Астрология. Езотерика > Линкове. Софтуер. Полезни статии

Фирдарий-една забравена техника от Античната Астролог

<< < (3/10) > >>

Таис:

--- Цитат на: Рени в Март 23, 2018, 07:33:33 pm ---Точно на рождения си ден влязох в период Венера- Венера, сол. АСЦ Везни, Венера попада в 6-ти сол. , 4-ти нат. съвпад със сол. Меркурий в Овен.
Венера в натала е у на 6,11-ти домове, в заточение, стационарно-ретроградна, съвпад  Сатурн, куинконкс Нептун, в 5-ти дом
Това означава ли, че периода управляван от Венера ще  е със занижени очаквания по нейните аналогии в активираните домове ?

--- Край на цитат ---
значи започва голям фирдар на Венера за период от 8г. Това е фон, казва се Хронократор, следващият по важност Хронократор е управителят на термата на Дирекцията на АСЦ, след това управител на солара е управителя на Профекцията, кой дом управлява, как е поставен в натала, какви конфигурации прави, или не прави в натала. Имат ли връзка изброените хоронократори..и т.н. Прогнозата е комбинация от много фактори.

Рени:
Таис, благодаря за насоките.
СД АСЦ е в терма на Марс
Управителят на Профекцията е Сатурн, който в натала е в падение, упр.2-ри  дом и  трети
В натала Марс е сескиквадрат Сатурн, Венера  съвпад Сатурн и сескиквадрат Марс.
Като цяло акцента ще е върху "бивши" -ситуации, връзки, комуникации, дългове и по-скоро с негативен оттенък може би или понеже подпериода е Венера, да има смекчаващи обстоятелства.

romantica:
След няколко месеца влизам в период на Марс, при мен е слабо поставен във 2 дом/Телец и е У2.
Странното е, че и родителите ми са в същия период - при единия е У10 в 5 дом/Стрелец, при другия У4 в 10 дом/Везни.

Рени:

--- Цитат на: romantica в Септември 25, 2018, 10:42:31 pm ---След няколко месеца влизам в период на Марс, при мен е слабо поставен във 2 дом/Телец и е У2.


--- Край на цитат ---

Но ще е важен период  за теб защото ти си Слънчев Овен.

Ребека:

--- Цитат на: Рени в Март 23, 2018, 07:33:33 pm ---Точно на рождения си ден влязох в период Венера- Венера, сол. АСЦ Везни, Венера попада в 6-ти сол. , 4-ти нат. съвпад със сол. Меркурий в Овен.
Венера в натала е у на 6,11-ти домове, в заточение, стационарно-ретроградна, съвпад  Сатурн, куинконкс Нептун, в 5-ти дом
Това означава ли, че периода управляван от Венера ще  е със занижени очаквания по нейните аналогии в активираните домове ?

--- Край на цитат ---
Рени ,сега вече в близка ретроспекция ,можеш ли да отчетеш някаква тенднция/ осeзаема /започнала тогава ?Аз още не съм дозряла за синтезиране на периодите със соларите ..Абе айде със солара може да си измисли тълкуване човек ,ама като сведеш синтеза до наталните позиции на планетите и става сложно съставно ;D

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия