попитаме Таро
« Последна публикация от romantica - Май 17, 2024, 12:46:58 pm »
Имам нови карти, които бих искала да пробвам.
Някой, ако има въпрос може да пише!
5
Самата ситуация се заражда в този период в прогресивната карта. Може да се случи в съвсем друго време, по време на транзитиране на друг фактор. Днес във ФБ профила ми разглеждам зараждане на ураган край Мексико и Хюстън, Тексас. Там се вижда развитието на събитие. https://www.facebook.com/photo?fbid=402294352784729&set=a.106031725744328
6
Лунации / Re: Новолуние 22.05.2020
« Последна публикация от Сафо - Май 17, 2024, 06:55:06 am »
Това новолуние през 2020г ,стартира в градуса,който сега ще активира пълнолунието.
7
Лунации / Пълнолуние в знак Стрелец-23.05.24г.
« Последна публикация от Сафо - Май 17, 2024, 05:53:45 am »
Карта на пълнолунието,което ще се случи на 23.05.24г в знак Стрелец-2*.
Луната е във втори дом в картата с координати за София и е в хармоничен аспект с Плутон.Луна/Плутон не е добра комбинация,но все пак аспекта е лек.
Управителят на асц ,Венера е в 8ми дом в съвпад с Юпитер,упр.на Луната и 3ти и 6ти домове,съвпад с Плеяди.
Марс на к7,Меркурий също е в 7ми ,но друг знак.
Спорове,битки,война,инциденти,градушки ,катастрофи,полиция,обири и всичко друго, каквото се сетите по Марс,който ще мине през точката на затъмнението.
8
Астрология / Re: цикъл Венера-Юпитер
« Последна публикация от Люляк - Май 16, 2024, 09:10:27 pm »
 При мен този съвпад ще е в съвпад с натален Сатурн в 6 дом. Чудя се къде ще ме удари  в здравето или работата. От Сатурн не очаквам хубави неща .
9
Астрология / Re: Хорари за работа
« Последна публикация от HRISKA - Май 16, 2024, 07:19:19 pm »
Здравей, Люба,

да разбирам, че хорара не е радикален ли? Хорара го построих преди месец и половина и тогава реших, че ще започне новата работа, но не стана. Лили пише за Сатурн в 7 дом, че може подведе астролога или твърдо "не" на въпроса ако е в първи дом, пък то нали си е първи за съпруга. Наред с това управлява и новата работа, затова се обърках.  Значи аз ще задам въпроса още веднъж.
Благодаря!
10
Астрология / Re: Хорари за работа
« Последна публикация от Люба - Май 16, 2024, 04:48:49 pm »
Точният съвпад на Сатурн с дсц, който на всичкото отгоре е у на втората работа, а самия въпрос е свързан със съпруга, идва да ни каже няколко неща, но Лили изобщо не би чел такъв въпрос.
После, задаването на въпроса във форума на основание 45-дневна карта, също буди съмнение за достоверност и смисъл.
Питащият е представен в сенчеста фаза пред ретроградие, което към днешна дата приключи.
Страници: [1] 2 3 ... 10