Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 100172 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #105 -: Декември 15, 2021, 08:48:37 pm »
Моето тълкуване - аз, Меркурий в 7 дом искам на всяка цена да запазя добрия тон в общуването и отношенията с началника. Юпитер у7 в 9 секстил Меркурий - т.е. мога да се надявам, че наистина ще е така.
Събитието, представено от Венера в 8 дом, разх. съвпад Плутон не ми изглежда приятно. На Венера и предстои съвпад със Сатурн,У8 - дали пък няма да получим подарък от дядо Коледа или по-скоро ще е просто неприятно? На Луната и предстои да премине в 12 дом- накрая нежеланието ми ще надделее и няма да отида.
Меркурий не е в секстил с Юпитер и на Венера не предстои да съвпадне със Сатурн в рамките на знака, в който се намира Луната
Луната обаче е У2 и с последен аспект квадрат Юпитер У7, съУ10 - може да има финансови последици за теб, затова че се цепиш от колектива и не уважаваш мероприятието на прекия началник 

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 378
Re: Общи хорари
« Отговор #106 -: Декември 16, 2021, 10:07:30 am »
Ами след този доза ентусиазъм и обаждане от шефа, че "трябва" да се появя, попаднах на купона. Благодаря  :-* само дано си права и за бонуса хихи - че изгледите са да е суша или макс кутия бонбони...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7396
Re: Общи хорари
« Отговор #107 -: Декември 16, 2021, 10:41:53 am »
Лисана, след като вече си дала ОВ, интересно е да разгледаме дали на така зададен въпрос, може да се даде адекватен отговор. Ти си представена от Меркурий,който е в 7ми дом. Питаш за парти, к5 е във везни, а Меркурий е в квадрат с к5. Но Луната е сх. тригон Венера. Слънцето, което е у3дом е в стрелец сх. Аспект с диспозитора си Юпитер у10дом, шефа.
« Последна редакция: Декември 16, 2021, 10:44:17 am от Сафо »

Venus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Общи хорари
« Отговор #108 -: Декември 16, 2021, 11:33:02 am »
Здравейте отново, качвам един по-различен от любовните ми хорари. Този въпрос ме вълнува от доста време и най-накрая се престраших да направя карта. Не че ще стане нещо фатално, ако отговорът е отрицателен, но просто много се надявах на положителен.

Въпросът е: "Ще погася ли напълно ипотечни си кредит през 2022?" Не съм сигурна каква точно предистория трябва да дам тук. Изплащам ипотечен кредит на лично жилище и имам за цел да го изплатя напълно, до последната стотинка до края на 2022г.

Аз забуксувах над картата, защото: У1 Венера в 4ти дом в съвпад с У2 Плутон (моите лични пари) описва точно ситуацията и въпроса. Обаче Венера също така е и У8 - кредита. + това Венера и Плутон в квадрат с Луна в 7 дом....... Ще имам някакви проблеми? От какъв характер? Луна управител на 10 дом - пак нищо не ми говори. Още повече се обърквам и от: Сатурн У4 (самият дом) в сходящ квадрат с ретро Уран в 8дом....Общо взето разбирам, че ще имам някакви непредвидени проблеми и няма да успея да го изплатя през 2022. Но какви проблеми, с какво и от какво породени, нямам идея. Като цяло през изминалите години родителите ми ми помагаха за изплащане на кредита. От тази година съм сама в това начинание. До пълното му изплащане ще разчитам само на себе си, никой друг.

Някой може ли да помогне и да хвърли яснота? Като цяло след като видях каратата, вече не се притеснявам дали ще го изплатя през 2022, а се притеснявам от възможни проблеми и разправии, които аз "виждам" по тази карта.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #109 -: Декември 16, 2021, 12:27:13 pm »

Въпросът е: "Ще погася ли напълно ипотечни си кредит през 2022?" Не съм сигурна каква точно предистория трябва да дам тук. Изплащам ипотечен кредит на лично жилище и имам за цел да го изплатя напълно, до последната стотинка до края на 2022г.

Аз забуксувах над картата, защото: У1 Венера в 4ти дом в съвпад с У2 Плутон (моите лични пари) описва точно ситуацията и въпроса. Обаче Венера също така е и У8 - кредита. + това Венера и Плутон в квадрат с Луна в 7 дом....... Ще имам някакви проблеми? От какъв характер? Луна управител на 10 дом - пак нищо не ми говори.

Луната е основен сигнификатор на въпроса, в картата описва МС- твоята основна жизнена цел, която на този етап може да има връзка с партньорствата, може да питаш за кредита, но вътрешно в себе си да имаш нужда от подкрепата на някого.
Луната вече е извършила квадрат с Плутон У2 в 4д, похарчила си пари за недвижим имот
Предстои да извърши квадрат с Венера У2, У8 в 4д- това дава отговор на въпроса, че няма да успееш да изплатиш кредита скоро
Луната с последен положителен аспект- секстил с Юпитер У3, съУ6 –6д е 4-ти от 3-ти), в крайна сметка ще си удовлетворена от крайното развитие. Ако имаш брат/сестра може да ти помогне, майка ти също.

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 378
Re: Общи хорари
« Отговор #110 -: Декември 16, 2021, 12:34:41 pm »
Лисана, след като вече си дала ОВ, интересно е да разгледаме дали на така зададен въпрос, може да се даде адекватен отговор. Ти си представена от Меркурий,който е в 7ми дом. Питаш за парти, к5 е във везни, а Меркурий е в квадрат с к5. Но Луната е сх. тригон Венера. Слънцето, което е у3дом е в стрелец сх. Аспект с диспозитора си Юпитер у10дом, шефа.
Така е - и за мен е много полезно да се връщам след дадена ОВ и да се опитвам да видя какво сочи към тази развръзка на нещата. Юпитер у10 -шефа е в 9 дом - да, беше дошъл big boss от чужбина и той беше дал зор да се отиде задължително. В аспект е с У5 - Венера в 8 дом, тук виждам и възможността за финансово изражение на ситуацията. У асц. Меркурий в 7 д. Квадрат с К5 показва нежеланието ми и това, че бих го направила, но по задължение, в името на добрия тон. Сходящият аспект на слънце с Юпитер, който си посочила, мисля, че дава крайния отговор - ще отида, притисната от него.

Venus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Общи хорари
« Отговор #111 -: Декември 16, 2021, 12:37:06 pm »
Благодаря, akruks.

"Заделила съм" спестени пари, които скоро да внеса като по-голяма сума за предсрочно погасяване. Може би това се вижда като похарчена сума за кредита. Иначе, похарчени пари за кредита/апартамента напоследък са само месечните вноски. Майка ми може би ще иска да ми помогне, ако има такава възможност, но засега не е казала. Аз и като цяло съм й казала мен вече да не ме мисли, да гледа себе си. Така е че по-вероятно да й откажа помощта. Тя има нужда да се погрижи за себе си и своето жилище. Брат имам, но не съм го питала дали ще ми помогне. Нямам такова намерение, като цяло се старая наистина да се оправя сама, а не да притеснявам някого или да завися от друг човек.

Иначе, по 7 дом....може би е станало ясно вече от другата тема, че ме вълнуват и партньорства та. Не мога да отрека, но вече доста време съм сама и започва да ми тежи. Та, сигурно затова и тук излиза като тема :/ Но. Да, двете основни неща, които ме вълнуват на този етап са тези - да го изплатя този кредит да ми се маха от главата и кога най-сетне ще срещна и аз моят човек.

Благодаря още веднъж и Весели и светли празници!
« Последна редакция: Декември 16, 2021, 12:39:01 pm от Venus »

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #112 -: Декември 23, 2021, 05:43:14 pm »
Аз предколедно май приключих отношения с онзи неориентиран тип, явно не може и приятели да сме. Въпросът ми е Приключиха ли отношенията ни с Х?

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Общи хорари
« Отговор #113 -: Декември 23, 2021, 06:52:20 pm »
По твое желание. Луната в Лъв - искаш повече внимание, отколкото получаваш. Човекът ми се вижда зает - с работа, но и с мисли за любов и забавления, за които не му стига времето. Той и като цяло е бавен, премислящ и сериозен. (това беше ли излизало в преден твой хорар?)
Ретро Венера изиграва роля тук, като си нетърпелива да поизчакаш да премине периодът, казваш "довиждане". На него му предстои възможност/предложение за любов, възможно е и да е от теб самата. Но да, любовта му е на дневен ред, просто не се държи така, както ти искаш да се държи. В крайна сметка, ти си знаеш как искаш/имаш нужда да ти се показва любов, за да се чувстваш обичана.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #114 -: Декември 23, 2021, 07:14:15 pm »
Ами той е обвързан, не знам тази любов.. Може да е с жената. Към мен показва сескуални желания, но днес му теглих една, след като пак ми каза, че не е сигурен може ли да сме приятели. Занапред ще имаме ли комуникация? Малко грубо го отсвирих, но ми писна много.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #115 -: Декември 25, 2021, 04:55:56 pm »
Весела Коледа на всички съфорумци, бъдете живи и здрави  :-*

За горната карта може ли да се види дали ще имаме в бъдеще комуникация или трябва да задам отделен въпрос. Малко ми е съвестно, че не го изслушах и го резнах така, но съм и много бясна. С луна в лъв просто природата ми не издържа да ми мачкат егото  ;D

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2099
Re: Общи хорари
« Отговор #116 -: Декември 25, 2021, 05:30:46 pm »
Абе, жена, иди си начеши крастата и мирясай!
Като цяло не съм търпелива, и аз сигурно съм изпадала в подобни състояния тук, ама твоето не е за търпение…
Няма да е само той такъв, дето не знае какво иска, намерили сте се.
Кой знае, може би сте един за друг!
Иначе- Весела Коледа!
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1192
Re: Общи хорари
« Отговор #117 -: Януари 06, 2022, 01:27:13 pm »
В наше село са се настанили ненормалници с най-страшния, як и агресивен питбул, при това го пускат нарочно свободно, явно да чувства свободата. Дави кучета, пуска се на хора, слаб му е ангелът, а мъжът ми си ни прибра с детето днес по време на разходка много да не се шляем. Първо мислих, че е новогодишна грешка на празнуващи, но вече се страхувам и съм респектирана, не знам кога пак ще тръгна по къра. Според вас какво следва, ще се реши ли въпросът бързо и категорично?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7396
Re: Общи хорари
« Отговор #118 -: Януари 06, 2022, 03:31:42 pm »
Люба, представена си от Венера в лъчите на Слънцето. Отсрещната страна Марс в стрелец, домашният им любимец отново Марс. Между Венера и Марс няма аспект, но ти Венера си ретроградна, в знак в който Марс екзалтира, нямаш правилна преценка. Луната има  хармонични сх. аспекти със Слънце ,  квадрат с Марс и секстил с Венера. Мисля, че няма да се разберете относно разходките на домашния любимец на съседите.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1192
Re: Общи хорари
« Отговор #119 -: Януари 06, 2022, 06:33:51 pm »
Ау, Сафо, благодаря, но наистина се надявам да не си права. Питбулът вече умъртви едно куче, на човек с пушка, а наблизо живее друг ловджия с малко дете. Надявам се някой да се вземе в ръце. Просто нещата ще станат кървави, ако това агресивно куче продължава да се разхожда доминиращо.
А всъщност можем ли да гледаме съселяните по Луна, 3 дом, те дори не живеят близо до нас, но на село всичко е близо и животното циркулира, а домашният им любимец по Юпитер с Марс там, бойно куче? Луна отлепя от Юпитер. Аз всъщност не съм се виждала челно с кучето, предполагам е ясно, но дали нещата не са вече разминали се. При всички случаи утре мъжът е пратен в кметството. Трябва да се действа проактивно.
« Последна редакция: Януари 06, 2022, 06:41:51 pm от Люба »