Автор Тема: Новолуние на 11 май 2021 г.  (Прочетена 19838 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Новолуние на 11 май 2021 г.
« Отговор #15 -: Май 11, 2021, 09:45:33 am »
В 3 дом. Получих заплаха и на живо и онлайн, че искат да ме пребиват и да ми откраднат колелото. Дали заплахите онлайн бяха от същите хора, не съм сигурен, но е много възможно. Напоследък в нашия град нараснаха много кражбите на колела. Дано само да не ми се случи нещо по време на някое от предстоящите затъмнения. ??? Опитвам се да разбера кои са били хората, които ме заплашваха една вечер в квартала, обаче все още не мога да узная кои са.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7384
Re: Новолуние на 11 май 2021 г.
« Отговор #16 -: Май 11, 2021, 10:15:03 am »
Веско, Новолунието аспектира ли планета/точка в хороскопа ти? Скъпо ли е колелото ти? Аз имам Скот, американско,можех да си купя кола за тези пари някога.
Защо те заплашват? Искат колелото? Вероятно е много специално, професионално ли е някакво?
Задействан ли е 12дом по някакъв начин?

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Новолуние на 11 май 2021 г.
« Отговор #17 -: Май 11, 2021, 12:22:56 pm »
Във 2 дом, в съвпад с Марс/У2, квадрат Венера/У3,8  :(

Наложи се да помагам на котката, цяла нощ не ме остави да спя. Срязах пъпната връв на 2 от котенцата, тъй като се беше омотала около лапичките им. Това не ми се беше случвало и се чувствам много горда... ;D

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Новолуние на 11 май 2021 г.
« Отговор #18 -: Май 11, 2021, 01:07:12 pm »
Веско, Новолунието аспектира ли планета/точка в хороскопа ти? Скъпо ли е колелото ти? Аз имам Скот, американско,можех да си купя кола за тези пари някога.
Защо те заплашват? Искат колелото? Вероятно е много специално, професионално ли е някакво?
Задействан ли е 12дом по някакъв начин?
Колелото ми аз съм си го слобявал и съм си купувал всички части чисто нови и ако го сметна, мисля че излиза към 2200 лв. Мисля че новолунието ми е в квадрат с Ац.
А тези които ме преследваха, викаха също,че съм бил педофил, защото се е случвало да карам и с по-малки от мен и то неведнъж (13 - 14 годишни), но аз съм карал с много и различни хора, включително и по-големи и такива и на моя възраст, както и по-малки, а и на никого нищо лошо не съм направил, но явно за някои хора не е така. Вчера карах с един веломеханик от един сервиз, при който ходя да ми оправят колелото, и той каза, че и него преди години така са го причакали в една тъмна уличка и само устроили засада, за да му откраднат колелото.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3346
Re: Новолуние на 11 май 2021 г.
« Отговор #19 -: Май 11, 2021, 02:32:24 pm »
При мен  е в 12 дом,квадрат Слънце.При мъжа ми съвпад нат.Сатурн в 6ти дом.
Сега видях,че прогресивения Марс ми е в 22*телец.

Значи ти активира прогресивния аспект за следващите 6 месеца
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 201
Re: Новолуние на 11 май 2021 г.
« Отговор #20 -: Май 11, 2021, 03:21:56 pm »
При мен е в тригон към съвпада ми на Плутон и Венера в Дева в 25-26гр и тригон с транзитен ретро Плутон козирог при това точен . Всъщност Плутон спря в точен тригон с нат Венера и на 1 гр с нат. Плутон. Винаги го усещам много силно този Плутон силен ми е, а може би защото ми е в съвпад с Венера, а и самото новолуние активира телец/скорпион.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2099
Re: Новолуние на 11 май 2021 г.
« Отговор #21 -: Май 11, 2021, 04:48:47 pm »
Корея,при теб дирекция,или прогресия Марс идваше на асц?
По прогресия, но имам и кофти дирекции.
Това ми е последна грижа, обаче днес с тр Марс върху Луна на два пъти на косъм от катастрофа със служебния бус, сутринта брат ми си ожули новата кола във вратата на гаража- това му в първа злополука за 25 години зад волана, вчера закъсахме пак със служебния, а бяхме взели и деца, които не трябваше да са там, та утре ще ядем конско с колежката, всеки двн пускам кръв- рани от обувки, кожички около нокти , изобщо стресово.
Ама това да е!
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7384
Re: Новолуние на 11 май 2021 г.
« Отговор #22 -: Май 11, 2021, 08:53:34 pm »
При мен  е в 12 дом,квадрат Слънце.При мъжа ми съвпад нат.Сатурн в 6ти дом.
Сега видях,че прогресивения Марс ми е в 22*телец.

Значи ти активира прогресивния аспект за следващите 6 месеца
Защо за 6 месеца Тери?
Днес се прибирам в къщи и срещу нас огради,камиони,багери-започва строеж.Ядосах се,яд ме е,исках спокойствие и зеленина-беше хубава ливада. >:(
« Последна редакция: Май 11, 2021, 08:55:50 pm от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7384
Re: Новолуние на 11 май 2021 г.
« Отговор #23 -: Май 11, 2021, 08:58:53 pm »
Корея,при теб дирекция,или прогресия Марс идваше на асц?
По прогресия, но имам и кофти дирекции.
Това ми е последна грижа, обаче днес с тр Марс върху Луна на два пъти на косъм от катастрофа със служебния бус, сутринта брат ми си ожули новата кола във вратата на гаража- това му в първа злополука за 25 години зад волана, вчера закъсахме пак със служебния, а бяхме взели и деца, които не трябваше да са там, та утре ще ядем конско с колежката, всеки двн пускам кръв- рани от обувки, кожички около нокти , изобщо стресово.
Ама това да е!
При мен Марс по дирекция на асц.направо ад.Е,и дирекция Сатурн върху Луната-двоен ад.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2099
Re: Новолуние на 11 май 2021 г.
« Отговор #24 -: Май 11, 2021, 09:20:26 pm »
Сафо, какъв съвпадък- нашите съседи също на ливадката почнаха преди две седмици две сглобяеми дървени бунгала. Идея нямам за какво са им, но аз съм доволна, защото нямат прозорци към нас, пък и беше станал змиярник.
Иначе пр Марс на 2 градуса от АЦ, дир Сатурн/ Мерк на ИЦ/МЦ , Плутон върху Мерка и чакам Сатурн върху Слънцето. И тоя измамен съвпад на пр Луна / Венера, и миналите сушави транзити на Юпитер. След като Плутона и Сатурна ми разказаха играта върху Венерата долно и измамно, вече съм на тръни от предстоящите им транзити.
« Последна редакция: Май 11, 2021, 09:28:10 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние на 11 май 2021 г.
« Отговор #25 -: Май 12, 2021, 10:16:11 am »
Новата Луна ще изгрее в компанията на диспозитора си. А какво по-хубаво по началото на цикъл :) Луна- Венера по новолуние ?!
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3346
Re: Новолуние на 11 май 2021 г.
« Отговор #26 -: Май 12, 2021, 10:23:16 am »
Ами Сафо толкова трае действието на една лунация. Аз съм имала такава която задейства съвпад на прогресивен марс със слънце
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7384
Re: Новолуние на 11 май 2021 г.
« Отговор #27 -: Май 12, 2021, 10:58:08 am »
Новата Луна ще изгрее в компанията на диспозитора си. А какво по-хубаво по началото на цикъл :) Луна- Венера по новолуние ?!
Да, Венера щом кацне на Асц. ми-пъпчасвам. Съединението ще е на Асц, при ММ на дсц.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние на 11 май 2021 г.
« Отговор #28 -: Май 12, 2021, 01:46:26 pm »
Пъпчасването е по Марс, не по Венера. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7384
Re: Новолуние на 11 май 2021 г.
« Отговор #29 -: Май 12, 2021, 03:59:23 pm »
Пъпчасването е по Марс, не по Венера. ;)

Защо да е по Марс ,Рени?Марс нищо не ми аспектира в момента.Но съм забелязала аспект към Венера,или тя на асц. винаги обриви и пъпки ми излизат.Венера ми е у6 дом.Миналата година спря стационарна на асц.и обрив по двете ръце получих незнайно от какво,премина ,когато Венера тригна директна.
Пъпчасване при мен се изразява в 2/3 червени петна по бузите,или челото.