Автор Тема: Прогресивни ли сме наистина  (Прочетена 19319 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Прогресивни ли сме наистина
« Отговор #60 -: Юни 17, 2014, 12:02:14 pm »
Живея и работя с плутоноиди, да видя как е-да ги реабилитирам вътре в себе си, да ги надскоча в метаморфозата...Еволюция без да боли няма.

аз съм с прогр Слънце в Скорпито - мога да ти го дам, ако искаш :) - някакъв бартер може да заформим :)

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Прогресивни ли сме наистина
« Отговор #61 -: Юни 17, 2014, 12:13:16 pm »
:-\:Мале с каква илюзия съм живяла, че от 10 години съм с пр. асцендет везни. Едва от днес ми влиза в 00 гр везни асц-то. Ах, лишно бях миролюбива. :-\
Не се ли прогресира градус равно на година асцендента? Защо така в астрокома?
Е да ми е честито и годината ми е тройка, явно до скорпион на асц. няма да дочакам. :d030:

Ех, да беше така то. Ама не е - жалко че си избгула девата в миролюбие вместо да съсипеш хората от критика, поне на теб да ти е спокойно.  :012:

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Прогресивни ли сме наистина
« Отговор #62 -: Юни 17, 2014, 07:46:13 pm »
Ех, да беше така то. Ама не е - жалко че си избгула девата в миролюбие вместо да съсипеш хората от критика, поне на теб да ти е спокойно.  :012:
Съсипвах ги първите години. Неприятно е и рискът да останеш сам е голям. Сам с високите си претенции. После разбрах, че и аз не съм съвършена и смъкнах гарда. Имам 5 пункта в дева, ти как мислиш? БлагодарА, предпочитам да детайлизирам започнатото, научих се да правя, да довеждам до резултат.
"Ако прекалено съдиш хората няма да ти остане време /и сили-б.м./ да ги обичаш."

Happy58

  • Гост
Re: Прогресивни ли сме наистина
« Отговор #63 -: Юни 17, 2014, 07:52:37 pm »
Съсипвах ги първите години. Неприятно е и рискът да останеш сам е голям. Сам с високите си претенции. После разбрах, че и аз не съм съвършена и смъкнах гарда. Имам 5 пункта в дева, ти как мислиш? БлагодарА, предпочитам да детайлизирам започнатото, научих се да правя, да довеждам до резултат.
"Ако прекалено съдиш хората няма да ти остане време /и сили-б.м./ да ги обичаш."

след 6г и моя АС минава в дева, а там имам стелиум - дано да запомня коментара ти

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прогресивни ли сме наистина
« Отговор #64 -: Юни 17, 2014, 07:57:46 pm »
С прогресивна Луна в Дева преди няколко години не бях така, а сега със скорпи Луна се превърнах в професионална душевадка-отровителка. Тровя, но с право - само когато видя мързел, безхаберие, непукизъм и тарикатски номера.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Прогресивни ли сме наистина
« Отговор #65 -: Юни 17, 2014, 08:02:10 pm »
Аз съм си така по натура, не по прогресия - който не отговаря на изискванията ми - пътя. Живота е твърде кратък да се занимавам с лабилни и идиоти.  :012: :012: :012: :012:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4550
Re: Прогресивни ли сме наистина
« Отговор #66 -: Юни 17, 2014, 08:58:03 pm »
Много се притеснявам при про луна в дева да не се сближа със стирката до маниакалност,защото при про в рак се научих да правя кексове,питки..Егати,ще ме довършат тия луни,ще ми сменят костюма с дървен :-\ :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прогресивни ли сме наистина
« Отговор #67 -: Юни 17, 2014, 09:14:32 pm »
Много се притеснявам при про луна в дева да не се сближа със стирката до маниакалност

Не си далеч от истината  ;D - моята като беше в Дева преди няколко години, бях се вманиачила да правя възвратно-постъпателни движения със стирката... лъсках ли, лъсках белия теракот - пу, трижди проклет да е!  :41:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Прогресивни ли сме наистина
« Отговор #68 -: Юни 17, 2014, 09:41:12 pm »
В Дева като беше прогресивната, не съм била маниакална на тема чистота, по-скоро сега ме избива на това. 

Пр.АЦ в дева-всяка една прашинка ме дразни.Преди да излезна си чистя обувките по два пъти. :012: :lol_hitting:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Прогресивни ли сме наистина
« Отговор #69 -: Юни 17, 2014, 09:43:28 pm »
Да кажем - при раждането меркурий е в 28* водолей

Няколко години по-късно става в риби, и там си стои задоволително дълго - е умни ли сме?

Взех го като пример, но можеше да е всяка друга от по-бързите

Прогресира ли картата и човекът в действителност?

Ми точно пример за мен  :012:. Мерка ми е на 29,40* водолей, в момента е на 1,17* в овен. Ако преди бях завеяна и обмислях нещата, то отскоро съм станала джаста-праста. Хич дори и не се замислям ами директно си казвам каквото имам  :57:.

АС ми е на 26,34* водолей, а прогресивният ми АС в момента е на 6* в телето. Ееей какъв мързел ме гони откак е там малииии. Докато беше в овена място не си намирах - все нещо правех, а сега много трудно ще ме накараш да направя каквото и да било. Кеф ми е да седя и да блея как мърдат облаците по небето  :043:...

Прогресивната ми Луна след 1,5* ще влезе в коза. Тези дето са го минали да кажат какво да очаквам от това, моля  :012:.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Happy58

  • Гост
Re: Прогресивни ли сме наистина
« Отговор #70 -: Юни 17, 2014, 09:49:57 pm »
Пр.АЦ в дева-всяка една прашинка ме дразни.Преди да излезна си чистя обувките по два пъти. :012: :lol_hitting:

уаууу, това не звучи добре .... ще трябва и помощничка да си наемам ....

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Прогресивни ли сме наистина
« Отговор #71 -: Юни 17, 2014, 10:02:14 pm »
И аз пак с въпрос-как се отразява възврата на пр.Луна?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Happy58

  • Гост
Re: Прогресивни ли сме наистина
« Отговор #72 -: Юни 17, 2014, 10:31:23 pm »
И аз пак с въпрос-как се отразява възврата на пр.Луна?

по някакъв бегъл спомен, че то доста отдавна е било, а пък тук нали и месеците трябва да отчетем. Съвпада е в 7 дом, и заедно с него имам и квадрат към прогр Слънце - тогавашния ми любим ми създаваше някакви проблеми и ако не се лъжа, някъде по това време и малко по-късно, напуснах работата си. Луна е У1, а Слънцето е У2 и У3.

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Прогресивни ли сме наистина
« Отговор #73 -: Юни 17, 2014, 10:32:39 pm »
Пр.АЦ в дева-всяка една прашинка ме дразни.Преди да излезна си чистя обувките по два пъти. :012: :lol_hitting:
И аз съм с пр АС в дева - не спирам да чистя.....нон стоп.Сякаш това е най-важното да изчистя.Връщам се уморена от работа и вместо да си почина ,хващам парцалите :012: и прахосмукачката.

Happy58

  • Гост
Re: Прогресивни ли сме наистина
« Отговор #74 -: Юни 17, 2014, 10:36:14 pm »
Здравейте :38:
Напоследък все търся теми за прогресии и попаднах тук. И понеже май още никой не е писал за телеца, да кажа аз. Прогресивно Слънце ми влиза от овен в телец на 19 год., оттогава започвам работа и ми потръгва в любовта, но започвам и с качването на излишните килца. Сега имах прогресивно новолуние на К2, а след година и прогресивна Венера влиза в телец, асц. също е отдавна по прогрес. телец. Така че заформя се голям телец при мен :012:
Най-силно усетих смяната на луната от овен в телец, първо промених външния си вид, свалих дънките с кецовете и започнах да нося по-женствени дрехи, дълги поли, чанти, обувки, шалчета, изобщо много се харесвам така, започнах да печеля повече пари засега. Като че ли станах по-търпелива, е и леко мързелива. Но определено телешките прогресии при мен са добри, въпреки опозициите към скорпионите ми. Обяснявам си го с факта, че управителя на хороскопа ми е в козирог - земен знак.

добре дошла :)