Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 99581 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7389
Re: Общи хорари
« Отговор #1125 -: Април 03, 2024, 06:53:31 am »
Синът ми има изпит в неделя.Въпросът ми е:"Ще го вземе ли успешно?"

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #1126 -: Април 03, 2024, 10:26:17 am »
Сафо, синът ти е представн от Луна, в знак на заточение, слабо е подготвен. Ако разглеждаме изпитът по 9-ти дом  е в Телец, с Венера Риби, силно поставена есенциално. Венера приема Луна по триплицитет, и сходящ аспект. Не знам колко ще е успешен с този изпит, поради слабата позиция на Луна и това че, Венера е скрита, но Да.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7389
Re: Общи хорари
« Отговор #1127 -: Април 03, 2024, 04:37:43 pm »
Рени,въобще не е подготвен,трябва чудо да стане.Негов 9ти дом е в Овен,защо разглеждаш Венера?Луната е зле,но е ъглова(за него) и в аспект с Венера и ретро Меркурий.Слънцето в негов 9ти е силно,ама какво от това.Ще дам обратна връзка скоро.Благодаря! :)
« Последна редакция: Април 03, 2024, 04:43:33 pm от Сафо »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #1128 -: Април 03, 2024, 07:56:09 pm »
Сафо, извинявай, моя грешка. Да, Марс е у9 . Луната, той е приет от Марс по екзалтация и терма, което би трябвало да е добре за него. Марс във воден знак в нощна карта е добре поставен.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Evonimus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 43
Re: Общи хорари
« Отговор #1129 -: Април 04, 2024, 11:08:16 am »
Здравейте, предупреждавам ако някой е по-чувствителен да не чете. Загубих котката си с която имахме много близка връзка, имах я от 12 години, много си я обичах и трудно го преживявам. Не дойде за вечеря и я намерихме на следващата сутрин умряла на улицата пред къщата. Може ли да се отговори на такъв въпрос "От какво е умряло Х?" по име.  Дали може да се каже за чувствата му по картата и дали е страдало много животинчето?
Предположенията ни са че или я е блъснала кола, защото я намерихме точно където беше паркирана колата на мой клиент, който беше тук този ден, може да е била под колата когато е потеглил рязко, аз го чух, но не чух нищо друго. Но в същото време нямаше явни белези на прегазена, както човек би предположил. А съвсем наскоро съседът ни се оплака, че котките му са били натровени. Той обаче я видя и каза, че според него е прегазена, защото имаше кръв от носа, а неговите са имали пяна. В нета обаче четох, че ако е изяла отрова за мишки или натровена мишка, също може да има кървене от органите, подуто кокормче и да излезе кръв през носа. Не знам какво да гледам точно, тя или ще е по 6ти дом за домашно или дребно животно или по 7ми назована. Може би разходящия съвпад на Уран с Юпитер, като нещо неочаквано и внезапно, каквото е удар от кола. А може би тя е по Плутон, в разходящ квадрат с Уран, ночаквана и променяща живота случка. Уран е в мой 12ти дом, който се свързва с нещастия и с отравяния също.

kot

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 30
Re: Общи хорари
« Отговор #1130 -: Април 04, 2024, 12:19:37 pm »

kot, Венера, у1, е в знак на екзалтация, в дом на радост, отделила се е от малефиците, няма повод за притеснение за не добро прекарване. Луната  е приета от Венера, ще ти хареса. Това че, е потавена в 12 дом и срещу Меркурий, да имаш разногласия с компанията, капризи, предпочиатния да са различни. Да не се изгубите един, друг ? :)

Искам да дам ОВ.
Рени, всичко написано от теб се случи до последната буква.
Благодаря много за отделеното време!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1131 -: Април 04, 2024, 01:33:33 pm »
Синът ми има изпит в неделя.Въпросът ми е:"Ще го вземе ли успешно?"
Синът ти го гледам по 5д., Венера управлява 3-ти дом за него (изпита), както и 10-тия му дом (успеха), Луната У1 за него е в сходящ хармоничен аспект с екзалтирана Венера, ще го вземе успешно, макар да се чувства неуверен и да има пречки от страна на приятели/компания, тъй като преди това Луната извършва квадрат с Меркурий У11 за сина.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1132 -: Април 04, 2024, 01:37:35 pm »
Искам да дам ОВ.
Рени, всичко написано от теб се случи до последната буква.
Благодаря много за отделеното време!
Благодаря за обратната връзка!
Странно е, че за пореден път не намирам отговора си по хорара, а много добре помня, че го разгледах и писах по него... Може би като пиша от айфона и после изчезва мистериозно написаното  ::)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #1133 -: Април 05, 2024, 03:30:57 pm »
Evonimus, 8 ми дом за котето е твой 1 ви дом, в Близнаци с Меркурий е в Овен. Ако се приеме и дневния упр. на Близнаци, Сатурн в Риби, може да прочетеш и за Овен, и за Риби, какво причиняват.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #1134 -: Април 05, 2024, 03:31:33 pm »
kot, благодаря за обратната връзка.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Evonimus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 43
Re: Общи хорари
« Отговор #1135 -: Април 05, 2024, 08:55:42 pm »
Evonimus, 8 ми дом за котето е твой 1 ви дом, в Близнаци с Меркурий е в Овен. Ако се приеме и дневния упр. на Близнаци, Сатурн в Риби, може да прочетеш и за Овен, и за Риби, какво причиняват.

Рени, можеш ли да ми поясниш какво по-точно да търся. Знак да причинява не ми говори нищо и не намирам подобни резултати в гугъл. Негативно проявление на овена е агресията, а някъде бях чела че Хирон  (ако не се лъжа) в Риби в натала говори за смърт с натравяне в предишен живот, рибите са разсеяни и малко absent minded като негативен аспект. Това е единственото, което ми хрумва и се сещам. Иначе разбирам, че по 8ми дом трябваше да гледам, не се бях сетила

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #1136 -: Април 06, 2024, 08:56:21 am »

Evonimus, знакът и управителят/-ите на 8 дом показват причината за смъртта. В картата това са Меркурий, Сатърн, а   знаците Овен, Риби и Близнаци.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Evonimus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 43
Re: Общи хорари
« Отговор #1137 -: Април 06, 2024, 10:52:41 am »
Да, това разбрах, но каква причина за смъртта е Меркурий в Овен, Сатурн в Риби и празен неин 8ми и мой 1ви в Близнаци, това се опитах да обесня, че не разбирам, благодаря все пак.
 Друго което ми хрумна четейки е, че мой първи се асоциира с превозно средство...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1138 -: Април 06, 2024, 12:27:33 pm »
"От какво е умряло Х?"
Предположенията ни са че или я е блъснала кола, защото я намерихме точно където беше паркирана колата на мой клиент, който беше тук този ден, може да е била под колата когато е потеглил рязко, аз го чух, но не чух нищо друго. Но в същото време нямаше явни белези на прегазена, както човек би предположил. А съвсем наскоро съседът ни се оплака, че котките му са били натровени. Той обаче я видя и каза, че според него е прегазена, защото имаше кръв от носа, а неговите са имали пяна.
Не е задължително да е премазана като ваденка, в случая е ударена от превозно средство (Меркурий) по главата (в Овен). Дори не е задължително колата да го е ударила, а може като е форсирала да е хвръкнал камък, който е ударил котето. Ако гледаме по 7д. котето, Луната управлява негов 8д., извършила е съвпад с негов У1 Плутон във Водолей, това ме насочва към електричество, възможно ли е да го е ударил тока от някое табло или от колата, под която се е криело?

Evonimus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 43
Re: Общи хорари
« Отговор #1139 -: Април 07, 2024, 11:28:15 am »
Аха.. разбирам. Да, има логика да е била блъсната по главата и аз си го мислех. Най-вероятно е от автомобил причинено.. за камък не мисля, не видях камъни наоколо. За ток също не мисля, че има такъв шанс.
Благодаря, Акрукс